3D панелі для стін в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

3D панелі для стін в інтер’єрі


3D панелі для стін фото

Велика фото галерея декорування інтер’єру

Одним із найкращих способів перетворити інтер’єр будь-якого будинку чи квартири це використання 3D панелі для стін в інтер’єрі. Цей сучасний оздоблювальний матеріал є аналогом об’ємних настінних декоративних елементів з гіпсу, які набули свого широкого поширення ще в стародавньому Єгипті. Сьогодні аналогічні оздоблювальні матеріали, виготовляються з різноманітних матеріалів, що дає можливість застосовувати такі декоративні панелі в будь-якому інтер’єрі громадському чи житловому приміщенні, чи це вітальня у приватному будинку, чи хол офісної будівлі. Виходячи з величезного вибору малюнків, оглядів та світлових ефектів, такий спосіб декору стін інтер’єру можна використовувати скрізь та у будь-яких сучасних стильових напрямках.

Із чого виготовляють 3D панелі?

Як згадувалося матеріалом виготовлення 3D панелі служить різноманітність видів матеріалів. Підбираються 3D панелі в інтер’єрі найчастіше на вигляд, не враховуючи властивості матеріалу з якого панель виготовляється. Для того щоб надалі в процесі експлуатації не виникли проблеми у 3D панелі, важливо чітко зрозуміти, в яких приміщеннях можна застосувати той чи інший вид панелей.

3D панелі з алюмінію

3D панелі для стін фото

Декоративні інтер’єрні 3D панелі для стін виготовлені з металу, мають велику міцність. На зовнішню частину панелі наноситься спеціальна захисна плівка з полімерів, завдяки чому цей матеріал набуває антикорозійних властивостей. Так само це покриття може мати різну фактуру та кольорову гаму, тому алюмінієві об’ємні панелі 3D відрізняються величезною великою кількістю дизайнів, фактур та типу покриттів. Також необхідно повідомити, що стійкість до корозії таких панелей дозволяє їх розміщувати в басейнах та ванних кімнатах. В інтер’єрі ванної кімнати буде сенс розміщувати панелі 3D, якщо це приміщення має нормальні розміри та наявність вільного місця. До того ж, алюмінієві панелі для декорування стін мають великий ступінь вогнезахисту, панелі не горять, відповідно їх використовують, як у спальні так і в різних кімнатах, де є джерело відкритого вогню, наприклад зал з каміном або кухня. Просторове зображення на таких 3D панелях виходить за допомогою перфорації на матеріалі.

Декоративні 3D панелі із пластику

3D панелі для стін фото

Поряд з попереднім видом панелей, цей вид має значно низьку вартість виробу, а так само виглядає набагато простіше і легше здійснювати монтаж на об’єкті. Панелі з полімерів виглядають естетично, вони легко чистяться від різних забруднень, відрізняються вологостійкістю, отже для басейну та інтер’єру ванної кімнати вони можуть підійдуть. Але недалеко від джерел вогню ці панелі використовувати не можна, тому що до складу панелі входить деревина.

Панелі 3D МДФ

Панелі 3D МДФ фото

Виготовляються такі панелі за допомогою фрезерного верстата, який вирізує на заготівлі закладену форму кінцевого виробу. Далі лицьову поверхню панелі покривають спеціальною захисним покриттям. Також такі панелі виготовляють за допомогою пресування.

Дерев’яні панелі 3D

Дерев'яні 3D панелі фото

Це екологічний природний та зносостійкий матеріал, що відрізняється високою ціною, особливо якщо це 3D панелі виготовлені з дорогих порід деревини, такий варіант декоративних панелей ідеально впишеться в інтер’єрі вітальні. Лицьова сторона панелей покривається захисним воском або лаком.

Використання 3D панелей в інтер’єрі

3D панелі в інтер’єрі може грати різноманітну роль:

Сучасні панелі можуть служити зонуванням в інтер’єрі кімнати, де в спальній кімнаті панель може виділити спальну зону, розмістивши сучасні панелі біля ліжка. В інтер’єрі вітальні також можна виділити місце під телевізор. Декоративні рельєфні 3d панелі можуть бути перегородкою або використовуватися для підкреслення основних елементів інтер’єру. Такі об’ємні панелі можуть легко відкоригувати будь-які дефекти стін в інтер’єрі.

Використання 3D панелей в інтер'єрі

Використовувати 3D панелі можна різними способами, вони можуть покривати всю стіну, або ж за допомогою панелі можна виділити декоративну нішу. Залежно від призначення, різновиду та розміру приміщення, дизайнер грамотно підбере 3d панель, за допомогою неї можна експеримент з простором приміщення: наприклад, якщо у Вас високі стелі в будинку, то краще вибрати панелі з горизонтальним напрямком рельєфу, цей прийом зробить інтер’єр візуально більше просторою та цікавою. Або навпаки, коли рівень стелі невисокий, то й 3d панелі вибирають із вертикальним рельєфним малюнком чи візерунком. Також дизайнери можу експериментувати і з кольором, приміщення з поганим освітленням можна перетворити і зробити набагато світлішим за рахунок світлого кольору панелей, або надання глянцевої панелі.

Монтаж панелей 3D

Монтаж панелей, як і монтаж декоративних панелей із ПВХ або МДФ може проводитись різними способами. Все полягає в рівні нерівності стін, якщо стіна підготовлена, то панель можна встановити прямо на них за допомогою клею. Якщо ж стіна має якісь похибки та нерівності, то необхідно спорудити решетування або спеціальний каркас, він монтується з металевих профілів, можна застосувати дерев’яні бруски. Коли каркас обрешітки буде готовий, перед монтажем панелі необхідно розкласти на підлозі в необхідній послідовності, щоб знати як їх розміщувати на стіні, щоб не зіпсувати цілісність малюнка. Після доставки 3D панелі на об’єкт, виробу необхідно дозволити відлежатися для акліматизації в приміщенні, це стосується панелі з натуральних природних матеріалів, таких як деревина.

3D панелі в інтер’єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

3D панелі в інтер'єрі фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *