13 дієвих способів візуального збільшення кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

13 дієвих способів візуального збільшення кімнати


Майже всім, хто має малогабаритну житлову площу, Доводилося стикатися з проблемою візуального розширення простору. Як правило, вихід знаходять, застосовуючи дзеркала, вибираючи меблі, що трансформуються, світлу гаму в оформленні інтер’єру. Але способів розсунути межі стін та стель набагато більше. Якщо використовувати їх по максимуму, то результат може перевершити всі очікування. Пропонуємо на ваш вибір кілька нескладних прийомів, за допомогою яких ваша квартира візуально здаватиметься більше.

Найпростіший і досить ефективний спосіб — оформити стіни у блідих, світлих відтінках. Також можна використовувати шпалери з дрібним малюнком, візуально кімната стане ширшою та вищою.

Біла кімната

Якщо висота стелі дозволяє, можна використовувати глянцеві натяжні стелі. Такий вигляд натяжних стель мають дзеркальний ефект. У них відобразиться вся кімната, що дозволить їй виглядати набагато об’ємніше.

13 дієвих способів візуального збільшення кімнати

Якщо до маленької кімнати на стіну додати велике дзеркало, то ефект посилиться вдвічі.

13 дієвих способів візуального збільшення кімнати

Лінії або візерунки на стінах: поперечні смуги – стеля стає нижчими, але стіни віддаляються одна від одної, поздовжні – стеля «піднімається», стіни, відповідно, витягуються вгору.

Поперечні смуги на шпалерах

Для маленьких кімнат можна вибирати колір для підлоги та декоративних елементів в одній кольоровій гамі, а стіни слід оформити у менш яскравому тоні.

Невелика кімната

Габаритні меблі, які будуть розташовуватися вздовж стін, теж бажано підбирати схожі за кольором зі стінами, таким чином меблі не привертають зайвої уваги і візуально кімната згладжується.

Габаритні меблі

Якнайкраще для маленького простору використання меблів (полиця, стіл), сувенірів зі скла або з пластику, адже прозорість дає відчуття деякої свободи.

Скляний стіл для спальні

Досить традиційний спосіб — використання багатофункціональних меблів, що трансформуються, вбудованих шаф з гіпсокартону замість готових гарнітурів.

Ітер'єр кімнати у світлих тонах

Якщо є необхідність подовжити кімнату, то малюнок покриття для підлоги повинен розташовуватися по всій довжині підлоги. На сьогоднішній день новинкою є наливна 3D підлога.

Темна підлога

Розсунути стіни і підняти стелю можна за допомогою холодних квітів в інтер’єрі.

Невелика кімната у синіх тонах

Що щодо вікон? Чим вона більша, тим простір здається більше. Хорошим доповненням вікна, не перевантаженого лініями палітурки, будуть легка тюль і повітряні гардини на широкому карнизі.

Вікно у спальні

Для обмеженого простору систему висвітлення потрібно продумувати особливо ретельно. Рекомендується обов’язкове верхнє освітлення холодним світлом. Вимога додаткових джерел світла – висвітлити кімнату максимум, не залишаючи темних куточків або будь-якого неосвітленого простору.

Освітлення у спальні

Якщо по стелі проходить балка, і приховати її неможливо, то для того, щоб не привертати до неї уваги, слід використовувати наступний прийом: стіну на рівні очей прикрасьте або візерунком, або декоративною смугою, або бордюром. Так можна зосередити увагу на більш естетичних деталях інтер’єру кімнати.

Декор на стіні

І останнє, головне правило: уникайте захаращеності квартири. Гори нікому не потрібних речей зведуть на ні всі ваші старання з приводу візуального розширення простору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *