ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів


Ікеа та Леруа Мерлен мають у своєму асортименті багато дуже схожих товарів, які відрізняються за ціною та деякими нюансами. Порівняємо?

Стелажі з квадратними полицями

Стелажі Каллакс з ЛДСП з квадратними полицями входять до списку товарів, що найбільше продаються Ікеї. Не дивно, що Леруа Мерлен захотіли повторити успіх конкурента та випустили майже повний аналог його хіта. Давайте порівняємо найпопулярнішу комплектацію на 8 осередків у обох виробників.

стелажі калакс

Якщо придивитися, то можна помітити, що геометрія у стелажів дещо відрізняється — рамки в IKEA ширші, загалом стелаж Каллакс більший. Ікеївські стелажі мають безліч додаткових опцій на кшталт вбудованих ящиків, кошиків різного виду та ін. Однак Каллакс коштує дорожче і дуже суттєво.

леруа стелаж Стелаж а-ля Каллакс від Леруа Мерлен

калакс

Стелаж Каллакс від Ікеа

калакс леруа

Стелаж а-ля Каллакс із 4 осередками від Леруа Мерлен

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Стелаж Каллакс із 4 осередками від Ікеї

Підказка: Чи знаєте ви, що в Іке є бюджетний клон Каллакса за ціною 1999 рублів? Називається він Фрідлєв (див. фото нижче). Цей стелаж дуже схожий на Каллакс, але має менший розмір 66х29х129см (майже як аналог Леруа).

Фрідлєв

Дерев’яні ящики для зберігання

Дерев’яні ящики напрочуд універсальні — вони доречні як у вітальні, так і в гаражі, в них можна зберігати як фрукти та овочі, так і шурупи з інструментами. А ще їх можна пофарбувати фарбою або морилкою, покрити воском або олією або залишити як є все одно буде симпатично. Якщо поставити дві скриньки одна на одну, вдасться заощадити місце. В Ікеї та Леруа ящики продаються практично однакові – обидва варіанти виготовлені із соснових дощок, продаються у двох розмірах, мають ручки, їх потрібно самостійно збирати, але різниця все ж таки є.

ЯЩИКИ

Ящики з Леруа Мерлен трохи менші за розміром і коштують значно дешевше, проте вони виконані менш акуратно, за рахунок чого дещо важче у складанні.

скриньки

Журнальні столики

Журнальний столик з металевим каркасом і стільницею, що знімається, красивий і функціональний — всередині можна зберігати подушки, пледи або журнали.

столик

  • Розмір столика Леруа Мерлен «Kumi» – не вказано, але судячи з промо-фото він менший за аналог з Ікеї. Ціна — 1530 рублів. Столик продається в чорному та сірому кольорах.
  • Розмір столика Ікеа «Квістбру» — Діаметр 44 см, висота 42 см. Ціна — 2299 рублів. Продається в темно-синьому та білому кольорі.

Столик з Леруа Мерлен коштує відчутно дешевше і при цьому має одну перевагу у вигляді бортиків з ручками (зручно переноситиме закуски з кухні у вітальню). Натомість столик з Ікеї більший за розміром і за рахунок відсутності бортиків стільниця легша у догляді.

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Натяжні простирадла

Так як варіантів простирадла на гумці в обох магазинах представлено чимало, для порівняння ми вибрали звичайні білі простирадла для двоспального ліжка 160X200 см зі 100%-ної бавовни за мінімальною вартістю.

Варіант з Ікеї коштує майже на 100 рублів дешевше, проте має меншу щільність тканини – лише 104 нитки/кв. дюйм (лінійний показник густини, якість вважається низьким). Простирадло з Леруа значно щільніше – 120 г/м² (зазначений поверхневий показник щільності, якість тканини вважається гарною та найпоширенішою). З іншого боку, якщо у вас вже є ліжко та матрац Ікеа, то й постільну білизну краще купувати цього ж виробника, щоб бути впевненим, що простирадло підійде ідеально.

простирадла

Стелажі з дощок

Стелажі з соснових дощок хороші і для вітальні, і для зберігання в гаражі або на балконі. Де краще купити такий?

стелажі

Ціна меблів обох виробників приблизно однакова. Однак одна полиця стелажу від Леруа витримує максимальне навантаження — 30 кг, а полиця Альберта трохи менше — 25 кг. У той же час шафа від Ікеа має менше дефектів на кшталт сучків і застиглих крапель смоли.

ікеа

Стелаж «Альберт» від Ікеа

леруа

Стелаж Леруа Мерлен

Оцинковані стелажі

Оцинковані стелажі ідеально підійдуть для балкона, комори або гаража. Як у Леруа Мерлен, так і в Ікеї вони продаються у двох варіантах: для невеликих навантажень і великих (вони коштують дорожче, витримують до 500 кг). Давайте розглянемо спрощений варіант стелажів.

оцинковані стелажі

Хілліс коштує майже на 300 рублів дорожче, але витримує менше навантаження. Крім того, його полиці не можна регулювати по висоті, на відміну від аналога Леруа. Однак стелаж Леруа виготовлений грубіше і має такий дефект як сліди олії, в коментарях до товару багато користувачів відзначають хиткість конструкції.

Ось посилання на більш «серйозні» оцинковані стелажі Леруа і Ікеа. Як бачите, екземпляр від шведів коштує набагато дорожче, але також витримує менше навантаження.

Коробки для стелажів

Коробки ідеально підходять для стелажів із квадратними полицями.

  • Характеристики коробів Ікеа: «Дрена»: 33х38х33 см, ціна 279 руб, 10 варіантів кольорів; «Фюссе»: 30x30x30 см, ціна 199 рублів (тільки в темно-сірому кольорі).
  • Характеристики коробів Spaceo Леруа: 31x31x31 см, ціна 190 руб (14 кольорів).

Також перевага коробок Spaceo є зручною ручкою для висунення. Крім того, через менші розміри короб із Леруа в КАЛЛАКС влізе, а ось ДРОНА в стелаж з Леруа — ні.

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Короб Леруа Мерлен

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Коробки від Ікеа

Сумки для зберігання

Сумки для зберігання чудово підходять для антресолей або ящиків під ліжком.

  • В IKEA — СКУББ: 44х55х19, ціна 499 руб. Продається в чорному та білому кольорі.
  • У Леруа — Spaceo: 44х55х18, ціна 466 руб. Продається в трьох кольорах (бузковому, бірюзовому, бежевому).

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Майже однакові розміри та ціна, і там і там чудові відгуки.

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Сумка Леруа Мерлен

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Сумка Скубб Ікеа

Лотки для дрібниць

У таких лотках добре зберігати різні дрібниці: цвяхи — у гаражі, а вдома — приладдя для хобі. Якщо використовувати кілька лотків, вдасться зручно розсортувати речі за категоріями.

лотки ікеа

Лотки Соккербіт випускаються тільки в білому кольорі, мають більший обсяг. Лотки Volf коштують майже вдвічі дешевше, але випускаються тільки в чорному кольорі.

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів

Настільні лампи на регульованому штативі

Настільна лампа «Барометр» — одна з найпопулярніших ламп Ікеа. У Леруа Мерлен ми знайшли дуже схожий світильник від фірми Braccio. Регульовані штатив та плафон дозволяють легко змінити напрямок освітлення лампи.

лампи

Регульовані штатив та плафон дозволяють легко змінити напрям освітлення лампи

  • Характеристики лампи «Braccio» Леруа: макс. потужність лампи: 60Вт, висота: 54 см, основа: 18 см, довжина кабелю: 1 метр. Цоколь: Е27. Ціна: 2337 рублів. Випускається у білому, сірому та чорному кольорі.
  • Характеристики лампи «Барометр» Ікеа: макс. потужність лампи: 11Вт, висота: 48 см, діаметр основи: 18 см, діаметр абажура: 15 см, довжина дроту: 1.9 м. Цоколь: Е14. Ціна: 1999 рублів. Випускається лише у золотому кольорі.

ікеа лампа

Лампа Леура Мерлен трохи вище, коштує відчутно дорожче, а її провід вдвічі коротший за аналог з Ікеї. Зате можна вибрати один із трьох варіантів дизайну.

Дзеркало

Ще один товар, який в Ікеї коштує дешевше.

ніседаль

Дзеркало від Ікеї дешевше, трохи нижче та набагато легше, за рахунок того, що виготовлено з ДВП і не має ніжки ззаду. А ще, якщо встановити дзеркало на петлі, його вдасться відчиняти як дверцята, що дозволить додатково організувати місце зберігання аксесуарів. Також виробник зазначив, що дзеркало має плівкове покриття, яке не дозволить уламкам розсипатися у разі удару. Втім, дзеркало Леруа Мерлен має перевагу у вигляді задньої опори, завдяки чому його можна не тільки повісити на стіну, але і поставити на підлогу.

дзеркало леруа

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:45 Середня оцінка: 4,62 із 5)
ІКЕА проти Леруа Мерлен: битва 10 товарів-аналогів Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.