100 ідей дизайну великої спальні на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 ідей дизайну великої спальні на фото


Отримуючи замовлення на оформлення спальні значних розмірів, більшість дизайнерів представляють інтеграцію мінімалізму в сучасний стиль інтер’єру. І їх можна зрозуміти, адже жодна стилістика така не схильна до використання максимальної кількості простору, як мінімалістська. Простір і свобода пересування, відсутність надмірностей у декорі, котрий іноді повна відмова від такого, свіжість, чистота ліній і форм.

Спальня великих розмірів

Але не всім домовласникам достатньо мати у величезній кімнаті для сну лише ліжко та прикріплений до стіни світильник. Декому потрібно облаштувати місце для роботи чи творчості, комусь необхідно крісло та журнальний столик, а хтось мріє про ванну, яка стоїть прямо у спальні. Все можливо і при збереженні прихильності до мінімалістського настрою в облаштуванні спальні великої площі.

Простора спальня

На прикладі 60 дизайн-проектів спальних кімнат великих розмірів ми пропонуємо розглянути нюанси оформлення поверхонь кімнати, її меблювання, драпірування вікон і ліжка, декорування і не тільки.

Світла палітра

Колірна палітра спальні значних розмірів

Наскільки великою не була б спальня, багато дизайнерів і домовласників не погодяться ні на яку іншу палітру для обробки поверхонь, крім світлої і навіть білої. Для мінімалістського стилю оформлення стін та стелі, а іноді й підлоги у світлій кольоровій гамі є характерною рисою. Невеликі контрастні предмети декору, художні твори чи прикраси узголів’я ліжка, у разі виглядають найбільш виграшно.

Спальня на дві зони

Світле оздоблення приміщення

Білосніжна обробка для спальні з великими вікнами

Коли спальня значних розмірів, оформлена в білій палітрі кольорів, залита сонячним світлом – це справді дивовижне видовище. Простір, чистота, елегантність та комфорт переповнюють таке приміщення.

Великі вікна у спальні

Панорамні вікна та світло

Яскраві художні роботи

На мансарді

Біла спальня

Спальня у білих тонах

Біла ілюзія

Білий інтер'єр

Спальня на верхньому рівні

Пастельні тони в оздобленні спальні

Альтернативою використанню білого відтінку як основу для обробки спальні може стати пастельна група кольорів. Залежно від інтенсивності природного висвітлення можна вибрати теплу або прохолодну палітру нейтральних, спокійних тонів.

Пастельна палітра для спальні

Спальня у нейтральних тонах

У сріблястих тонах

Контрастний декор

Спальня за перегородкою

Світлі відтінки для інтер'єру спальні

Світла ситуація

Акцентна блакитна стіна

Теплі відтінки

Темна палітра для великої спальні

Просторі приміщення здатні витримувати досить темні відтінки для оформлення поверхонь та меблювання спальні. Глибокі, темні тони здатні створити атмосферу інтимності та розслаблення, які багатьом домовласникам потрібні після важкого трудового дня.

Темна палітра спальні

Темні відтінки для контрасту

Темна стіна

Акцентна темна стіна

Темно-сірі тони

Яскравий інтер’єр як спосіб самовираження у дизайні спальні

Саме просторі кімнати дозволяють нам насолодитися використанням яскравих, насичених відтінків в обробці та декоруванні кімнати для сну. Дизайнери розуміють, що не всім до душі світла, однотонна палітра в інтер’єрі спальні та пропонують варіанти оформлення з яскравими, колоритними елементами та предметами декору.

Контрастний дизайн

Яскравий текстиль

Яскравий паркет

Яскраві акценти

У бірюзових тонах

Оздоблення цеглою як акцентна стіна спальної кімнати

Нерідко можна зустріти дизайн спальні в стилі лофт, гармонійно вписаний у сучасну стилістику приміщення. Цегляні стіни в такому випадку можуть виступати не лише як символ приналежності до індустріальної стилістичної течії, але й для акцентування уваги, наприклад, на узголів’ї ліжка. Оздоблення цеглою виглядає найбільш доречно саме у великих приміщеннях, схожих на колишні виробничі простори.

Цегляна стіна біля узголів'я

Оздоблення під цеглу

Вибілена цегла

Камін у спальні великих розмірів

Коли в спальній кімнаті достатньо місця, можна подумати про розміщення каміна з натуральним вогнем або штучним. Відчуття домашнього вогнища холодними зимовими вечорами зігріє не тільки тіло, а й душу. До того ж сама конструкція каміна може бути центром фокусування уваги і навіть арт-об’єктом.

Незвичайний камін

Вольовим рішенням дизайнера камін в цій просторій, наповненій великою кількістю природного освітлення кімнаті, був перетворений на незвичайний предмет декору з функціональним підґрунтям. Безперечно, він став координаційним центром спальні, відсунувши на другий план і велике ліжко, і зону відпочинку і навіть наявність другого рівня по периметру всього простору кімнати.

Велика спальня з каміном

Розкішна спальня з каміном

Камін для спальні

Простора спальня з каміном

Велика спальня в білій обробці

Ванна кімната в спальні з великою площею

Якщо простір кімнати дозволяє, то можна відокремити сегмент для організації ванної кімнати, але є чимало домовласників, які хотіли б бачити ванну прямо у себе в спальні. З точки зору витрат, такий підхід до облаштування місця для водних процедур буде навіть менш витратним, ніж організація окремої кімнати, але присутність вологи в спальні необхідно врахувати при підборі матеріалів для обробки та меблювання приміщення.

Ванна за стіною

Ванна кімната за стіною – найпоширеніший і практичніший спосіб організації території санвузла в рамках спальні.

Ванна за розсувними дверима

Обстановка тієї спальні передбачає можливість розділяти житлові та утилітарні простори – ванна кімната може частково ховатися за розсувними дверима.

Яскрава спальня з ванною

Розмістити ванну у просторі спальні без будь-яких ширм та перегородок – сміливе рішення, але як ми бачимо, у цій кімнаті дизайнерові у відвагі не відмовиш. Яскрава палітра, колоритні меблі, незвичайне для спальної кімнати оздоблення поверхонь, оригінальний підхід до системи освітлення та предметів декору – все працює на створення персоналізованого образу нетривіальної обстановки.

Ванна у спальні

Ще один приклад присутності ванної кімнати для сну, але в вже набагато спокійнішій палітрі кольору і мінімалістській обстановці.

Кантрі-елементи у спальні

Додаткові меблі для спальні

Коли спальня має більш ніж великі розміри, багато домовласників намагаються організувати крім основної зони для сну, різні сегменти, необхідні для їх комфортного проведення часу. Комусь зручно, щоб кабінет перебував у спальні, для когось потрібен кут для читання та творчості, жінки голосують за присутність туалетного столика чи навіть організації повноцінного будуару.

Робоче місце у спальні

Книжковий стелаж у спальні

Кабінет у спальні

Присутність робочого столу або простої консолі для комп’ютера – частий елемент обстановки спальні великих розмірів, іноді місця вистачає і для організації книжкових стелажів, відкритих або закритих систем зберігання.

Величезна спальня із зоною відпочинку

Спальня з еркером

Міні-вітальня у спальні

ТБ у спальні

Додаткове меблювання

Повноцінна вітальня у спальні

Ліжко в ніші

Організація місця для відпочинку у вигляді невеликої вітальні, що складається іноді всього лише з крісла та журнального столика, дозволяє не тільки наділити спальню додатковим функціоналом, а й змінити докорінно її інтер’єр, відійшовши від мінімалізму та суворості обстановки.

І насамкінець пропонуємо до вашої уваги два образи мінімалістських спалень великих розмірів з контрастним, нетривіальним дизайном.

Мінімалістський інтер'єр

Чистий мінімалізм

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *