Як створити розслаблюючий інтер'єр спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити розслаблюючий інтер’єр спальні


Спальня – без перебільшення особливе місце у будь-якому будинку. Який би стиль, колірну палітру, планування і декор ви не вибрали, інтер’єр спальні завжди повинен відповідати головній вимогі — бути затишним і привабливим. Саме стан повного розслаблення та створення максимального комфорту є головною метою розробки дизайну цієї зони.

На щастя, у нас в арсеналі є безліч засобів, за допомогою яких вирішити завдання нескладно. Для цього є робота з кольором, текстурами, створення правильного планування, продумане освітлення та багато чого ще. Розглянемо на конкретних прикладах, як зробити свою спальню ідеальною та найзатишнішою у світі.

Image001.jpg

Ми звикли думати, що тільки світлі або дуже м’які відтінки підходять для створення затишку. Однак, на прикладі цієї спальні видно, що навіть контрастні поєднання можуть бути дуже добрими. Справа в тому, що контраст може бути м’яким, а також заснованим на різниці «температур» двох відтінків. У цьому випадку теплий червоний приглушений поєднується з холодним сіро-блакитним кольором, хоча за класичними правилами вони не повинні гармонувати поруч. Справа в тому, в які умови поміщені кольори. Тут працює також контраст насичених та спокійних тонів.

Image002.jpg

Але що робити, коли палітра кольору виключно лаконічна? Звісно, ​​працювати з текстурами! І тут важливо не тільки в принципі додати інтер’єру текстуру, а й комбінувати різні, несхожі одна на одну поверхні. В інтер’єрі цієї спальні, наприклад, дуже добре видно контраст фактури простих, трохи грубуватих стін, гладкої підлоги та об’ємного, м’якого текстилю. Завдяки цьому прийому ви можете працювати з базовою колірною палітрою, використовувати мінімум декору і бути впевненими у відмінному результаті.

Image003.jpg

Якщо ми говоримо про спальню як про простір, що максимально розслабляє, що створює особливий стан душі, то дуже важливим стає такий аспект, як простота. Саме лаконічність, але не повна аскетичність, здатна створити правильну атмосферу. Підберіть дуже стриману колірну гаму, наприклад, таку, як у цьому проекті: кілька дуже близьких відтінків світло-сірого кольору, спокійний блакитний та білий. Тут можна спостерігати найпростіші форми, практичний підхід, відсутність зайвого декору.

Image004.jpg

Інтер’єр цієї спальні поєднує у собі відразу кілька принципів затишного простору. Тут є певна лаконічність, різні фактури, матеріали, приглушена, дуже м’яка палітра кольорів. Але, крім цього, можна побачити дуже активне використання натуральних матеріалів. Це ще один ефективний прийом. Саме матеріали натурального походження створюють ні з чим не порівнянне відчуття гармонії, коли у кімнаті просто приємно бути. Намагайтеся використовувати якнайбільше таких матеріалів у себе в інтер’єрі: це може бути дерево, камінь, пробка, ротанг, всілякі тканини з натуральних волокон.

Image005.jpg

І знову колір. Його важливість не можна переоцінити. Якщо сумніваєтеся і не знаєте, які відтінки вибрати для дизайну спальні, тобто безпрограшні варіанти: це вся палітра сірих і бежевих тонів. І не бійтеся, що вони виглядатимуть нудно, вся річ у тому, як саме ви комбінуєте відтінки. Можна взяти два або три близькі тони, додати до них білий і як акцент один більш яскравий тон, наприклад, рожевий, лавандовий або жовтий.

Image006.jpg

Трохи менш очевидний, але так само ефективний спосіб зробити інтер’єр спальні чарівним і затишним одночасно – розкрити індивідуальність приміщення. Це означає знайти щось особливе в плануванні, архітектурі, формі кімнати і підкреслити це. В даному випадку такою особливістю став скатний дах із балками, який вирішили не ховати за сучасними оздоблювальними матеріалами. Не бійтеся наголошувати на особливостях: висока стеля, неправильна форма, маленька площа.

Image007.jpg

Якщо є можливість, зробіть вигляд із вікна головним елементом дизайну спальні, адже немає нічого більш заспокійливого та приємного оку, ніж жива природа. Якщо вид з вашого вікна дещо відрізняється від ідилічного, можна прикрасити стіни красивими пейзажами в спокійних тонах, до яких, до речі, ідеально підійдуть і спокійна кольорова гама, і натуральні оздоблювальні матеріали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *