Ключові тренди у дизайні інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ключові тренди у дизайні інтер’єру кухні


Настання нового року — це чудова можливість по-новому поглянути на інтер’єр свого будинку, можливо, перетворити або навіть повністю змінити його. Якщо кухня – це місце, де ви проводите досить багато часу, то зараз саме час зайнятися створенням нового проекту. Розглянемо кілька найбільш яскравих і значущих тенденцій у сфері дизайну кухні, які неважко втілити і які будуть виглядати актуально ще багато років.

001_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Довгий час у моді був колірний поділ кухонних меблів за принципом «колір плюс колір», тобто використовували два відтінки, які поєднувалися зазвичай так: верхні ящики кухонного гарнітура одного кольору, а нижні іншого або весь гарнітур в одному тоні, а кухонний острів пофарбований у інший. Сьогодні ж дизайнери пропонують використовувати палітру із трьох тонів.

002_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Три відтінки дають більше можливостей, адже створені з них комбінації виглядають складніше та цікавіше. Так, наприклад, можна відійти від звичної симетричності, виділити одну із зон, створивши таким чином смисловий акцент.

003_ключові тренди у дизайні інтер'єру кухні.jpg

Багатша палітра зовсім не обов’язково повинна виглядати більш яскраво, іноді досить лише невеликого обсягу третього відтінку, щоб створити потрібний ефект.

004_ключові тренди у дизайні інтер'єру кухні.jpg

Дуже красиво цей прийом виглядає і в тому випадку, коли ви використовуєте тони низької контрастності, м’які та навіть близькі.

005_ключові тренди у дизайні інтер'єру кухні.jpg

Не таким помітним, але дуже практичним трендом є заміна лицьових фасадів кухонного гарнітура при збереженні його каркаса.

006_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Цей прийом може бути дуже корисним як у тому випадку, коли вам хочеться додати в інтер’єр кухні щось нове, так і в тому, коли каркас ще дуже хороший стан, а ось лицьова частина потребує заміни.

007_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Звичайно, не можна залишити без уваги і головний тренд року у сфері кольору, адже для інтер’єру кухні він також актуальний. Наймоднішим цього року офіційно визнано класичний синій, але багато дизайнерів пішли далі і пропонують розширити гаму синіх тонів. Глибокі, насичені складні відтінки синього стануть ідеальним рішенням для будь-якої кухні. А якщо ви звикли до світлішої палітри, то можете поєднувати темні та середні тони з білим або кремовим.

008_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Ще один дуже яскравий тренд, який поки що тільки зароджується, але вже скоро буде чи не головним — це велика кількість натурального дерева, зокрема, фасади кухонних меблів, повністю виконані з цього матеріалу. Немає сумніву, що тепло і затишок є ключовим запитом сьогодні, а природний вид деревини — це те, що відповідає даному запиту.

009_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Останні кілька років у моді були холодні базові тони: світло-сірий, білий, бежевий. Не дивно, що зараз настав час теплих фарб. Для інтер’єру кухні можна вибрати будь-який сорт дерева, який вам подобається, але якщо говорити про найактуальніше, то це горіх.

010_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Оформлена таким чином кухня завжди виглядатиме не лише стильно, але й легко, комфортно, а головне – дерево стане ідеальною базою для невеликих колірних акцентів, для роботи з текстилем та контрастними матеріалами.

011_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Втім, і нейтральну палітру, що вже стала звичною, не варто списувати з рахунків. Так, вона стала загалом теплішою, але й світло-сірі тони не втрачають своєї актуальності, особливо у поєднанні з такими ж світлими та дуже легкими відтінками.

012_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Кухонний фартух давно перестав побут просто функціональним доповненням, це повноцінний дизайн-об’єкт. Якщо ви не визначилися з фартухом, то зараз варто придивитися до зразків, виконаних із цілісних шматків матеріалу.

013_ключові тренди в дизайні інтер'єру кухні.jpg

Звичайно, мармур завжди поза конкуренцією.

014_ключові тренди у дизайні інтер'єру кухні.jpg

Цілісний шматок мармуру, особливо з таким розкішним природним малюнком, стане справжньою окрасою будь-якої кухні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.