Які кольори в інтер'єрі ванної кімнати стали модними у 2012 році
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Які кольори в інтер’єрі ванної кімнати стали модними у 2012 році


Модні кольори в інтер'єрі ванної кімнати

Щороку привносить свої зміни у тенденції дизайну як житлових, так і громадських приміщень. Але, напевно, найбільшої динамічності схильні новинки для ванних кімнат та санвузлів.
Адже саме для цих приміщень господарі квартир та будинків купують керамічну плитку та фарбу найчастіше, і відповідно саме у цих просторах талант дизайнера може заграти абсолютно по-новому і всі ваші сміливі фантазії будуть втілені повною мірою.
Не важливо, яке оздоблення використане у вас для стін, ключову роль відіграє колірна гама поверхні. Кольори, які найчастіше використовуються в інтер’єрних рішеннях сантехнічних приміщень, насправді не з’являються нізвідки. Їхня поява є логічний етап еволюції попередньої моди на певну кахельну плитку або фарбу. Адже минулий досвід – це вже запорука успіху, а свіжі нотки у такому успіху заграють по-новому з новими інтер’єрними ідеями 2012 року.

Фаворитом світової моди 2012 для ванних кімнат залишаються спокійні тони, але в більш актуальних відтінках і поєднанні палітр.

Колір кавового лікеру, перший із колірних лідерів, поєднує в собі практичність та багатогранність. Саме такого кольору, дизайнери воліють бачити меблі у ванній кімнаті, а також відтіняти їм ніжніші врівноважені відтінки. Лікерний – це базовий колір, якщо потрібно підкреслити вишуканість та респектабельність приміщення. Найбільш благородно він грає з яскравими сучасними тонами, такими як фуксія, смарагдовий, оливковий.

Колір бамбука Такий колір автоматично врівноважує нервову систему, вже при перших хвилинах перебування у ванній кімнаті і обумовлює наявність лаконічних стилістичних аксесуарів в санвузлі. Жовтуватий відтінок кольору бамбука вишукано підкреслить сусідні з ним червоні та бузкові тони.

Колір тихої орхідеї, можливо, є найчуттєвішим і найромантичнішим кольором у модній палітрі 2012 року. Щоб його отримати, достатньо змішати фарбу сірого відтінку та кольори білої орхідеї. Цей дивовижний колір тактовно збільшить простір ванної кімнати, і дозволить використовувати динамічні і красиві аксесуари для декорування інтер’єру, в будь-якому напрямку.

Нуга. Такий теплий відтінок з бежевої палітри може бути використаний вибірково, а не як масив всього інтер’єру, якщо ви боїтеся зменшення обсягу приміщення за рахунок цього ефекту. Він є потужним каталізатором яскраво-фіолетового, яскраво-рожевого, насиченого апельсинового кольору в мінімалістичному інтер’єрі ванної кімнати.

Далі тенденції дизайну ванних кімнат 2012 року оживлять структурні та сенсаційні за яскравістю кольори. Якщо у вас і вашого дизайнера не вистачить сміливості використовувати їх повною мірою, насичені акценти таких відтінків припадуть до смаку навіть найконсервативнішим замовникам.

Колір флоксу. Пам’ятаєте, той ненав’язливий фіолетовий відтінок, який був переважно основним на вашій дачній клумбі влітку? Він не потребував коментарів, і був витримано-спокійним? Ось таке почуття вселяє і модний цього сезону для використання в інтер’єрах ванних кімнат, відтінок кольорів флоксу. Елегантність і класика у просторі може бути дуже неординарно підкреслена саме цим кольором. Не важливо, який матеріал буде застосований до використання в такому незвичайному відтінку, але навіть затирка для кахельної плитки кольору флоксу виглядатиме нетрадиційно і незбито.

Колір розпеченого вугілля. Схоже на експресивний колір з усього запропонованого дизайнерами інтер’єрів ванних кімнат на наступний рік Дракона. Колір вогню не може залишити байдужим навіть саму флегматичну і врівноважену людину. А сенсаційну індивідуальність інтер’єру можна позначити саме таким кольором кахлю, і не важливо, чи це буде триколор: білий, каштановий, вогненний або чистий колір розпеченого вугілля відверто вразить уяву мешканців і гостей вашого будинку.

Смарагдово-синій відтінок, хтось назве класичним для приміщень, пов’язаних із водою. Але банальне поєднання цього кольору з білим сьогодні зустрічається досить рідко. Спробуйте уявити, як зазвучить інтер’єр вашої ванної, якщо смарагдово-синій, підфарбувати теплим кольором натурального дерева або відтінком сирого бетону.

Жимолість. Рідкісний відтінок кавказької жимолості актуальний як ніколи саме в деталях інтер’єрів ванних кімнат. Життєрадісність прокидається при першому погляді на цей колір. Що він ще несе? Живу енергетику сходу, яскравість фарб та соковитість світосприйняття однозначно. Все це з’явиться у вас після ефектного використання пурпурного кольору жимолості в інтер’єрі.

Відтінок кедра. Його складно віднести до спокійних або сонних тонів, він може бути присутнім і в теплій і холодній колірній гамі ванної кімнати, лише вигідно відтіняючи основні колірні рішення в інтер’єрі. Зате такий колір точно додати вашому санвузлу почуття домашнього комфорту, теплоти і затишку, що є чудовим результатом, якого бажає досягти кожен майстер інтер’єрної справи.

І найголовніше правило для інтер’єрів 2012 року, не бійтеся експериментувати та дивувати інших! Найчастіше, сміливість нагородить вас новими відчуттями після перебування в такому інтер’єрі, а схильність до експресії, можливо, стане серйозними ступенями зміни до кращої якості вашого буття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *