Тренди в інтер'єрі 2020
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тренди в інтер’єрі 2020


Незважаючи на світову епідеміологічну ситуацію, що склалася в країні, питання про тренди в дизайні інтер’єру 2020, як і раніше, залишається актуальним.

Дерево в інтер'єрі тренд 2020

За 2019 рік пройшло дуже багато світових дизайнерських виставок, багато статей було опубліковано, багато зроблено прогнозів, і хочеться сьогодні виділити найбільш значні тренди 2020 року в дизайні інтер’єру. Насамперед хочеться сказати, що тренди, які з’являються в дизайні інтер’єру, формуються з потреб людини, і щоб вирішувати її якісь певні проблеми.

Однією з обговорюваних тем року, що минає, була проблема екології, проблема забруднення світового океану пластиком!

Європарламент проголосував за повну заборону пластикового посуду, пластикових трубочок для коктейлів та паличок для повітряних куль.

Дерево в інтер'єрі тренд 2020

США, Канада та Великобританія проголосували за заборону мікропластику в косметиці, тому напрошується висновок, що використання екологічно чистих матеріалів, і в тому числі в інтер’єрі, це те, що потрібно людині сьогодні. Новому поколінню адресовано ідею життя без пластику. Речі з композитів та перероблених матеріалів екологічно чистих та легких в обслуговуванні – це перший тренд 2020 року у дизайні інтер’єру!

Які кольори будуть популярними у 2020?

Лідери з прогнозування в галузі моди та дизайну кажуть, що на перший план у 2020 році вийде зелений у всьому своєму багатому діапазоні, а домінуватимуть у свіжі ментолові версії. Є різні компанії, що публікують свої варіанти кольору року, але найпопулярнішим з таких є інститут кольору пантон, який оголосив головним кольором року класичний синій.

Дерево в інтер'єрі тренд 2020

Вибір був зумовлений тим, що «цей колір викликає асоціації з небом у сутінках, що вселяють надію та стимулюють роботу думки». Адже ми живемо в часи, коли людині потрібні довіра та віра у сталість та завтрашній день. Впевненість зраджує класичний синій і бірюза, ці тверді та надійні відтінки, на які ми завжди можемо покластися.

Дерево в інтер'єрі тренд 2020

Ще хочу виділити двох виробників лакофарбових матеріалів, з якими ми регулярно співпрацюємо. Ведучий фінські виробники лакофарбових матеріалів компанії tikkurila анонсував свій колір року, ним став позитивний відтінок «лимонад». Дизайнери називають колір року за версією tikkurila символом гарного настрою та оптимізму та кажуть, якщо доля підносить тобі лимон – зроби з нього лимонад!

Дерево в інтер'єрі тренд 2020

А британський бренд Делюкс назвав кольором року відтінок «тихий світанок», це вишуканий і ніжний колір, що поєднує відтінки зеленого, синього і сірого. Також трендом нового року вважатимуться симбіоз рішень минулих років.

Дерево в інтер'єрі тренд 2020

Наприклад, золото, латунь та бронза – це не тренд, який з’явився вчора. Нам його транслювали весь 2012 рік, і всі світові виставки прогнозують, що у 2020 ці метали продовжать сяяти і будуть використовуватися частіше, ніж тема джунглів, що також зміцнило свою позицію листяними принтами. Рослини використовуються як малюнки на шпалерах, в оббивки м’яких меблів, в панно. Так популярні як зображення рослин, а й самі рослини, як окремий натуральний об’єкт дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *