Які нюанси потрібно врахувати під час декорування інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Які нюанси потрібно врахувати під час декорування інтер’єру


Декорування вже готового інтер’єру чи не найскладніше завдання, принаймні цей процес вимагає багато уваги, сил і смаку. Нерідко створений без допомоги професіонала проект виглядає в результаті незавершеним лише тому, що в ньому не вистачає правильного декору.

Багато хто просто бояться зробити помилку, візуально перевантажити дизайн. Розглянемо найпоширеніші помилки, а також нюанси, які допоможуть цих помилок уникнути.

001_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Дуже часто ми спочатку вибираємо колір стін, а потім уже під них шукаємо все інше. Причиною тому думка, що саме колір все вирішує і потрібно відштовхуватися від головного відтінку всієї гами. Насправді це не зовсім правильний підхід. Коли ви вже пофарбували всі стіни, може виникнути дуже велика проблема з пошуком текстилю, килима, подушок, штор і так далі.

002_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Набагато простіше діяти навпаки: спочатку знайти ідеальні компоненти для декору кімнати, а потім вже підбирати фарбу. Це, до речі, не означає, що потрібно відмовлятися від улюбленого відтінку, адже завжди його можна обіграти по-новому, комбінувати з іншими кольорами в тій чи іншій пропорції.

003_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Ще одна поширена помилка полягає в тому, що ми вибираємо неправильний розмір декоративних елементів. Може здатися що це не так важливо, але на практиці непомірно великі або маленькі об’єкти псують картинку в цілому.

004_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Так, наприклад, якщо вам сподобався столик у вітрині магазину, ви його купуєте, а вдома виявляється, що він дуже великий. Те, що у просторому торговому залі виглядає невеликим, у реальних умовах житлового простору просто з’їдає майже половину кімнати. Рішення дуже просте: потрібно все точно вимірювати, приміряти обсяги будинку і лише після цього приймати рішення про покупку.

005_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Не найочевидніший, але все ж таки істотний нюанс при роботі з декором: не варто купувати все в одному магазині, особливо якщо це монобрендовий салон. Безперечно, це дуже зручно, але часто товари в таких магазинах виконані в єдиному стилі і якщо оформити ними весь будинок, інтер’єр виглядатиме одноманітно і навіть нудно.

006_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Намагайтеся підшукувати цікаві речі в магазинах різної спрямованості, а якщо у вас зовсім немає часу на це, зверніть увагу на ті торгові точки, в яких представлені бренди різної стилістики.

007_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

З наступним пунктом багато хто, можливо, не погодиться, але все ж таки професійні дизайнери намагаються дотримуватися цього правила. Не варто купувати меблі для вітальні, їдальні чи спальні цілими наборами. Це зазвичай диван і пара крісел або стіл і набір стільців у тому ж стилі. Такий підхід має право на життя, адже так ми робимо інтер’єр більш цілісним та зібраним, але сьогодні це виглядає дуже старомодно.

008_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Це, зрозуміло, зовсім не означає, що можна зібрати комплект із будь-яких предметів меблів. Їх має щось поєднувати: форма, фактура тканини, колір оббивки, малюнок. Така композиція буде виглядати гармонійно, але більш спокійно і сучасно.

009_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Ще одна дуже поширена помилка полягає в тому, що ми боїмося яскравих кольорів. Нейтральна гама це непогано, але все ж таки іноді варто ризикнути і додати в інтер’єр соковитих фарб.

010_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Навіть якщо ви будете незадоволені результатом, це легко виправити, адже йдеться лише про декор.

011_які нюанси потрібно врахувати при декоруванні інтер'єру.jpg

Втім, і зворотний край не зробить інтер’єр красивим. У тих випадках, коли вже є цікаві акценти, наприклад, у вигляді матеріалів, складних фактур або форм, варто віддати перевагу стриманій колірній гамі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *