Меблі для домашнього кабінету в інтер'єрі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Меблі для домашнього кабінету в інтер’єрі на фото


Якщо ви вирішили, що вам необхідно мати вдома робочий кабінет, то першим завданням буде чітко спланувати його інтер’єр та дизайн. Вибравши певний стиль, колір, матеріали, декор та необхідні аксесуари, перейдемо до головного питання: якими мають бути меблі? Природно, зручної, практичної, місткої, гармонійної приміщення, що добре вписується в інтер’єр.

Дизайн кабінетних меблів

Тепер важливо продумати меблевий комплект, тобто які предмети ви хочете бачити у себе в домашньому кабінеті. Взагалі кожному своє, але можна згрупувати всі елементи, з яких кожен зможе вибрати те, що йому знадобиться.

Що може бути у меблевому гарнітурі?

Стіл – визначальний елемент

Це найважливіший елемент для робочого кабінету. Так як це приміщення призначене саме для роботи вдома, то, природно, робоче місце має бути зручним, мати необхідні розміри та висоту. Для тих, хто за специфікою своєї роботи користується дошкою для креслення або іншими інструментами, а також великими книгами, найкращим розміром столу буде 140 на 70 сантиметрів. Навіть якщо ви не користуєтеся нічим з перерахованого вище, то великі габарити столу вам все одно не завадять, тут чудово впишеться персональний комп’ютер і ще залишиться достатньо місця. До того ж зручно буде перегортати великі папки, наприклад. Зрозуміло, для великого столу потрібно багато місця, але якщо площа кабінету цього не дозволяє, є два рішення: або придбати стіл меншого розміру, або якщо вам все-таки потрібно більше робочого простору — скоротити кількість або розміри інших меблів.

Найзручніший варіант — це стіл з висувними скриньками для дрібних предметів і вертикально стоять (папки, книги, різні документи). Це дозволить швидко і легко знайти необхідний матеріал. Для економії простору виберіть модель стола з висувною панеллю для клавіатури, спеціальною полицею під стільницею для системного блоку можна навіть з підставкою для монітора. Звісно, ​​якщо у вас не ноутбук.

Що ще важливо щодо робочого столу, то це його розташування. Проводячи багато часу за роботою або дивлячись на монітор, необхідно знімати навантаження з очей хоча б за допомогою природного освітлення. Тобто помістіть стіл біля вікна, яке по можливості має бути більших розмірів. Промені сонця благотворно діють на зір та загальний фізичний та емоційний стан. Тому необхідно вибрати позицію столу так, щоб світло через вікно падало ліворуч або спереду.

Зручний стіл та гарне освітлення Стіл у домашньому кабінеті

Крісло – зручність для здоров’я

Цей предмет меблів у робочому кабінеті також відіграє важливу роль, від нього залежить, наскільки сильно ви будете або не втомлюватиметеся під час роботи. Розмір та форму крісла необхідно підбирати під себе, щоб вам у ньому було комфортно. Наявність м’якого сидіння та спинки бажано, хоча це залежить від часу, що проводиться у кріслі. Наприклад, воно може і не бути м’яким або мати тільки подушку для сидіння, дизайн та форму вибирайте відповідно до своїх уподобань.

Крісло у домашньому кабінеті

Але якщо ви не хочете економити на своєму здоров’ї, все ж таки виберіть м’яку модель, це полегшить навантаження на спину і хребет.

М'яке крісло - запорука гарного здоров'я

Асортимент моделей крісел широкий та безмежний. Є стаціонарні, що обертаються, на коліщатках, з підлокітниками і без, дерев’яні, пластикові, металеві і таке інше. Головне, щоб у кріслі вам було затишно та комфортно.

Крісло для домашнього кабінету Робоче крісло у кабінеті Крісло в робочому кабінеті Варіант кабінетного крісла

Стелажі – важливо, потрібно та практично

Звичайно, у кожному робочому кабінеті необхідно мати місце, куди складати документи, папки, книги, файли тощо. Для цього добре підходять стелажі, розташовані вздовж стіни.

Стелажі у домашньому кабінеті Стелажі робочого кабінету Зручні стелажі

Або відкриті полиці.

Відкриті полички

Якщо у вас не надто багато паперових документів і немає необхідності облаштовувати для них спеціальний простір, стелажі можна використовувати для декору, тобто розміщувати там якісь статуетки, гарні предмети. Як, наприклад, на наступному фото, де панує східний стиль.

Східний стиль у домашньому кабінеті

Тут все підібрано у спільній тематиці, що створює особливу ауру таємничості та барвистості. Робоча атмосфера цього приміщення відмінно підійде поціновувачам духу Піднебесної.

Шафа-стінка для робочого кабінету

Не всім подобається зберігати свої документи, папки, книги тощо на відкритих полицях. Для деяких речей більше підходять шафи-стінки з дверцятами та висувними ящиками. Це до того ж створює ілюзію порядку та мінімалізму в приміщенні: все заховано, все закрито, на увазі лише небагато предметів декору – витончено та витончено.

Шафа-стінка в домашньому кабінеті

Все інше: диван, телевізор, настільні лампи, дошка для креслення, принтер, меблі для гостей і різний декор, і аксесуари — це вже доповнення. Якщо дозволяє розмір кімнати, є потреба у цих речах, то, звичайно, ними всіма чи лише деякими можна доповнити свій домашній кабінет. Найважливіше – вибудовувати дизайн так, щоб усе гармоніювало між собою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *