Дерев'яний будинок   , інтер'єри всередині
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дерев’яний будинок , інтер’єри всередині

Будинок у стилі РайтаПриродна краса дерев’яного затишного будинку ніколи не поступиться модним віянням дизайну, появою сучасних будівельних матеріалів. Дизайн інтер’єру дерев’яного будинку є еталоном традиційного стилю, а також залишається синонімом екологічно чистого природного житла. Сьогодні естетичний дизайн дерев’яного будинку бурхливо розвивається, не стоїть на місці і різноманітність дерев’яних будинків дивує своїм різноманіттям стилів і напрямків, що склалися. Сьогодні дерев’яні будинки є уособленням не тільки звичайні російські хати, але й сучасні високотехнологічні дерев’яні вілли в конструктивізмі, і будинки у традиційному стилі з використанням сучасних технологій, так само будинки незвичайних форм та розмірів. Пропонуємо Вам насолодитись унікальними інтер’єрами у дерев’яних будинках у нашій рубриці -«Дерев’яний будинок фото»

Дизайн дерев’яного будинку

Актуальність Дизайн інтер’єру в дерев’яних будинках набирає обертів рік у рік. Власники ділянки землі за містом, люди, що втомилися перебувати в бетонних коробках, все частіше зводять красиві будинки з дерева. Тільки будинки з дерева дозволяють максимально відчути всю красу перебування за містом, возз’єднатися з природою і поправити своє здоров’я. Дерев’яний будинок сам задає тон в інтер’єрі свого будинку. До розробки дизайн інтер’єру дерев’яного будинку покладаються найвищі критерії та вимоги, тому що елементи дизайну в інтер’єрі не повинні перебити взаємодію інтер’єру з природою.

Можна самим зайнятися розробкою дизайну інтер’єру дерев’яного будинку, дотримуючись головних принципів дизайнерів простоти та раціональності. Але найкращим рішенням буде запросити дизайнера, який займається саме розробкою дизайн-проектів інтер’єрів приватних будинків. Дизайнер грамотно спроектує внутрішній простір вашого дерев’яного будинку, підбере гармонійні матеріали, що поєднуються з деревом, а також професійно підбере колірні рішення елементів інтер’єру, розробить грамотне освітлення, підбере меблі та техніку. На завершальному етапі проектування Ви отримаєте унікальний, модний, лаконічний та природний дизайн інтер’єру Вашої дерев’яної оселі.

Для людей, які вирішили зайнятися розробкою дизайну свого дерев’яного будинку самостійно, пропонуємо звернути увагу на ряд найпоширеніших стильових напрямків у дизайні інтер’єрів. дерев’яних будинків:

  • Дизайн інтер’єру дерев’яного будинку фото: російський стиль в інтер’єрі.

У центрі інтер’єру розташовується велика піч або камін, прикрашений традиційними кахлями. В інтер’єрі домінують дерев’яні меблі, домоткані візерунчасті килими, фіранки та подушки з різноманітною вишивкою, традиційне російське різьблення по дереву. Додати унікальності інтер’єру допоможе оригінальний елемент дизайну у вигляді прядки або розкішного самовару на столі. Якщо грамотно врахувати ці побажання Ви отримаєте унікальний дух російської садиби.

  • Дизайн інтер’єру дерев’яного будинку фото: стиль шале в інтер’єрі.

Простота інтер’єру без надмірностей, для декору інтер’єру, виконаного в стилі шале, відмінно підходить дерево, натуральний камінь, шкури, мисливські елементи декору та інші різноманітні дизайнерські аксесуари. У центрі будинку розташовується камін, як домінанта в інтер’єрі, оброблений натуральним каменем. Цей стиль поклав свій початок в Альпах, тому інтер’єри в стилі шале викликають асоціації, пов’язані з будинками, що розташувалися високо в горах, де надійно захищає сім’ю від будь-якої негоди.

  • Дизайн внутрішній простір дерев’яного будинку фото: скандинавський стиль в інтер’єрі.

Це часто дерев’яне оздоблення стін, підлоги, а іноді стелі в інтер’єрі. Меблі повинні бути лаконічними, простими в експлуатації, функціональними, колірна гама в інтер’єрі повинні мати світлі тони, що відмінно поєднуються з текстурою дерева. Дизайнерськими елементами декору є в’язані покривала, килимки, декоративні дерев’яні вироби, це можуть бути забавні статуетки, що приносять щастя та удачу у Ваш будинок, а також декоративні аксесуари в корабельній тематиці.

Але якщо розмірковувати про тенденції в дизайні інтер’єру, сьогодні на вершині моди вважаються не тільки інтер’єри дерев’яних будинків під старовину, а й ретро меблі, зібрані вручну за традиційними технологіями «корнепластика». Авторські декоративні вироби, спроектовані у стилі корнепластики, створюються за принципом взаємодії природи з людиною. Природа сама створює унікальний матеріал, а творець створює з дерева безпосередній декоративний виріб, панно, можливо, і цілу композицію елементів інтер’єру. Найважливішим завданням є вибір початкової заготівлі, що найбільше підходить задуму дизайнера.

При виборі початкових заготовок майстру необхідно зрозуміти, які елементи шуканого матеріалу і якої доробки потребує декоративний елемент, як виглядатиме надалі. Фантазія дизайнера, його образна уява, просторове бачення та художній смак. Усіми цими якостями повинен володіти майстер-різьбяр, який вибирає болванки. Вибір дерев’яної заготівлі може бути задум дизайнера або задум замовника. Найчастіше в процесі оцінки заготовок з’являються нові задуми, відкривається поле для найсміливіших фантазій дизайнера. Найбільш поширені елементи інтер’єру, виготовлені в стилі корнепластики, оригінальні меблі, це можуть бути столи, комоди, крісла, предмети декору в інтер’єрі.

Інтер’єри дерев’яних будинків

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *