Вибір матраца
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вибір матраца


Вибір матраца по висоті

Важливим параметром ортопедичного матраца поряд з типом його наповнення є висота виробу. Зазвичай безпружинні та односторонні моделі відрізняються меншою висотою, в порівнянні з двосторонніми (літо-зима) або конструкції яких засновані на пружинних блоках.високий матрац фотоПровідні світові виробники пропонують сьогодні різні моделі за доступною вартістю. У спеціалізованому інтернет-магазині можна купити і недорогі високі матрациі стандартної висоти, і тонкі. Висота варіюється від 3-х см до 30 см.

Особливості матраців різної товщини

На вищому матраці зручніше спати. Цей очевидний факт пояснюється просто. Матрац під вагою тіла обов’язково прогинається. Чим вище матрац, тим більшу на велику амплітуду прогину він розрахований, тобто людина не відчуватиме ніякого дискомфорту в будь-якому положенні, оскільки матрац, і жорстка поверхня під ним, не створюватимуть незручності при різних рухах і поворотах тіла.

конструкція матраца фотоПри виборі матраца слід звертати увагу на глибину посадкового місця: чим більша глибина, тим вищим має бути матрац.

Як правильно виміряти висоту матраца?

Для вимірювання висоти матраца можна скористатися звичайною лінійкою або іншими вимірювальними інструментами. Щоб визначити точну висоту виробу треба:

  1. Укласти матрац абсолютно рівну поверхню (найдоречнішою такою поверхнею є підлога).
  2. Покласти поверх матраца досить широкий лист картону, або тонку дошку так, щоб цей допоміжний елемент лежав на виробі паралельно до підлоги (без нахилу) і виступав за його краї.
  3. Виміряти відстань між підлогою і предметом, що лежить на матраці.

Увага! Саме в такий спосіб необхідно вимірювати висоту матраца. Відступ між нижнім та верхнім кантами виробу не слід брати до уваги. За ГОСТом висота матраца може мати відхилення не більше ніж на 15мм від тієї, яка вказана в паспорті.

Сьогодні нескладно тонкі матраци купити в інтернет магазині (заввишки всього 3-4мм), які, як правило, служать наматрацниками (поліпшують властивості основного матраца).

Звичайною висотою матрацних виробів вважається:

  • для безпружинних моделей – 16-20 см;
  • для пружинних моделей – 18–30 сантиметрів.

Прикладом найвищих і найкомфортніших матраців є так звані американські «пироги», що відносяться до преміум-класу за своєю надійністю та якістю.матрац із лондонуГрамотно обраний за розмірами матрац дозволить укомплектувати ліжко та інше спальне місце максимально правильно. Довжина та ширина в першу чергу диктується розміром ліжка, що є. А ось висота стає тим параметром, від якого залежить комфортність сну, і оформлення спальні, і використання того чи іншого типу постільної білизни.

Наявність у каталогах інтернет-магазинів матраців різної товщини дає можливість навіть складати комбінації та змінювати висоту спального місця. Наприклад, тонкий матрац не тільки збільшує висоту основного матраца, але й чудово справляється з функцією коригування жорсткості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *