Дизайн інтер'єру для чайників
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру для чайників

Дизайн інтер’єру – штука складна, але захоплююча. Тому що це справжня пригода з елементами драми – розібратися у всіх тонкощах організації житлового простору. І щоби за результат не було соромно перед сусідами.

Ми створили для вас короткий гід за популярними стилями інтер’єру. Тепер ви точно не сплутаєте провансу з модерном.

Арт-деко (Ар-деко)

У такій кімнаті не знаєш, куди себе подіти, – все сяє, блищить, переливається та кричить. Ліворуч млосно, закутавшись у парчу, сумує статуя Венери, праворуч сміється індійський Ганеша, і навіть таємничій африканській масці знайшлося тут місце. Тому що арт-деко — це змішання всього і вся. Головне, щоб дорого та багато. Сусіди обзаздрюються.

Хай тек

Якщо навколо все, навіть дверні ручки, вбудоване, всі поверхні суцільно хромовані і взагалі ви відчуваєте себе на борту космічного корабля, а з-за кута ось-ось здасться Спок зі своїм фірмовим жестом, то це стиль хай-тек. Він може бути дуже милим, і доведеться його полюбити — щось нагадує нам, що за ним майбутнє.

Класичний стиль

Класика – вона й у Африці класика. Тут все дуже урочисто та розкішно. Шпалери із завитками, колони, меблі, на які страшно сідати (а раптом що), живопис на стінах — зовсім як на королівському прийомі. Замість короля, звісно, ​​ви. І ось що зручно: у такому інтер’єрі ніхто не помітить, що король голий.

Модерн

Якщо у вас є дивне відчуття, що, з одного боку, ви опинилися всередині картини Сальвадора Далі, а з іншого – на сповіді у католицькому соборі, з вами все гаразд – ви не перебрали вина сьогодні ввечері. Просто це модерн – стиль, у якому панують S-подібні лінії та вітражі. Затишно так.

Поп-арт

Енді Уорхол, Монро і всякі консервні банки на стінах, стільці та столи із пластику, а від яскравих кольорів рябить в очах, — ні, ви не на виставці сучасного мистецтва. Це ваш друг вирішив зробити ремонт у квартирі у стилі поп-арт. Що ж, про смаки не сперечаються.

Екостиль

З таким самим успіхом можна жити в лісі в наметі, але дизайнери вигадали екостиль. Бамбук, глина, дерево, вода – все як треба, екологічно та корисно. І гаряча вода із опаленням є. Шкода, шашлик не можна зробити.

Прованс

Хитрі французи знаються на красі — навіть їх суто сільський стиль став надзвичайно популярний у всьому світі. Квіточки, ангелочки, пастельні тони, ніби лялькові столики: говорю «прованс» — маю на увазі Францію, говорю «Франція» — маю на увазі прованс.

Колоніальний стиль

Декоративні тарілки, плетені меблі, віяла, роги диких тварин, маски африканських шаманів – якщо інтер’єр нагадує квартиру мисливця за скарбами, який змушений перечікувати зиму у місті, це, швидше за все, колоніальний стиль. Будьте уважні, десь у стіні є потаємні дверцята.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *