фото в інтер'єрі квартири, матеріали та догляд
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

фото в інтер’єрі квартири, матеріали та догляд


Штори, гардини зі вставками і сьогодні можна побачити на вікнах, навіть незважаючи на те, що зараз стильові тенденції не використовують ці напрямки. При цьому все частіше трапляються тканинні рулонні жалюзі, японські розсувні штори-панелі.

У сучасних дизайнерських рішеннях японські панелі добре вписуються, зберігаючи простоту і в той же час ошатність. Вони добре затіняють сонце. Панелі мають велику колірну різноманітність, з нанесеним малюнком, напівпрозорі та навіть візерунчасті. Ширина панелей залежить від кількості смуг на рейці. Різновиди залежать від переваг споживача та стилю оформлення. Інші фото японських штор-панелей в інтер’єрі ви можете переглянути ось тут.

Японські штори-панелі в інтер’єрі

Вони, як правило, використовуються як штори на вікнах у будь-якій вибраній кімнаті. При цьому дизайнери з успіхом їх впроваджують не лише за прямим призначенням, а й як двері та перегородки. Японські штори добре справляються з участю дверей, наприклад, в вбиральню або комору. Сховати недоречну нішу або відгородити робоче місце. Гарно виглядають японські штори на балконах, лоджіях і квартирах на арках. Досить практично їхнє застосування на кухонних вікнах особливо з балконом.

Карнизи для японських штор-панелей

Карнизи для японських штор прикріплюються до стін або стелі і є ледь помітною тонкою лінією. У разі використання цих карнизів установка значно спрощується. Для цього достатньо встановити рейкові планки, кількість яких вибирає споживач. Кожне полотно кріпиться до рейкової планки. На тканинних смугах пришивають обтяжувачі, для інших матеріалів цього не потрібно. За допомогою прута або пульта керування здійснюється ручне або автоматичне керування.

Японські штори в інтер'єрі будинку
Японські штори в інтер'єрі квартири
Красиві японські штори

Матеріал для японських панелей

Якщо традиційні штори виконуються виключно з тканини, японські панелі виробляються з різних матеріалів. Найбільш поширений матеріал для японських панелей все ж таки тканина, але крім цього застосовується:

  1. бамбук;
  2. очерет;
  3. рисовий папір;
  4. ротанг;
  5. кольоровий пластик.

Догляд за японськими шторами

Чищення штор залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Якщо смуги виконані з тканини, їх можна прати в машинці відповідно до рекомендацій від виробника. При цьому обов’язково розв’язати зав’язки, якими оснащені знизу. Можна не чекати повного висихання і повісити їх трохи вологими. Пластикові панелі миються мильним розчином та м’якою губкою. Бамбук та ротанг достатньо почистити пилососом. До речі, відмінним та оригінальним варіантом декору приміщення буде декоретто. Докладніше про це читайте тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *