ідеї, поради з фото та відео
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ідеї, поради з фото та відео


Заборонено для дому: 11 небезпечних кімнатних рослин

Навіть найніжніша і найромантичніша на вигляд рослина може бути отруйною і завдати чимало шкоди оточуючим.

ідеї, поради з фото та відео

Кімнатні рослини потребують своєчасного та правильного поливу. Кожна культура має свої особливості та потреби у кількості вологи, які необхідно враховувати, інакше рослини можуть загинути.

ідеї, поради з фото та відео

Сода — універсальний засіб, що використовується в побуті та на дачних ділянках. Її використовують для прання, приймають всередину, лужать ґрунт, чистять сантехніку і застосовують для миття посуду.

ідеї, поради з фото та відео

Якщо ви вирішили обнести свою ділянку огорожею, то найпростішим і найдешевшим, але в той же час надійним варіантом стане сітка-рабиця.

ідеї, поради з фото та відео

Різні садові та городні культури радують нас своєю красою та врожаєм. Але іноді врожай слабкий, рослини гинуть — як правило, це відбувається з вини городників, помилки яких є фатальними. Прочитайте наші поради та постарайтеся не повторювати чужих помилок. Як уникнути загибелі рослин? Читайте! Як не можна поливати рослини на дачі:

ідеї, поради з фото та відео

Велика кількість декоративних рослин зробить будь-який сад запашним раєм, що тішить око. Але при цьому далеко не всі господарі присадибних ділянок знають, що деякі культури не лише гарні, а й небезпечні. Певні властивості зелених насаджень можуть завдати шкоди маленьким дітям, домашнім тваринам і людям, які страждають на алергію. Рододендрон Ця рослина обожнює вологі.

ідеї, поради з фото та відео

На кожній присадибній ділянці є тінистий куточок, який теж хочеться упорядкувати. Але ушляхетнити його декоративними насадженнями або задіяти під вирощування городніх культур не так просто, оскільки далеко не всі рослини добре приживаються в тіні.

Хороші та погані сусіди для гортензії – читайте та запам'ятовуйте!

Гортензія дуже чутлива до складу ґрунту, рівня вологості, освітленості та багато іншого. Для того, щоб гортензія жила, кольору і радувала Вас, їй потрібно догодити.

Догляд за спатифілумом в домашніх умовах

Правила догляду за спатифілумом у домашніх умовах з добіркою фото та відео.

Як доглядати за шеффлерою

Правила догляду за шефлерою в домашніх умовах із добіркою фото та відео.

ідеї, поради з фото та відео

Правила догляду за антуріумом у домашніх умовах із добіркою фото та відео.

ідеї, поради з фото та відео

Розповідаємо, як доглядати кімнатну гортензію в домашніх умовах: поливати, пересаджувати, розмножувати, удобрювати і лікувати, а також представляємо добірку фото рослини в інтер’єрі.

Догляд за заміокулькасом у домашніх умовах

Заміокулькас — це рослина, яка виживе навіть у кімнаті з тьмяним освітленням і в руках самого лінивого квітникара. Розповідаємо, як доглядати доларове дерево в домашніх умовах і показуємо добірку фото в інтер’єрі.

Догляд за драценою в домашніх умовах

Догляд за драценою в домашніх умовах не складний: не залити, не спалити на сонці, обприскувати та інколи пересаджувати. Розповідаємо про ці та інші нюанси догляду у повному гіді з покроковими інструкціями, добіркою фото та відео.

Бегонія в домашніх умовах

Гід з догляду за бігонією в домашніх умовах з покроковими інструкціями, добіркою фото та відео.

Догляд за товстянкою в домашніх умовах

Все, що потрібно знати про догляд за грошовим деревом (товстянкою) в домашніх умовах – гід з добіркою фото та відео, а також покроковими інструкціями для новачків.

Вирощування мирту

Все про догляд за миртом — рослина, що нагадувала Адаму про рай і улюбленця британської королівської родини.

Догляд за гібіскусом у домашніх умовах

Гід з догляду за гібіскусом (кімнатною китайською трояндою) в домашніх умовах з покроковими інструкціями, добіркою фото та відео-уроків.

Алое в домашніх умовах

Алое – найкорисніший і при цьому найневибагливіший зелений друг, якого тільки можна уявити. Дізнайтеся, як доглядати за алое віра та алое-столітником в домашніх умовах і добитися максимум профіту від їх властивостей.

Каланхое в домашніх умовах

Повний гід догляду за каланхое в домашніх умовах з добіркою навчальних відео та фото квітучих рослин в інтер’єрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *