Мапа квітів дизайну вашого інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Мапа квітів дизайну вашого інтер’єру


Складаємо колірну карту майбутнього інтер'єру

Задумавши зробити ремонт у своїй квартирі чи котеджі, власники стикаються із проблемою вибору колірної гами для оновлення житла. Найчастіше за основу беруться стандарти, традиційні і часом нудні: стеля фарбується в білий колір, стіни набувають нейтральних пастельних тонів, а на підлогу покривається покриттям одного з відтінків дерева. Так, такий варіант практично безпрограшний, але в ньому втрачається індивідуальність господарів житла. Підібрати кольори для внутрішнього оздоблення приміщень, що сприятливо впливають на ваш настрій і відображають ваш внутрішній світ, допоможе складання колірної карти, яку вже давно застосовують у своїй роботі професійні дизайнери.

Перед тим як приступити до закупівлі необхідних ремонтних та оздоблювальних матеріалів, витратите трохи часу, щоб скласти свій майбутній інтер’єр у мініатюрі та продумати найдрібніші деталі, які стосуються не лише колірної гами основних компонентів оздоблення, але й розміщення всіх предметів інтер’єру. Для початку потрібно підготувати стартовий майданчик для складання такої колірної карти, прислухаючись до потреб вашого внутрішнього світу та психологічного статусу. Для такої бази знадобляться найнесподіваніші предмети: вирізки з глянцевих журналів та ваші особисті фотографії, дорогі вам сімейні реліквії та дріб’язок у вигляді ґудзиків, стрічок, намистин, обрізки шпалер та залишки оббивної тканини. Головне брати для цього ті предмети, які вам подобаються і викликають у вас позитивні емоції.

Після того як ваша «колекція» вже досить наповнилася матеріалами, різними за кольорами, відтінками та фактурами, приступайте до основного етапу, прислухаючись до свого внутрішнього голосу і часом комбінуючи найсміливіші та неймовірні підручні матеріали. Адже тільки так, прикладаючи їх по черзі і намагаючись поєднати між собою, ви знайдете близьке саме вам поєднання кольорів та фактур. Можливо, уламки дзеркала та залишки старих шпалер наштовхнуть вас на ідею скомбінувати ці матеріали для обробки стін або стелі. Прислухайтеся до себе і відчуйте, який із відтінків вам подобається більше за інших. На основі цього кольору можна буде створити інтер’єр, який стане найбільш комфортним для вашого перебування в ньому. Не лякайтеся, якщо вам до душі припали яскраві кольори, адже не обов’язково перефарбовувати в них стіни або стелю, можна застосувати їх у колірних акцентах приміщення, втілюючи диванні подушки, картини, світильники та інші деталі інтер’єру. Зрештою, ви знайдете для себе свою правильну формулу поєднання кольорів, відтінків та фактур у майбутньому інтер’єрі.

Після цього приступайте до завершального етапу упорядкування своєї колірної карти. Візьміть аркуш картону, щільного паперу або іншого матеріалу, на який можна буде наклеїти вашу кольоро-фактурну схему. Тепер слід наклеїти шари, дотримуючись послідовності, в якій вони будуть з’являтися у вашому інтер’єрі. Тобто спочатку позначте колір і фактуру стін, стелі та покриття для підлоги, прикріплюючи все на свої місця, відтворюючи майбутній інтер’єр, а поверх цього шару вже приклеюйте зразки колірних схем майбутніх меблів, світильників та інших деталей інтер’єру, враховуючи їх майбутнє розташування і приблизне розташування. Чітко дотримуйтесь пропорцій предметів, стежте, наприклад, щоб ваш диван не був меншим за площею, ніж торшери, що стоять поруч. Процес цей настільки захоплюючий, що ви неодмінно поринете у складання колірної карти з головою.

Відтворивши бажану колірну карту, нанісши на неї всі деталі, ви зможете легко підібрати потрібні оздоблювальні матеріали для вашого приміщення і всі предмети інтер’єру відповідних відтінків. Це не тільки допоможе заощадити час, необхідний для покупок, а й дозволить втілити в життя інтер’єр вашої мрії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.