Коли без допомоги дизайнера не обійтись
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Коли без допомоги дизайнера не обійтись


Якщо зараз ви плануєте ремонт в будинку, то напевно задавалися питанням, чи варто звернутися за допомогою до професійного дизайнера інтер’єрів або спробувати зробити все своїми силами. Зрозуміло, у ситуації, коли ми не обмежені ні фінансами, ні будь-якими ще факторами, вибір очевидний, завжди краще довірити таку складну справу фахівцеві.

Але частіше буває так, що є ті чи інші фактори, що обмежують, що вимагають індивідуального підходу. Іноді дизайн-бюро пропонують гнучкі варіанти послуг, які включають, наприклад, лише розробку проекту, без відання. Проте є ситуації, коли об’єктивно робота з дизайнером є єдиним вірним рішенням.

001.jpg

Отже, перший такий випадок — це коли вам потрібно реалізувати проект створення нового інтер’єру точно в термін. Скажімо прямо: майже ніколи ремонт не закінчується саме в заплановані заздалегідь терміни, зазвичай виникає тисяча всіляких нюансів, які доводиться вирішувати по ходу, а також змін у проекті. Якщо ж ви працюєте з дизайнером, то набагато більше шансів закінчити все саме тоді, коли хочеться, адже профі не тільки має багатий досвід і може заздалегідь знати про якісь тонкощі, він також залучає в проект інших фахівців, що впливає на терміни та якість .

002.jpg

Ще одна ситуація, що вимагає участі дизайнера: у вас вже є більшість елементів інтер’єру, але ви не можете зібрати з них єдину «картинку». Таке часто буває, коли ми розуміємо, чого ми хочемо і що подобається, але не знаємо, як саме це реалізувати. Тоді ми купуємо меблі та аксесуари, але до створення зручного та красивого дизайну ще дуже далеко.

003.jpg

Не менше складнощів виникає і в тому випадку, коли в сім’ї з’являються діти. Інтер’єр будинку в такому випадку повинен бути орієнтований переважно на безпеку дитини, але навіть декоративна його складова не може залишатися колишньою. Для того, щоб зберегти колишній вигляд інтер’єру, але при цьому пристосувати його до нових потреб, вам знадобиться допомога професіонала.

004.jpg

Також допомога хорошого дизайнера буває необхідна і тим, хто має намір створити не лише гарний, але насамперед функціональний простір. Так, деякі зони в будинку часто викликають складності з тієї причини, що вони виконують безліч завдань, це, наприклад, кухня, передпокій або ванна кімната. Дизайнер створить грамотне планування, продумає правильне розміщення меблів і запропонує кілька варіантів, що враховують ергономіку.

005.jpg

Дизайнер як творча одиниця часто потрібний тим, хто хотів би, але боїться вийти зі своєї зони комфорту. Якщо ви помічаєте, що використовуєте в інтер’єрі одні і ті ж відтінки, не надто активно експериментуєте зі стилем і формами, але в той же час відчуваєте, що хочеться чогось нового, саме час найняти професіонала.

006.jpg

Ще однією ситуацією, в якій буде складно знайти правильне рішення без дизайнера, є нестача житлового простору. Особливо коли ви прагнете втілити безліч задум саме практичної властивості, наприклад, об’єднати кухню з вітальнею або столовою зоною, або зробити в спальні повноцінний робочий простір.

007.jpg

Менш поширене, але не менш складне завдання – розробка проекту для якогось особливого, непересічного випадку. Таким може бути інтер’єр кімнати для хобі, майстерні, дитячої ігрової або спортзалу. Зазвичай дизайн нестандартних приміщень потребує певних знань та досвіду у сфері дизайну, тому без допомоги спеціаліста не обійтись.

008.jpg

Також бувають проекти, в яких ключовим завданням замовника є створення інтер’єру не просто зручного домашнього офісу, але й простору, де можна буде проводити зустрічі з клієнтами або діловими партнерами. Звичайно, складність такого проекту ускладняться, особливо якщо квартира в цілому і сама кімната мають невелику площу. Проте навіть таке непросте завдання під силу гарному дизайнеру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.