модні новинки у дизайні квартир на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

модні новинки у дизайні квартир на фото


Коридор та передпокій є невід’ємною частиною будь-якого будинку. Це перша кімната, куди ви та ваші гості потрапляють, заходячи з вулиці. А тому дана частина будинку повинна не тільки відповідати особистим уподобанням господарів, але і бути настільки привабливою стильною та модною, щоб створювати правильне перше враження про житло. І якщо говорити про моду, яка, звичайно, не така мінлива у сфері дизайну інтер’єрів, як наприклад, на одяг, перед тим, як приступати до ремонту, було б непогано розглянути модні тенденції щодо оформлення коридору та передпокою на 2015 рік.
Картина та дзеркало один навпроти одного

Відмінною рисою коридорів стандартних квартир є їхній розмір. І найчастіше для передпокою виділено невелику площу, що дуже ускладнює процес облаштування саме того інтер’єру, який хочеться бачити. Але не варто впадати у відчай або ще гірше скасовувати ремонт, адже і з цих нечисленних квадратних метрів можна зробити досить привабливий коридор.

Насамперед, на що слід звернути увагу при оформленні коридору – це напрямок інтер’єру будинку в цілому. Щоб передпокій не вибивався із загальної картини і створював потрібний настрій, не слід змішувати докорінно різні стилі інтер’єру, особливо якщо коридор досить маленький. Зрозуміло, що мінімалістичний стиль для невеликого простору – це найоптимальніший варіант, проте, якщо основна частина будинку оформлена з явно вираженими аристократичними нотами або ж, навпаки, у стилі хай-тек, у коридор потрібно додати декілька елементів, що з’єднують різні за стилем приміщення .
Картини родом із минулого Оригінальне оформлення стіни ніші біля входу

Взяти, наприклад, будинок, оформлений в будь-якому новомодному стилі, наприклад фьюжн, з масою властивих цьому стилю елементів декору, і строкатих фарб. Основними акцентами в маленькому коридорі в даному випадку може бути стеля з оригінальною люстрою, що підкреслює напрямок стилю. А як декор стін краще всього підібрати картину, що відповідає настрою всього будинку. При цьому зовсім не обов’язково обтяжувати простір коридору громіздкими шафами та тумбами. Достатньо буде невеликої полиці для взуття в якій ви ходите кожен день і невеликий вішалки для верхнього одягу. Такий мінімалізм із яскравими акцентами на стелі та стіні зробить простір єдиним цілим.

Загалом картина на стіні – це класичний варіант заповнення простору. З її допомогою можна задати необхідну атмосферу і при цьому зовсім не витрачати дорогоцінну площу. Це саме той елемент, який здатний під час використання білого кольору для надання легкості простору розбавити його стерильність. Картини можна комбінувати з дзеркалами, світильниками і навіть неоновим підсвічуванням, що іноді дуже актуально в коридорі, де часто немає вікон.

Про те, що за допомогою комбінування обробки, декору, світлового та колірного оформлення можна виправити недоліки в просторі відомо, мабуть, усім. І якщо у величезній вітальні або спальні з правильною висотою стелі та співвідношення ширини і довжини кімнати цими рекомендаціями можна знехтувати, то в маленькій передпокої корекція простору за допомогою дизайнерських прийомів – це реальна можливість створити грамотний та гармонійний простір.

У передпокої не можна залишати поза увагою жоден виступ стіни чи нішу, тут будь-який недолік і гідність проектування повинні використовуватися на повну. Не слід поспішати зашивати всі стіни гіпсокартоном, вирівнюючи простір, особливо якщо коридор і без того замалий.

Двері в смужку в коридорі

Оригінальне оформлення книжкових полиць

Будь-яка ніша в передпокої може стати якщо ні шифоньером для верхнього одягу, то шафою для взуття або чудовим місцем для поличок, на яких розташуються різні дрібниці.

У широкому коридорі обов’язково має бути місце для великого шифоньера, щоб шуби, куртки і пальто не заважали шафі в спальні. У цьому випадку шафа найкраще оформить уздовж однієї зі стін передпокою. Оптимальний варіант для такої конструкції – розсувні дверцята та каркас з полицями та штангами для вішалок, який з торцевої сторони біля входу в інше приміщення закінчувався б кутовими полицями. Дзеркальні фасади з верхнім підсвічуванням – це найкраще рішення для такої вбиральні. Такі фасади анітрохи не обтяжать простір, а навпаки розширять його і зроблять вище.

Досить часто в квартирах стелі не вищі за два з половиною метри, а так хочеться, щоб приміщення здавалося максимально просторим. У вирішенні проблеми з низькими стелями допоможуть шпалери з вертикальним малюнком, причому зовсім неважливо будуть це смуги, рослинні візерунки або текстуровані полотна, головне, щоб шпалери максимально витягували стіни і надавали потрібну висоту приміщенню.

За допомогою правильних шпалер можна вирішити проблему і з вузьким коридором. Якщо є така проблема, то для її вирішення слід підібрати полотна із горизонтальним малюнком. А на торцевих стінах коридору можна використовувати фотошпалери з великим малюнком або просто однотонне оздоблення. Також це може бути оздоблення з натурального дерева, укладеного у вигляді вагонки впоперек однієї стіни або меланжева цегляна кладка, яка додасть колориту передпокої і, безперечно, впишеться в будь-який інтер’єр.

Говорячи про вузький коридор, не можна не відзначити, що є ще один варіант оформлення, який допоможе створити правильне сприйняття простору. Це комбінація контрастних кольорів, наприклад, глибокий синій чи чорний із білим чи шоколадний із молочним. Тільки уявіть оригінальний інтер’єр у чорно-білому кольорі, де торцева стіна коридору і стеля пофарбовані чорним, а бічні стіни білим кольором. На перший погляд, така ідея може здатися досить дивною, проте щось у цьому є! Простір виходить якимсь неосяжно високим. І може навіть здатися, що звична біла стеля відлетіла кудись у космос. А тепер уявіть, якщо на цій стелі встановити кілька точкових світильників! Звичайно, подібні ідеї зрозуміють не всі, але ексцентричним натурам такий коридор дуже сподобається.

Якщо міркувати на тему щодо кольору для передпокою або коридору в 2015 році не можна не сказати, що символом цього року є синя або дерев’яна коза. Її кольори – синій, зелений, бірюзовий та їх відтінки, а також кольори натуральних матеріалів: дерево, камінь, бамбук та інші.

Всі ці відтінки можуть бути використані як основа, а можуть і виступати лише в як акценти на нейтральному білому, бежевому чи сірому кольорі.

Взагалі все більше людей у ​​своїх будинках вважають за краще використовувати не лише натуральні кольори, а й матеріали. Це стосується не тільки оздоблення, а й меблів, текстилю і навіть декору. Коридор 2015 року обов’язково має бути оформлений з використанням натуральних матеріалів та предметів меблів із дерева. Дерев’яні або мідні рами для дзеркал та картин, полиці, лавки, вішалки, шафи та шифоньєри із масиву та картини із зображенням природи – обов’язкові елементи модного інтер’єру коридору 2015 року.

Цього року як ніколи в ціні буде оздоблення стін та підлоги натуральними матеріалами, панелі з дерева, стіни, облицьовані каменем, не лише нададуть коридору стильного вигляду, а й з погляду практичності це найбільш раціональне рішення. Адже погодьтеся, протерти дерево або кам’яну плитку від випадкових бризок з мокрих чобіт не важко, тоді як тканинні або паперові шпалери можна вважати зіпсованими.
Стіни фанеровані каменем Дерев'яні панелі у коридорі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *