Як створити розслаблюючу атмосферу у спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити розслаблюючу атмосферу у спальні


При створенні інтер’єру спальні важливо не тільки зробити простір зручним та стильним, але також вдихнути в нього розслаблюючу, приємну атмосферу. Саме такий настрій робить дизайн будь-якої спальні особливим. Спальня потрібна для того, щоб почуватися в ній найбільш затишно та повноцінно відпочивати наприкінці робочого дня. У дизайнерів є низка перевірених прийомів, які допоможуть зробити спальню саме такою.

001.jpg

Отже, перше, що варто подбати – це правильне оформлення вікон. І мова в даному випадку піде не про вибір гарних штор, а про те, як регулювати рівень світла. У нічний час важливо повністю виключити потрапляння до спальні вуличного світла, адже для здорового сну нам потрібна темрява. Добре справляються із даним завданням щільні штори або блек аути, якими можна доповнити вікна у спальні.

002.jpg

Звичайно, створення певної атмосфери в інтер’єрі завжди потребує уважного підбору кольорів. Палітра може сильно впливати на наш настрій і на те, як ми відчуватимемо себе, перебуваючи в кімнаті. Якщо потрібно додати розслаблення та гармонії, немає кращого вибору, ніж світлі, прохолодні відтінки. Весь ряд акварельних блакитних і зелених тонів, сірі та бежеві ідеально підходять як обробка в спальні.

003.jpg

Особливу увагу варто приділити декору спальні, адже він здатний не лише прикрасити інтер’єр, а й зробити простір гармонійнішим, а також налаштувати на правильний лад. Якщо потрібно створити спокійнішу атмосферу, то і декор повинен бути стриманим, лаконічним. Не варто розміщувати в спальні безліч нехай навіть дуже гарних деталей, вони можуть відволікати і навіть заважати вам заснути.

004.jpg

Ліжко — головний елемент будь-якої спальні, тому її розташування також важливе в інтер’єрі. Як правило, дизайнери створюють таку композицію, в якій ліжко стає центральним елементом. Але якщо з вікон вашої спальні відкривається приємний вигляд, і ви хочете насолоджуватися ним зранку, то можна поставити ліжко поруч із вікном.

005.jpg

Коли ми говоримо про комфорт навколишнього середовища, то обов’язково маємо пам’ятати про ергономіку, адже саме воно забезпечить зручність та гармонію у будь-якому житловому просторі. Ліжко має бути розташоване таким чином, щоб до нього було зручно підійти з будь-якої сторони, щоб ви могли легко встати, щоб ніщо не заважало пересування навколо.

006.jpg

Звичайно, не можна не відзначити важливість освітлення, якщо ми говоримо про атмосферу. Саме для того, щоб інтер’єр створював відчуття затишку та гармонії, дизайнери створюють складну, багаторівневу систему освітлення. Зазвичай це базове світло плюс локальне підсвічування. У спальні можна використовувати як класичні люстри, які розташовуються в центрі стелі, так і сучасніший варіант — рівномірно розподілені по всій площі вбудовані світильники. Додатково варто виділити світлом зону біля ліжка, а також передбачити розташування вимикачів таким чином, щоб погасити загальне світло можна було навіть у ліжку.

007.jpg

Як ми вже з’ясували, для створення правильної атмосфери у спальні краще виключити зайвий декор. Але, при цьому, дизайн не повинен втрачати виразність. Знайти баланс можна за допомогою наступного прийому: створюйте акценти на узголів’ї ліжка. Ця зона ідеально підходить для креативних рішень із кольором, формою, тканиною або принтами.

009.jpg

Ще один спосіб надати інтер’єру спальні індивідуальності, зберігши розслаблюючу атмосферу — додати гарну картину. Намагайтеся уникати яскравих контрастів, краще, якщо колірна гама картини буде продовженням загальної палітри приміщення.

010.jpg

І остання порада: мінімізуйте кількість техніки у спальні. Нехай цей простір буде призначений тільки для відпочинку і ні для чого більше.

011.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.