Гарний дизайн сучасної ванної кімнати |  Інтер'єр у сучасному стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Гарний дизайн сучасної ванної кімнати | Інтер’єр у сучасному стилі


Сучасний дизайн ванної – це вже зовсім не те, що було раніше. Якщо за старих часів ванні використовувалися тільки для миття, то зараз це ще й місце релаксації, відпочинку. Щодо нововведень, вишукування ця кімната не стала винятком, крім необхідних сантехнічних атрибутів, сюди ставлять і предмети комфорту, наприклад, джакузі, душові, біде, кабіни-сауни, а також шафи, великі дзеркала, різні полиці, навіть телевізор або стереосистему. Адже на все зараз інший, зовсім інший погляд. Немає чітких рамок чи традицій, яких необхідно дотримуватись, кожен живе, як хоче.

Що таке сучасний стиль у ванній кімнаті? Звичайно, це гра кольором і формами, матеріалами та фактурою, різноманітність санфаянсу та меблів, чіткі та незвичайні лінії, сміливі поєднання відтінків та багато іншого, що, на ваш погляд, має бути у вашій ванні. Сучасні матеріали для ванної – це акрил, натуральний камінь, для душу та умивальників – Скло, для стін текстурна або гравірована плитка, а також скляна плитка, різний декоративний камінь. Та й не перерахувати. На свій смак ви можете оформити свою сучасну ванну кімнату так, як завгодно, застосовуючи будь-які сміливі і нестандартні рішення.

Сучасна ванна кімната

Ванна кімната в житті людини відіграє далеко не останню роль. У ванній ми не тільки миємося, ми знімаємо з себе напругу, втому, можемо побути наодинці з собою і зібратися з думками. Саме ванна задає нам настрій вранці і змиває всі турботи ввечері. Тому важливо підібрати інтер’єр та дизайн цього приміщення так, щоб почуватися тут було комфортно та затишно.

Дизайн сучасної ванної кімнати Цікавий інтер'єр сучасної ванної кімнати на фото Затишна та комфортна сучасна ванна кімната

Стилі інтер’єру та дизайну сучасної ванної

Ванна кімната — це, безсумнівно, те місце, де може бути доречний абсолютно будь-який стиль, у будь-якій варіації, навіть унікальної.

Сучасний класичний стиль ванної кімнати — цей варіант універсальний, його вибирають ті, хто не бажає експериментувати, і ті, хто не може визначитися з вибором стилю або боїться вибрати не той. Головна риса сучасного класичного стилю ванної – це невимушеність, шик та стильність.

Тут, як правило, використовуються переважно натуральні матеріали, такі як дерево, дорогі керамічної плитки, мармур і граніт.

Мармур у класичній ванній кімнаті

Звичайно, не виключено і використання якісних імітацій – штучного граніту та мармуру, навіть вологостійких шпалер. Скрізь мають бути округлі форми, це стосується і кранів, колір яких може бути золотим або бронзовим. Сама ванна також має бути класичною — на ніжках або просто окремо стоїть. Що стосується побутової техніки, то її краще робити вбудованою або прихованою різними панелями.

Як декор у класичному стилі послужать ковані світильники або свічники, які створять завершеність стилю, хоча це не суворе правило. Можна прикрасити сучасну класичну ванну вазами з квітами, вишуканими фіранками і так далі. Взагалі, ванні кімнати класичного стилю не терплять дешевизни, вони втілюють вишуканість та шик.

Меблі для класичної ванної також повинні бути витонченими, у світлих тонах, з позолотою (або золотого кольору), з різьбленням, срібною та перламутровою обробкою, або з темного дерева. Підлога і стіни викладаються мармуром, дорогою плиткою, можна з незвичайним візерунком.

З усього цього випливає одна важлива обставина – ванна кімната в сучасному класичному стилі має бути просторою. Весь шик та вишукування класичного стилю ванною не поєднується з тіснотою.

Сучасний класичний стиль ванної кімнати Ванна кімната в сучасному класичному стилі Класика в сучасному інтер'єрі ванної кімнати Дерево у ванній кімнаті Дизайн у класичному стилі сучасної ванної кімнати

Ванна кімната в стилі модерн — цей стиль найпоширеніший і нескладний у створенні. Він підходить сміливим, яскравим особистостям, котрі люблять і не бояться експериментувати. Для поверхонь та меблів вибираємо рівні лінії. Основними якостями сантехніки повинні бути функціональність та ергономічність, жодних надмірностей, без химерності.

Форми самої ванни можуть бути незвичайними та цікавими. Це може бути кутова ванна, прямокутна, вбудована і таке інше.

Стиль модерн у сучасному інтер'єрі ванної кімнати Ванна кімната в стилі модерн 19_min Ванна кімната на фото Сучасна ванна кімната на фото. Незвичайний та сучасний дизайн ванної кімнати

Для кранів і змішувачів підійде світлий відтінок, а як матеріали — сталь і нікель.

Побутову техніку не доведеться ховати, як у класичному варіанті ванної, у стилі модерн вона чудово виглядає на очах.

Для стилю модерн характерні різні варіації оздоблення, колірні відтінки також можуть бути будь-якими, головне, щоб це було красиво, стильно і вам подобалося.

Помаранчева ванна кімната Яскравий акцент в інтер'єрі сучасної ванної кімнати Цікаве колірне рішення у сучасній ванній

Наприклад, можна вибрати як акцент лише одну стіну, прилеглу до ванної, і ваша кімната виглядатиме сучасно і цікаво.

Цікавий інтер'єр на фото Сучасний інтер'єр ванної кімнати Ванна кімната в сучасному стилі

Як декор також можуть бути використані квіти, або картини.

Квіти у ванній кімнаті Яскравий декор за допомогою квітів у ванній кімнаті Квіти в інтер'єрі сучасної ванної кімнати Ванна та квіти на фото

Сучасна ванна кімната – це не просто місце для гігієни, це витвір мистецтва, де можна відпочити і тілом, і душею.

Сучасна ванна кімната Незвичайна та сучасна ванна кімната Незвичайна раковина у сучасній ванній кімнаті Затишна та комфортна сучасна ванна кімната

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *