Як вибрати душовий куточок із піддоном?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як вибрати душовий куточок із піддоном?


Душові кабінки – це зручно та стильно, компактно, вони підходять для ванної кімнати будь-яких розмірів. Але вже існує альтернатива їм. душовий куточок з піддоном. Його кріплять у кутовій зоні ванної кімнати.

Розташування куточка

При виборі розташування душового куточка з піддоном велику роль грає стіна. Саме вона і є його задньою стіною. Важливо, щоб стіни максимально правильно вирівнювалися. Те, що сама стіна кімнати відіграватиме роль частини кабінки, набагато спрощує процес монтажу. За бажання в душовий куточок завжди можна поставити розсувні або розстібні двері.

Не менш важливо правильно вибрати розташування куточка. Поруч має бути злив, в іншому випадку виникне багато проблем з установкою конструкції. Якщо встановлюватимуться дверцята, то для них потрібно встановити алюмінієвий профіль, яким пересуватимуться ролики. Його встановлюють знизу та зверху. Розстібні двері не передбачають наявність профілю, завдяки чому вони стають набагато легшими.

Купівля душового куточка — на що звернути увагу

Листи, за допомогою яких огороджується душовий куточок, виготовляють із безпечного скла. Найчастіше його товщина варіюється від 4 до 8 мм. Таке скло легко піддається очищенню, відповідно догляд за конструкцією спрощується.

Пластикові листи значно здешевлюють вартість душового куточка. Вони підходять для тих, хто хоче добре заощадити.

Сам душовий куточок складається з:

  • каркаса з дверцятами;
  • сифону;
  • піддону;
  • аксесуарів.

Для сім’ї з маленькими дітьми можна встановити кабінку із заглибленим піддоном або безпрофільний куточок. У ньому можна купати малюків і такий варіант є економнішим, ніж установка повноцінної ванни.

Літній людині найкраще встановлювати душовий куточок із низьким піддоном. Він має маленькі борти і через них легко переступати.

При покупці піддона враховуйте той факт, що найбільш оптимальним варіантом буде великий розмір. Намагайтеся вибирати його під найповнішу людину в сім’ї. Ідеальний розмір — 80 на 80 см.

Якщо ванна велика, то доречно встановити в ній відкритий душовий куточок. У них немає частини стін та стелі. Така конструкція набагато економічніша за кабінку, і встановити її набагато простіше.

Матеріал для душового піддону

У процесі вибору піддона слід звернути увагу на його матеріал. Сьогодні в магазинах та на ринках продаються піддони з:

  • дерева;
  • мармуру;
  • кераміки (фаянсу);
  • акрилу;
  • кварила;
  • сталі;
  • чавуну.

Як вибрати душовий куточок із піддоном?

Найбільш популярними є акрилові піддони. Вартість конструкції залежить від товщини покриття.

Найбільш непопулярні піддони виготовляють із чавуну та сталі. Проте їх також купують. Вони досить міцні і надійні, проте мають малу теплопровідність і велику вагу. Нагріваються вони дуже повільно, зате також повільно остигають.

Для сталевих піддонів, які дешевші і легші за чавунні, необхідне спеціальне посилення. Крім того, коли вода ллється в таку конструкцію, вона видає дуже багато шуму. Тут можуть допомогти килимок або прогумовані прокладки.

Квариловий піддон набагато міцніший за акриловий, він товщі і досить легкий. Має хорошу теплопровідність і звукоізоляцію, його просто встановити. Але є суттєва вада — піддон дуже дорогий. До того ж, при догляді за ним не варто застосовувати агресивний засіб для чищення.

Керамічний піддон не видає багато шуму, недорогий, просто очищається, естетичний та красивий. Але він тяжкий і встановити його не так легко. Ще один мінус такого піддону – його крихкість. Якщо впустити щось важке поверхню, він трісне чи розіб’ється.

Піддон зі штучного або натурального каменю дуже дорогі, нереально красиві, довговічні, масивні та естетичні. Але встановити їх може далеко не кожна людина.

Дерев’яний піддон виробляють із кедра, модрини або дуба. Матеріал просочують спеціальними засобами та антисептиками. Але коштують вони не дешево і прослужать набагато менше за інші матеріали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *