Як використовувати білий колір в інтер'єрі ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати білий колір в інтер’єрі ванної кімнати


Як використовувати білий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Білий колір давно став символом чистоти та свіжості, що є особливо актуальним для декору ванної кімнати. Саме тому ми підсвідомо чи усвідомлено прагнемо використовувати максимум білих деталей та предметів меблів при створенні інтер’єру ванної кімнати. Але, на жаль, досить часто результатом подібних експериментів стають однотипні, нудні кімнати, що відрізняються не яскравим стилем, а присутнім у них відчуттям «холодного» простору і навіть певної стерильності. Чому так відбувається? Справа в тому, що, не дивлячись на простоту, гнучкість і легку сполучність білих відтінків, цей колір не такий простий у роботі. Існують деякі тонкощі, які важливо знати. По-перше, приділіть особливу увагу матеріалам, які ви вибираєте, особливо текстурі та наявності блиску. Білий колір, залежно від текстури матеріалу, буде виглядати зовсім по-різному, аж до того, що може відчутно змінити свій відтінок.

Студія Павла Полинова надає послуги зі створення оригінальних інтер’єрів для комфортного життя. Довірте місце вашого будинку професіоналам. Телефонуйте нам за телефоном (812) 406-95-14 або надішліть заявку за допомогою форми зворотнього зв’язку. Дозвольте собі жити у красі та затишку.

Також важливо пам’ятати про аксесуари, які ви поєднуєте із білими поверхнями. Цей колір працює як чисте полотно, на якому у всій красі «гратимуть свою партію» інші предмети інтер’єру. Ось чому так важливо поставитися до їхнього вибору дуже уважно. Якщо сумніваєтеся, прислухайтеся до рекомендацій дизайнерів, які радять вибрати елементи з натуральної деревини або будь-які нейтральні теплі відтінки, саме такі деталі зможуть врівноважити деяку прохолодність білого кольору.

У будь-якому випадку, ви завжди можете використовувати наведені нижче приклади як джерело натхнення для створення власних стильних композицій.

Ванна кімната у білих квітах

Цей мінімалістичний інтер’єр якнайкраще розкриває свою сутність саме в білій гамі. Однак, щоб уникнути відчуття зайвої строгості та додати затишку та тепла у ванну кімнату, дизайнер використав досить велику кількість дерев’яних поверхонь. Кімната не втратила своєї стилістичної цінності, але завдяки теплому відтінку набула нових ноток м’якості.

Ванна кімната у білому кольорі

Для цієї ванної кімнати були підібрані матеріали в м’якій сірувато-білій гамі, які, незважаючи на різне призначення, утворюють єдиний стильовий ансамбль. Дверцята комода, плитка в душовій, оздоблення підлоги — все витримано в єдиній палітрі, проте інтер’єр не виглядає нудним або занадто строгим. Секрет у тому, що вибраний відтінок має теплий підтон, цей прийом завжди спрацьовує.

Біла ванна кімната

Якщо ви вирішили прикрашати вашу ванну кімнату повністю в білому кольорі, пам’ятайте, ваше головне завдання – ретельно підібрати аксесуари. Адже навіть на перший погляд незначні деталі в такому інтер’єрі набувають великого значення і здатні повністю змінити зовнішній вигляд кімнати. Погляньте на цей модний білий інтер’єр: він зовсім не здається одноманітним або нудним, все завдяки тому, що дизайнер нестандартно помістив дзеркало над раковиною, а сама раковина, до речі, виготовлена ​​з мармуру і має цікавий дизайн. Крім того, тут активно використовуються аксесуари з металу холодного відтінку, що також розбавляє велику кількість білого кольору.

Білий в інтер'єрі ванної кімнати

Якщо ви можете похвалитися ванною кімнатою з великими вікнами, і вид з цих вікон є головною прикрасою, як на фото нижче, при розробці дизайну інтер’єру зверніть увагу на сучасні стильні напрямки. Втім, що б ви не вибрали, деталей та аксесуарів у кімнаті має залишитися якнайменше, адже ніщо не має права відволікати увагу від такого чудового вигляду з вікна.

Білий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Безумовно, яскравий і сміливий колір – найочевидніший спосіб надати приміщенню характеру, шику, особливого настрою. Однак при роботі з білими відтінками стає очевидним той факт, що матеріали та текстури працюють анітрохи не гірше. Тільки погляньте на цю розкішну ванну! В обробці стіни та підлоги активно використовується деревина двох порід, як результат – елегантний, стриманий та просто шикарний інтер’єр.

Банна кімната у білому кольорі

У наступному інтер’єрі використано дуже цікавий та досить сміливий прийом. Стіни та стеля кімнати повністю пофарбовані в ідеальний білий тон, разом з мінімальним дизайном це створює відчуття того, що ви знаходитесь у залі арт-галереї. Безумовно, такий стиль підійде не кожному, але якщо у вас є якийсь особливо милий серцю елемент декору або навіть арт-об’єкт, такий інтер’єр якнайкраще підійде для найбільш вигідного представлення цього аксесуара.

Білий у ванній кімнаті

Незважаючи на те, що більшість представлених інтер’єрів виконані у сучасному стилі, білий колір може чудово працювати і у класичних стильових напрямках. Як, наприклад, представлено в цій ванній: палітра дуже стримана, але завдяки наявності таких деталей, як ванна в ретро-стилі, раковини на високих опорах, велике дзеркало та стилізовані аксесуари, кімната набуває особливого настрою та шарму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.