красиві двоповерхові будинки на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

красиві двоповерхові будинки на фото


Двоповерховий будинок, насамперед, це чудова можливість отримання великого житлового простору на невеликій ділянці. Середня земельна ділянка займає приблизно 8 соток, якщо на ній розташувати великий житловий будинок площею 150 квадратних метрів, то він виглядатиме тут занадто громіздко. Якщо ж на території ще розташувати господарські будівлі та гараж, то місця на сад чи город не залишиться зовсім. Крім того, створити ідеальний великий одноповерховий будинок, уникнувши при цьому будівництва прохідних кімнат зовсім нереально, адже тільки холи та коридори можуть вкрасти до 30% від загальної площі будинку.

білий будинок у бору великий будинок зі стінами зі скла гараж на першому поверсі будинкудвоповерховий будинок за містом двоповерховий будинок незвичайного планування двоповерховий будинок з басейном двоповерховий будинок з гаражем двоповерховий будинок з палісадником під балконом двоповерховий будинок з плоским дахом

Двоповерховий будинок — ідеальний варіант, коли потрібний великий житловий простір, але при цьому елегантність і зовнішня стриманість. Збудувавши двоповерховий будинок, можна поряд прибудувати гараж та ще й на город чи сад місця буде вдосталь.

Переваги двоповерхових будинків:

  • Естетична оригінальність та привабливість – за допомогою такого будинку можна втілити у життя різні архітектурні ідеї та прийоми. Фасади таких будинків найчастіше виглядають дуже солідно та оригінально, набагато симпатичніші, ніж у одноповерхових. Загалом же в голові людей склався такий принцип, що двоповерховий будинок «крутіший», адже дах у нього складніший, а архітектурно він виразніший і привабливіший.
  • Зонування простору – здебільшого двоповерхові будинки грамотно зонують, залишаючи перший поверх під «денне» життя (кухня, вітальня, підсобка та інше) та «нічне» (спальні для господарів та їхніх дітей). Простіше кажучи, маючи двоповерховий будинок, людина завжди зможе піднятися нагору для того, щоб усамітнитися та побути в тиші, трохи розслабившись. В одноповерховому будинку це зробити набагато важче, до того ж не виключено, що спальня стане «прохідною».
  • Шикарний вигляд – який може відкриватись з балкона другого поверху, тераси. Найчастіше люди будують паркани, висота яких сягає 3 метрів, якщо будинок одноповерховий, то, крім паркану, нічого цікавого і не побачиш, на відміну від двоповерхового будинку, що позбавляє дискомфорту обмеженого простору.
  • Широкий вибір матеріалів – будинок може бути збудований з будь-якого матеріалу, що виявився найбільш привабливим. Для будівництва великого будинку підійде цегла, брус, газобетон, спеціальні оброблені колоди або будинки каркасної технології.

двоповерховий будинок із зрушеним дахом двоповерховий будиночок для відпочинку за містом двоповерховий панельний будинок декоративний камінь в оздобленні двоповерхового будинку дерев'яний будинок у гірській місцевості дерев'яний будинок з балконом дерев'яний будинок будинок білого кольору з великими вікнами будинок у два поверхи з червоної цегли будинок у класичному стилі

Переваг багато, але й від недоліків нікуди не подітися, адже вони теж є:

  • Обов’язкова установка сходів – піднятися на другий поверх за її відсутності неможливо, а значить, доведеться жертвувати житловою площею для її встановлення. Сходи є великою проблемою для людей похилого віку, адже постійно вгору і вниз не набігаєшся (якщо будинок для пенсіонерів, то на другий поверх краще перенести гостьові кімнати). Крім усього іншого, у двоповерхових будинках саме сходи є місцем, де відбувається більшість травм і несе в собі небезпеку.
  • Теплоізоляція — якщо її рівень однаковий в обох типах будинків, то в двоповерховому будинку буде прохолодніше на 10-15%.
  • Екстрені ситуації — якщо в будинку сталося загоряння, і почалася пожежа, то провести евакуацію набагато простіше в одноповерховому будинку, що підвищує безпеку.
  • Установка санвузлів – якщо вони розташовані один над одним, то все добре, але якщо таке розташування неможливе через планування, виникає велика проблема – розведення труб каналізації. Крім цього потрібно зайнятися системою вентиляції на першому поверсі, в цегляному будинку цим займатися особливо важко і швидше за все доведеться жертвувати якістю теплоізоляції. Система вентиляції у двоповерховому будинку коштує набагато дорожче.

будинок за містом з брукованими доріжками будинок із білого натурального матеріалу будинок з бруса без фундаменту будинок із бруса з балконом будинок з дерева в лісі будинок з натурального каменю будинок цікавої геометричної форми будинок з автомобільним навісом будинок з басейном у стилі модерн будинок з виступаючим дахом

Особливої ​​уваги потребують інженерні системи. В одноповерховому будинку їхнє проведення просте, зокрема можна задіяти горище. У двоповерховому будинку це набагато важче, тому що доведеться прокладати системи комунікації в міжповерховому перекритті, а це сильно впливає на складність конструкції та ускладнює процес ремонту систем у разі виникнення поломок.

У зв’язку з вищевказаною проблемою потрібно робити креслення таким чином, щоб до систем був прямий доступ через контрольні люки, розташовані в критичних для можливих поломок місцях.

будинок з виступаючим другим поверхом будинок зі сходами на пагорбі будинок з незвичайним фасадом будинок з односхилим дахом будинок з оригінальним фасадом будинок з оздобленням по кутах будинок з відкритою верандою будинок з ліхтариками будинок зі скляними стінами на першому поверсі будинок, що йде під землю

Для того, щоб опалити такий будинок, необхідно встановити насос примусової циркуляції води, а ось в одноповерховому будинку достатньо використання «самотеку». Основна проблема двоповерхового будинку полягає у створенні складної системи вентиляції. Якщо встановлювати якісні металопластикові вікна і добре утеплити будинок, то доведеться споруджувати важку витяжну установку з багато вузловим розведенням. Цей процес не тільки складний, але ще й дуже затратний щодо фінансів. Єдине, що обійдеться в ту саму суму це проведення електричної розводки, все інше в двоповерховому будинку набагато важче і дорожче.

Якщо споруджувати камін, це створить додаткові труднощі. Встановивши камін на першому поверсі такого будинку, доведеться ретельно продумати як проходитиме димар через другий поверх, крім того буде потрібно забезпечення пожежної безпеки перекриття між поверхами. Якщо ж встановити камін на другому поверсі, то потрібно робити залізобетонну основу, що також недешево.

будиночок з дахом із червоної черепиці будинок незвичайного дизайну будинок з кутовою терасою та балконом заміський будинок з деревини заміський будинок з видом на ліс заміський будинок з майданчиком кам'яний будинок у хвойному лісі каркасний будинок зі скляними стінами каркасний будинок цегляний будинок

Який будинок вигідніший?

Для того, щоб це з’ясувати, потрібно провести аналіз вартості одно- та двоповерхового будинку. Згідно з одним правилом, чим більша поверховість, тим дешевше квадратний метр житлової площі. Дах двоповерхового будинку набагато менший, а значить дешевше коштує його покрівля. Якщо перекриття між поверхами виконати з дерева, йде істотна економія на стяжках і утепленні.

Дозволить зменшити витрати на 30% будівництво мансарди, тим більше це дуже цікаво та привабливо виглядає. Якщо порівнювати витрати на фундамент, то тут все залежить від матеріалів, з яких буде збудовано будинок. Якщо споруджувати двоповерховий будиночок із цегли, то фундамент має бути потужним та стійким. А це спричинить суттєві витрати – більше, ніж на одноповерховий будинок тієї самої площі. Для економії краще будувати будинок з бруса, у такому разі кількість необхідного фундаменту різко зменшується.

класичний будинок з декоративної цегли класичний будинок з лужком комбінований двоповерховий будинок комфортний будиночок за містом гарний будинок на схилі модульний будинок невеликий будинок у лісі невеликий заміський будиночок оригінальна ідея для двоповерхового будинку оригінальний дизайн двоповерхового будинку

Загалом будівництво одноповерхового будинку простіше, але не так витончено. Багато залежить і від форми будинку, якщо задати йому правильну форму (прямокутника або квадрата), то й будівництво буде дешевшим і простіше за своєю складністю.

Як підсумок, треба сказати, що двоповерховий будинок має низку переваг та переваг. Якщо правильно підійти до його будівництва, можна не переплачувати, а на виході отримати шедевр для проживання всієї родини. Двоповерхові будинки мають безліч планувань, різноманітних будівельних прийомів. Потрібно правильно зонувати такий будинок, розміщуючи внизу кімнати загального користування, а вгорі спальні та кімнати для дітей. Найдоречнішим цей варіант буде в тому випадку, якщо будинок передбачає наявність мансарди, що зменшує житлову площу другого поверху.

оригінальний будинок на два поверхи оригінальний будиночок з червоної цеглини сучасний двоповерховий будинок сучасний дизайн будинку з панорамним склінням сучасний будинок з точковим освітленням поєднання двох кольорів поєднання чорного зі склом в оздобленні двоповерхового будинкушикарна садиба з великим будинком шикарний будинок з басейном

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *