Гарний ремонт у туалеті: 40 фото ідей
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Гарний ремонт у туалеті: 40 фото ідей


Невелика туалетна кімната теж варта дизайнерської уваги. Кілька порад допоможуть знайти ту ниточку, зачепившись за яку можна розмотати клубок цікавих ідей і красиво оформити приватну зону. Йтиметься про стилі, що особливо не претендують на площу приміщення, і вважаються найбільш вдалими для скромного формату.

Оформлення туалету виконується згідно із загальною концепцією будинку. Так, яскравому східному стилю відповідає яскраве облицювання, що є фрагментарно, і дорога сантехніка. Достатньо строкатого бордюру або яскравої смуги на нейтральному фоні, щоб стіни помітно пожвавилися. Ідеально підійдуть для прикраси малюнок із в’яззю (арабески), флористичні композиції, золотаві вкраплення.

Стилізований стіл та пара підвісних відкритих полиць для приємних дрібниць, дзеркало в кутому ажурі та світильники в ідентичному виконанні закінчать сюжет. Для близького за духом марокканського напрямку близька мозаїка. Захопившись її яскравістю, слід пам’ятати про колірне пересичення, яке значно скрадує простір.

Мінімалізм і природні кольори японського стилю чудово підходять для закритих приміщень. При наявному вікні або міжкімнатному скляному отворі, як у старих типових проектах, паличками бамбука виділіть архітектурну конструкцію. Ідею підкріпіть ідентичною композицією на дверях або створіть малюнок на стіні. Виконайте «ксерокопію» гілочки сакури, напишіть текст із ієрогліфів, розлийте квадратиками вертикалі.

Викладена на підлозі санвузла кольорова галька, що повторює морське дно. Оригінальне укладання симпатично поєднується мозаїкою та дивує багатоваріантністю ходів. Так, обрамлення плитки галькою або ритмічне чергування різнотипних квадратів важко назвати побитою схемою. Якщо перенести дизайн на стіну, в гармонії ламінату під колір горіха композиція виглядатиме природно. У будь-якому разі подібне оформлення для ефектного сприйняття потребує волі.

Облицювальні панелі виглядають чудово і з усіх боків вигідні для оздоблення. Якісний пластик з точним повторенням текстур оригіналів змушують упізнати в них структурний малюнок дерева, каменю та провести паралелі з металом. Склопанелі, з фотозображенням, що виглядають зсередини, створюють «акваріумну» ілюзію і органічно зливаються з темою природи.

Екостиль схожий на попередню ідею і заснований на обробці природними матеріалами. У проекті передбачено експлуатацію каміння, керамічної плитки та комбінування інших основ. З часом дизайнери внесли свої корективи, і тепер пропонуються панелі ПВХ із шорсткою поверхнею. Перевага натяжної стелі допоможе сформувати блакитний купол, який у тандемі з дерев’яними панелями, очеретяними шпалерами, покриттям із джутовою основою разом переконають в ідеї. У домінуванні плитки краще віддати перевагу флористичні сюжети та уникати геометричної точності на бордюрах. Лінії, кола та всі суворі форми будуть недоречними.

Колірна палітра не обмежена, але збіг з відтінками піднебіння та моря, сезонними фарбами визнані оптимальним для декору. Вітаються сегментні заставки з охри, весняної зелені, венге та крему. Фасади меблів вибираються гладкими або типовими для кантрі — з легким потертістю фарб на зістарених поверхнях. Увага спрямована на скромні прикраси сухими чи живими квітами. Природні мотиви відмінно римуються з дерев’яними полицями та підлогою та такими ж власниками для текстилю. Зовсім необов’язково обрамляти дзеркала оправою, проте принти в техніці фьюзинг будуть доречними.

Англійський стиль має на увазі розкіш і величність, і не залежить від метражу. Зупиніться у виборі на плитці з тематичним малюнком зі штрихами золота, срібними вкрапленнями чи світлому оздобленню. Пересічна поверхня засяє у сусідстві принтів із золотими фризами. Додадуть розкоші мармур чи його імітація. Раціональна альтернатива – вологостійкі шпалери, які найчастіше використовуються для подібного декорування або мозаїчні версії. Темні шпалери з барочними малюнками по сусідству з овальною формою ретро-абажурів або світильники з кришталевими підвісками виглядають чудово.

Для підлоги використовуйте дерев’яне покриття або плитку із копією текстурного малюнка спила. Латунні та бронзові змішувачі, гіпсокартонні та натяжні стелі з фризами по периметру, якнайкраще підійдуть для оформлення. Дзеркала підбираються неодмінно у золотих рамах та великих форматах. Меблі на фігурних ніжках темного або вершкового кольору з дерев’яними фасадами, сантехнічна інсталяція прямокутної форми з високим бачком і великим ланцюгом, знову ж таки з латуні, вигнутий умивальник у формі лілії, підкреслять переваги вікторіанської епохи.

На противагу англійському шику – актуальний мінімалізм, не зациклений на деталях та строгому переліку необхідних аксесуарів для антуражу. Практичне облаштування покликане створити комфорт без надмірностей. Вітаються приглушені кольори, гладкі панелі, чіткі лінії. Цілком достатньо присутності в туалеті дзеркала без рами, фаянсового унітазу та умивальника із заокругленими кутами.

Крім традиційної плитки в обробці використовуються технологічні матеріали. Не можна обійти увагою облицювання, що за фактурою дублює керамічну плитку. «Контрафакт» – склополотно відзначений високими характеристиками, не реагує на вологість у приміщенні, агресію засобів для чищення та не обмежений дизайном.

  На тему флори

Барвисті різноманітності додають яскраві гігієнічні та текстильні предмети, строкатий фриз зі скляної мозаїки по кутах або по периметру. Панно на всю стіну створить певний настрій. Тему комфорту закінчать книжкові полиці. Сидячи на троні, не по-королівськи марнувати час марно.

Достаток будматеріалів спонукає до дій. Складно встояти перед спокусою мати натяжну підлогу з об’ємним зображенням, поклеїти шовкові шпалери або розмістити барвисте панно з морським пейзажем за унітазом. Панорамне зображення нічного міста у супроводі підсвічування не потребує коментарів. Ідея з фотошпалери – це окремий розділ та безпрограшний варіант для прикраси. Будь-яка картинка за допомогою світла створює кольорові ілюзії і викликає емоцію захоплення.

Універсальне облицюванняВ скляному відображенні

Значення освітлення в невеликому периметрі безперечно і обмежуватися плафонами-таблетками аж ніяк не обов’язково. Крім точкової схеми, існують небанальні рішення, які вдало висвітлять конкретні фрагменти. Додайте випромінювання ламп різних діаметрів, закрийте стелю електропанеллю, вмонтуйте світлодіоди в «зоряне небо», використовуйте особливості вбудованого підлогового освітлення.

Глянсовий стеля за рахунок світловідбиваючого ефекту, внесе значні естетичні поправки. Виконати його варто навіть не в білому, а в кремовому або кольорі слонової кістки. У великій вбиральні краще експлуатувати не менше 3 джерел: загальне, локальне та точку поруч із дзеркалом.

Розміри та форму дзеркала продиктує стиль та планування, тому зупинимося на обрамленні. Дорога рама римується лише з англійською класикою чи рококо. При цьому другий стиль нечасто зустрінеш у дизайні туалету, але право на креатив залишається у кожного. При демократичному підході можна отримати своєрідний фьюжн. У певному напрямі форма повинна безпомилково збігатися з вимогою іміджу.

Використання чорно-білої пари в туалеті не що інше, як прагнення класичного рішення. Двоколірну монополію можна позначити самостійним напрямом і запропонувати шаблон для дизайну тим, хто загубився в потоці можливостей. Суворий декор не сприймає сусідство дешевих меблів та сантехніки, неделікатного втручання інших кольорів. Перевага також за бездоганними лініями швів. І чим більше в композиції чорного, тим суворіше правила. Пропонується кілька версій для реалізації ідеї з квітами-антагоністами.

Колірне співвідношення залежить від метражу кімнати. На скромній площі слід обмежитися облицюванням у третину стіни та залишити соло білому. Якщо вас дратує строката комбінація, замініть білу плитку кремовою або прозорістю перламутру.

В одній варіації ритмічне укладання допускається обмежити фартухом або симетрично розподілити плитку навколо дзеркала, залишаючи перевагу за світлою поверхнею. Вдалим вважається двоколірне компонування в одному сегменті. Широкі темні горизонтальні панелі, в тандемі спрямованих догори смуг, виглядають актуально і по-сучасному.

Зробіть дизайн двоколірним із послідовною черговістю: чорна стіна переходить у світлу. При такому рішенні ділянку у темному виконанні бажано прикрасити дзеркалом у позолоченій оправі. Блики від скла і металу скоригують контрастність і підуть на користь приміщенню. Особливо шикарно виглядає облицювання з чорним мармуром та жовтими розлученнями. Штучний камінь естетично абсолютно нічим не поступається гірничому.

Велике значення має покриття для підлоги. Білий кахель, з вкрапленнями протилежного кольору, на тлі меблевих фасадів кольору венге, зі стільницею із сірого мармуру, виглядає дорого та урочисто. Цілком доречним є чергування двох різнокольорових квадратів невеликих розмірів. Великий формат «зріже» периметр. Найкращий варіант — облицювання «зеброю». Залежно від напрямку доріжок, приміщення витягнеться або розшириться.

Цікавими здаються композиції із запровадженням сірого чи кремового. На своєму фоні вони делікатно розчинять похмурість і зменшать яскравості. Дизайн кімнати стане м’якшим і спокійнішим. Колір білої сантехніки сумуватиметься зі світлими акцентами та ідентичними тонами на меблевих поверхнях

Сучасним можливостям під силу підтримати будь-який творчий задум. Іноді задоволення коштує недешево, і ціну визначають матеріали та креатив. Моделі можуть нагадувати кам’яну інсталяцію, бути інкрустовані стразами, покриті позолотою та виконані у різних формах.

Сьогодні унітази представлені широким модельним рядом. У цю групу входять багатофункціональні сантехнічні конструкції. Любите слухати музику, а може, є потреба щоденного зважування? У бачку вмонтовано систему, що реагує на злив. Варто натиснути на клавішу і зазвучить мелодія. А поки розмірковуєте про життя, датчики зафіксують вагу і висвітлять цифри на екрані.

Український дизайнер вирішив вигадати ескіз фаянсової моделі у вигляді краплі. В результаті спроб наблизитися до точної форми унітаз став схожим на курильну трубку. Цікаві форми та креативні версії готові зайняти трон замість застарілих видів. І якщо унітази підлоги зустрічаються всюди, підвісні тільки входять в моду. До речі припадуть біде та пісуар.

Ремонт у туалеті захоплює не менше, ніж дизайн інших кімнат. І хоча кімната невелика, вона має право бути красивою. У цьому допоможуть оригінальне оформлення, різноманітність атрибутів та сучасна сантехніка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *