Сонце у дизайні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сонце у дизайні інтер’єру


Сонце у дизайні інтер'єру

Актуальність жовтого кольору в інтер’єрі: як і з чим його поєднувати.

Сьогодні жовтий колір дуже модний, і широко використовується в дизайні приміщень, а також аксесуарів. Жовтий колір – це завжди асоціації із сонцем, влітку та теплом. Будь-який інтер’єр, розбавлений його сонячними відблисками, звучить по-новому, запам’ятовується і несе хвилю позитиву та гарного настрою. У наш час будь-яке безумство може стати модною тенденцією, а вже жовтий колір, як ніякий інший, зробить його виразним та легким. Отже, ви готові поекспериментувати з грою кольору на втіху? Тоді сміливо вибирайте жовтий. Сьогодні дуже актуальні відтінки від світло-лимонного, до яскравих і соковитих. Займемося ж інтер’єром і впустимо у свій будинок шматочок сонця. А ось з якими кольорами модно поєднувати жовтий у сучасному дизайні оздоблення приміщення, розглянемо докладніше. Виділяють 9 найуспішніших комбінацій жовтого в інтер’єрі.

Жовтий та зелений. Вже, мабуть, уявилося в уяві зелене поле, всипане кульбабами. Настрій вже піднімається, адже ми ще навіть не починали творити. Не бійтеся сміливих експериментів, сміливо поєднуйте ці кольори в дизайні інтер’єру вашої квартири, а ще краще додайте до них білого і краплю чорного для виразності. Ось і готова ваша «вітамінка» для бадьорості та гарного настрою.

Жовтий та рожевий. Відразу виникає відчуття східної таємниці та загадкової розкоші. Жовтий колір тут більше сягає золотистого відтінку. Екстравагантно та дуже романтично. Ця фантазія вже точно не для консерваторів, яким може здатися цілковитим несмаком. Ми ж бачимо в цьому елемент незвичайності та можливість для нескінченних експериментів у дизайні будь-якого приміщення. Модно нерівномірне поєднання кольорів, яскраві плями та вкраплення одного або іншого кольору на загальному тлі.

Жовтий та сірий. Дуже актуальне поєднання. Мабуть, одна з улюблених комбінацій обробки приміщень у сучасних дизайнерів, які стежать за модними тенденціями. Теж не для любителів класики, а більше для натур, що тяжіють до експериментів та експресії. «Авангард» і «модерн», «хай-тек» і «лофт» скрізь жовто-сіра гама буде доречною. А якщо додати чорного та зелені – вже, немов сонячні відблиски, відбиваються від стін яскраві фарби та освітлюють кімнату, даруючи дивовижне відчуття теплого літнього ранку. Жовтий та червоний. Мабуть, традиційне, класичне поєднання кольорів, що нагадує про розкіш і пишність сходу. У такому інтер’єрі дуже комфортно, тепло і приємно відпочивати, зокрема тому, що працювати в такій атмосфері, що заспокоює, з нальотом таємничої східної казки важко. Ці кольори відволікають, манять і змушують розігратися уяву. Дуже добре підходять для дизайну інтер’єрів спальні та інших зон відпочинку: кальянних, камінних та «spa».

Жовтий та коричневий. Ще одне класичне поєднання кольорів оздоблення інтер’єру квартири. Аура колірного рішення спокійна та затишна. Плетені та дерев’яні меблі різних відтінків від світлого горіха, до темного дуба, картини в рамах, затишні штори — все це на жовтому фоні і з близькими або однотонними аксесуарами, виглядає дуже комфортно, не збуджує, а навпаки діє дуже заспокійливо та розслаблююче.

Жовтий та блакитний. Дуже приємне поєднання, що асоціюється з красивими старовинними вітражами, морем, сонцем, блакитним небом і піском, а також чимось безтурботним та повітряним. І, здається, що ось-ось подує легкий морський вітерець, що доносить ледь уловлені крики чайок, і тепле сонце зігріє своїми променями прозору блакитну блакитну океану. Ця комбінація обробки дуже універсальна у застосуванні та підійде до будь-якого стилю від «ретро» та «кантрі», до «класики» та «мінімалізму». Цей дизайн інтер’єру дуже комфортний для життя, кольори не втомлюють, і в той же час несуть радість і легкий літній настрій.

Жовтий та білий. Якщо врахувати, що з білим кольором все поєднується, то цю комбінацію теж можна назвати універсальною. Ці кольори, взяті за основу дизайну, нікого не залишать байдужими. Додайте виразності за допомогою чорного, і ось ви вже є володарем дуже модного та яскравого інтер’єру, що відповідає найактуальнішим тенденціям оздоблення приміщень. Це дуже свіже рішення, що дозволяє візуально розширити межі простору. Сміливо прикрасьте цю пишність живими квітами та рослинами, і незабутній образ вашого будинку оцінять усі. І нехай клопітно утримувати всю цю пишноту в первозданній чистоті. Повірте, воно того варте!

Жовтий та поєднання зеленого з коричневим. Так, так – це стиль «еко», саме він відразу спадає на думку при візуалізації даної гами. Так само тяжіють до цих кольорів «модерн», «ар-деко» та «авангард», а також багато інших стилів, включаючи, звичайно ж, «фьюжн» та «еклектику». І зовсім не даремно, тому що варто додати трохи чорного, і вийде яскравий дизайн інтер’єру, дуже незвичайний і незабутній. Жовтий та чорний з білим. Отже, насамкінець, ми залишили одне з найвиграшніших варіантів колірного рішення обробки вашої квартири.

Чорний і білий — це, мабуть, найвідоміше контрастне поєднання і разом з жовтим, тут народжується неймовірно яскрава і ефектна картинка. Додайте дзеркал, скла, світла та отримайте дуже гламурний та стильний інтер’єр, який можна виконувати у будь-якому з існуючих напрямків. Доповніть все це розкіш фактурними аксесуарами, матеріалами (хутро, шкіра, оксамит, лак та ін.), виразними меблями і даним дизайном інтер’єру не буде рівних за оригінальністю та комфортом. Ось ми й розібрали найактуальніші на сьогоднішній день поєднання жовтого в дизайні приміщень, але це не означає, що немодні і неактуальні комбінації з іншими кольорами всієї різноманітності відтінків, що є в природі. Навпаки, сьогодні в моді індивідуальність, власний стиль та сміливі нетривіальні рішення та підходи до дизайну загалом. Грайте із кольором, фантазуйте, комбінуйте, поєднуйте. Творіть із задоволенням, не бійтеся експериментувати з інтер’єром вашої квартири, і в ній назавжди оселиться сонце та гарний настрій!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *