Марокканський стиль у дизайні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Марокканський стиль у дизайні інтер’єру


Марокканський стиль належить до східного напрямку оформлення інтер’єрів. Особливістю його є обробка переважно матеріалами природних квітів та різноманітність предметів декору.

Світла вітальня

Будинок або квартира в марокканському стилі рясніють такими деталями як різьблені двері та віконниці вікон, низькі пуфи, дивани, столики, килими та подушки. Причому кожен із цих предметів можна назвати твором декоративного мистецтва, що і надає такому інтер’єру особливу східну розкіш.

Яскрава вітальня

Такий стиль чудово підійде для людей, які цінують затишок та не бояться наповнити своє житло яскравими фарбами. Якщо в багатьох стилях слід дотримуватися певної колірної гами, щоб не виявити несмаку, то в марокканському стилі чим більше фарб, тим він більш виразний і своєрідний.

Круглий диван

З видом на оазис

У кожному стилі є своя особливість. Родзинкою стилю, що прийшов з африканської країни Марокко, стало те, що деякі приміщення відкривають чудовий краєвид на оазис. Такий хід дозволить не тільки відчути близькість з природою, а й подарує почуття додаткового комфорту та умиротворення.

Вигляд саду

Це може бути тераса або затишна вітальня з великими вікнами, з яких можна милуватися зеленим природним острівцем.

Тераса біля вогню

У самому Марокко такими оазисами є сади у внутрішніх будиночках будинків. Як правило, облаштування такого саду планується ще на етапі будівництва приміщення та з його подальшим облаштуванням не виникає складнощів.

Вид на оазис

Але як бути, якщо не пощастило стати власником такого розкішного будиночка, а витримати інтер’єр саме в такому стилі дуже хочеться? Рішення знайти досить просто. Можна облаштувати сад у будинку.

Марокко у саду

Якщо ж у цьому стилі оформляється квартира, то можна перетворити на оазис балкон або лоджію. З цим завданням легко можна впоратися, розмістивши там кімнатні квіти та рослини.

Тераса

Але, якщо через те, що в кімнаті, в якій хочеться створити марокканський стиль, немає великих вікон і можливості створити оазис з видом на нього, то можна скористатися фотошпалери із зображеннями мальовничих куточків природи.

Вітальня у марокканському стилі

Створення марокканського стилю починається ще на етапі внутрішнього оздоблення приміщення.

Біла вітальня

За задумом дизайнера особливим чином оформляються дверні та віконні отвори в стінах, споруджуються ніші із хитромудрими східними контурами.

Низький столик

Стіни фарбуються квітами, близькими до відтінків природних матеріалів.

Але, якщо з якихось причин, під час ремонту не вдалося відтворити атмосферу інтер’єру в марокканському стилі або цього спочатку не планувалося і стиль вирішили змінити, не вдаючись до ремонту, то ця ідея легко здійснити.

Марокко та телевізор

Адже для того, щоб перетворити середньостатистичну вітальню на марокканську знадобляться лише подушки для диванів різних форм і кольорів та низький столик.

Низькі дивани

І чим більше буде у вітальні таких декоративних елементів, як різнокольорові подушки та інших деталей, що нагадують про схід, тим більше вдасться наблизити її до марокканського стилю.

Спальня у марокканському стилі

Спальня від вітальні відрізняється небагатьом. Це також кімната для проведення відпочинку, з великою кількістю подушок, дерев’яних різьблених і металевих кованих елементів.

Коване ліжко

Просторе ліжко може бути завішене балдахіном, що дозволить відчути всю загадковість східних казок.

Балдахін

Наявність пуфів та соф не забороняється. Все те, що може зробити перебування в кімнаті ще більш комфортним і безтурботним, тільки підкреслить насиченість стилю.

Світла спальня

Колірна гамма спальні також може бути досить експресивною. Можна виконати цю кімнату в спокійних тонах, заповнивши її лише яскравими елементами декору.

Біла спальня

А можна зробити барвистими стіни, підлогу та навіть стелю.

Спальня у яскравих тонах

Кухня у марокканському стилі

На кухні діють ті самі принципи, що і в інших приміщеннях. Чим більше яскравих деталей і предметів, тим більш насичений стиль.

Ліхтарики металеві

Але є ще одна особливість, яка зробить кухню в марокканському стилі ще більш вишуканою. Це керамічна плитка.

Кухня

Можна, звичайно, використовувати і звичайну плитку, але ніщо не зможе так підкреслити інтер’єр, як плитка зі східними мотивами.

Стиль у деталях

Таким впізнаваним та незвичайним марокканський стиль роблять саме деталі. Кожна з яких вносить нотку вишуканості та неповторності.

Щільні штори

Щільні світлонепроникні штори служать у Марокко для захисту від палючого сонця, створюючи у приміщенні напівтемряву та прохолоду.

Софа з подушками

Глазурована керамічна плитка також служить у країні, де зародився цей стиль, засобом захисту від виснажливої ​​спеки. У нашому ж інтер’єрі вона стане ще одним яскравим акцентом.

Керамічна плитка

Особлива увага приділяється кованим виробам. Це можуть бути як предмети меблів, так і світильники чи люстри. Кожна з таких деталей або зроблена вручну або дуже схожа на ту, яку зробили б старовинні ремісники, що додасть приміщенню ще й загадковості.

Марокканський рукомийник

Східні арки та ліпнина в їхній формі також є відмінною особливістю цього стилю, роблячи його ще більш вишуканим та своєрідним.

Глазурована плитка

Створюючи інтер’єр у марокканському стилі, не бійтеся наповнювати його яскравими предметами ручної роботи, будь то меблі чи подушки. Адже саме такі деталі дозволяють відчути всю розкіш Сходу.

Елементи рукоділля

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *