Варіанти облаштування ванної кімнати  25 цікавих прикладів на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Варіанти облаштування ванної кімнати 25 цікавих прикладів на фото


Мабуть, однією з найважливіших кімнат у будь-якому будинку є ванна — цей острівець чистоти та відпочинку. І щоб він справді був таким, потрібно ретельно спланувати інтер’єр ванної.

Вибір ванни

Головними меблями у ванній кімнаті є сама ванна. І сьогоднішній ринок пропонує на вибір три варіанти: чавунні, залізні та акрилові ванни.

Говорячи про чавунні ванни, не можна не виділити їх міцність і довговічність як гідності, а також здатність досить довго утримувати температуру набраної в неї води. Але є й недоліки – це вага близько 120 кг, і покриття, що може жовтіти з часом.

Чавунні ванни

Залізні ванни прості у догляді, мають легку вагу та порівняно малу вартість, але при цьому сильно поступаються у міцності чавунним та акриловим. До того ж вода в такій ванні швидко остигає.

Залізна ванна
Сучасні акрилові ванни лідирують по всіх пунктах, тому що мають середню вартість, не дуже велику вагу і прості у догляді. А у разі псування акрилового покриття, його можна легко оновити.

Акрилова ванна

Меблі для ванних кімнат

Дуже зручно зберігати туалетний папір, засоби особистої гігієни, а також побутову хімію прямо у ванній кімнаті. Але все це, звичайно, краще прибрати в зручну навісну шафку, або в тумбочку під умивальником. Найвищі вимоги пред’являються до матеріалів, з яких виготовлені меблі для ванних кімнат. Вона повинна бути зносостійкою, стійкою до вологи та поширення грибка. Меблі для ванних кімнат виготовляються найчастіше з натуральної деревини або пластику. Також дуже корисними і функціональними можуть виявитися етажерки. Пластикові або хромовані, вони можуть бути прикріплені до стін або стояти на підлозі. Вибираючи етажерку, слід звернути увагу на полиці. Краще, якщо вони будуть із прорізами, крізь які може стікати вода. Так можна уникнути застою вологи та утворення цвілі у ванній.

Що ще потрібно знати

Якщо у ванній кімнаті немає вікон, витяжний вентилятор – обов’язковий атрибут. Його кріплять до стіни у місці, де проходить система вентиляції. Увімкнення витяжки може здійснюватися різними способами – від безпосереднього включення до спрацьовування датчика руху. Ринок пропонує величезний вибір на будь-який смак та гаманець.

Розбризкування води по всій ванній кімнаті допоможе уникнути спеціальної шторки для душу. Вона виготовляється з матеріалів, з яких легко видаляються всі забруднення, її легко можна випрати в пральній машинці. А різноманіття кольорів та малюнків дозволить підібрати шторку під будь-який інтер’єр.
Після прийняття душа приємно наступити не на холодну кахельну підлогу, а на теплий килимок. Він може бути гумовий чи бавовняний. Головна вимога до килимка – щоб він не ковзав по кахлю. Дзеркало у ванній кімнаті може стати місцем для зберігання, якщо на нього встановити поличку для дрібниць, таких як станки для гоління, зубні щітки, гребінці та інші речі першої необхідності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *