Де зберігати речі у гарному інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Де зберігати речі у гарному інтер’єрі


Де зберігати речі у гарному інтер'єрі

Створення окремого приміщення для зберігання речей допомагає позбутися захаращення будинку зайвими меблями і робить житло світлішим і просторішим. А продуманий дизайн інтер’єру дозволить розмістити вбиральню навіть у невеликій типовій квартирі.

Залежно від наявної в розпорядженні площі, вбиральню можна обладнати в будь-якому кутку і вільному шматочку простору, або виділити під неї повноцінну кімнату, а іноді й кілька кімнат. У дитячій кімнаті своєрідну вбиральню можна організувати під спальним місцем, яке піднімається на висоту 175-180 см.

На відміну від звичайних корпусних меблів, простір вбиральні використовується з максимальною користю, так як різноманітні вбудовувані конструкції роблять будь-який кут і нішу легкодоступними. Ви самі вибираєте зручну для вас глибину полиць, кількість та розташування висувних ящиків, зручні трубки-вішалки, спеціальні полиці для взуття, ременів, штанів, коробки для дрібниць та безліч інших корисних складових. Касетниці з ящиками і вішалку з плічками можна зробити на коліщатках.

Краще заздалегідь визначитися з кількістю та видом речей, для яких призначена вбиральня. Продумайте та складіть дизайн проект всіх необхідних ящиків, полиць, вішалок і гачків, щоб кожна річ мала своє місце. Якщо полиць виявиться трохи більшим, то надалі це дозволить вам уникнути захаращеності. Не забудьте передбачити місце для подушок, пледів, взуття, сумок і валіз, об’ємного зимового одягу, капелюшків, краваток і хусток, дошки для прасування. Дуже до речі припадуть дзеркало та пуф.

В обробці вбиральні можна використовувати практично будь-який матеріал, залежно від ваших уподобань та дизайну інтер’єру інших приміщень. Це і шпон, і масив дерева, пластик, шпалери, дзеркала, навіть скло і тканини. А напівпрозорі полиці з підсвічуванням дозволять бачити речі у найдрібніших подробицях.

Якщо вбиральня є окремим приміщенням, то використовують різноманітні модифікації дверей: складні, розстібні, і мабуть найпопулярніші на сьогоднішній день розсувні, які дозволяють заощадити додатковий простір.

Якщо ж вбиральня є частиною кімнати, то замість дверей можна застосувати перегородки. Двері та перегородки повинні бути одночасно і міцними та легкими, тому що відкривають-закривають їх досить часто. Крім того, слід підбирати матеріал та зовнішній вигляд, що поєднується із загальним дизайном інтер’єру. Правильно спланувати та облаштувати дизайн вбиральні вам допоможуть професіонали студії дизайну інтер’єру Павла Полинова у Санкт-Петербурзі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *