Гарна кухня з каміном  Сучасні ідеї для дизайну інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Гарна кухня з каміном Сучасні ідеї для дизайну інтер’єру


Останнім часом стало більше приділятися уваги камінам, причому зовсім не обов’язково перебувають у вітальні. Оскільки більшу частину часу ми все ж таки проводимо на кухні, в тому числі, і гостей дуже часто приймаємо на кухні, то наявність в ній каміна значною мірою збільшить відчуття затишку та комфорту, особливо холодними зимовими вечорами – атмосфера за сімейною вечерею буде вже зовсім. інакший.

Варіанти дизайну кухні з каміном

Напевно, як і в будь-якому іншому приміщенні, варіанти дизайну насамперед обігруються з урахуванням розміру наявної площі, а також можливості виведення димоходу. У міських квартирах вирішення цього питання дуже обмежене. Особливо якщо площа кухні зовсім невелика. У такому разі ідеальним варіантом буде встановлення електрокаміна, що відповідає загальному стилю інтер’єру і гармонійно поєднується з кухонними меблями. Зазвичай для місця встановлення каміна вибирається стіна, розташована перпендикулярно щодо стіни з віконним отвором для того, щоб пряме денне світло, що йде з вікна, не перебивало затишне свічення, що виходить з каміна. Димохід у цьому випадку буде штучним. У нього можна вставити, наприклад, телевізор — оригінальний та функціональний варіант. А якщо це приватний будинок чи котедж, то розклад буде вже зовсім іншим. Адже у разі дизайнерська фантазія не обмежується ні чим, т.к. тут є широке поле діяльності для здійснення будь-яких творчих задумів. А місце розташування каміна може бути абсолютно будь-яким, навіть найнесподіванішим, наприклад, в колоні великих розмірів, що знаходиться на кухні, або в барній стійці, або в темному куточку поряд з кріслами — варіантів безліч. Тут знову ж таки все залежить від функції, якою ви наділяєте камін в першу чергу: якщо вона декоративна, що несе затишок і комфорт, то найбільш відповідним місцем розташування буде зона, віддалена від робочої, Камін розташований у зоні відпочинку з двома кріслами.Розміщення каміна далеко від робочої зони а якщо каміну відведена насамперед практичність (функція печі), то в такому разі, йому саме місце розміститися вздовж робочої стіни. Камін, що несе функцію, що обігріває, розташований в робочій зоні

І все-таки, який камін краще встановити?

Звичайно, справжній дров’яний камін — це найефектніший і затишний предмет інтер’єру, який приносить елементи старовини. Все питання в тому, що подібну конструкцію неможливо встановити в міській квартирі і дотриматись при цьому всієї техніки безпеки. А тому така розкіш доступна лише власникам просторих заміських будинків. У зв’язку з чим, можна запропонувати альтернативу, наприклад, газовий камін, що не вимагає дров, проте, що володіє справжнім полум’ям, яке створює атмосферний пальник, що знаходиться в ньому. В даний час навіть є моделі, які можна переміщати на різні місця, якщо виникне така потреба. Щоправда, на їхнє встановлення потрібен спеціальний дозвіл від домоуправління у зв’язку з тим, що природний газ вибухонебезпечний. А установка електрокаміна є, мабуть, найоптимальнішим і найпростішим варіантом. По-перше, такі конструкції абсолютно безпечні, екологічні, зручні у користуванні, мають приємний естетичний вигляд, і до того ж чудово обігрівають приміщення. А для сучасних міських квартир – це просто ідеальний варіант.

Матеріали, необхідні для камінів

На виготовлення порталів для камінів йдуть різні матеріали: дерево, керамічна плитка, пластик, камінь, метал. Але зазвичай пристінні конструкції облицьовуються натуральним або штучним каменем, дуже часто використовується натуральна деревина. Це створює їм більшу схожість із справжніми дров’яними камінами.

Також дуже ефектно виглядають вироби з ливарного мармуру, а також зі склокераміки або тонованого скла (з композиційних матеріалів). Щодо форми можна сказати, що класичний варіант – це П-подібна форма каміна, фанерована мармуром, гранітом, оніксом або природним каменем. Для декору зазвичай використовується ліпнина, а також барельєфи або колони. Класичний вакін з гранітним облицюваннямКласичний варіант каміна із прямокутною формою Каміни з облицюванням з пісковика або черепашника зазвичай входять до інтер’єрів зі стилем кантрі. Також може бути облицювання спеціально обробленим деревом. А зі стилем ганьби-тік чудово гармонують моделі з вогнетривкого скла, кольорової кераміки або металу. До речі, оригінально виглядають конструкції, виконані цілком зі скла, що мають трикутну, прямокутну або навіть циліндричну форму. 5 Що стосується російського стилю, то, як правило, це каміни, оформлені «під старовину», що користуються найбільшою популярністю. Декоруються вони вручну і виглядають, як справжні витвори мистецтва.

Місце встановлення каміна

Після того, як ви визначилися з вибором, необхідно визначитись із місцем встановлення каміна. Якщо це заміський будинок, то місце, де проходить димова труба, викладається цеглою або будується нова труба, залежно від обраного місця. Якщо кухня має квадратну або прямокутну форму, то найкраще розмістити конструкцію далеко від дверей та вікна, біля поздовжньої поверхні стіни. У такому разі навпаки можна буде розташувати диван. Якщо площа приміщення невелика, то найбільш доцільним буде побудувати камін поблизу торцевої стіни, тоді в розі розташувати м’який куточок.

Для міських квартир зазвичай використовуються електрокаміни, які легко розміщуються у будь-якому місці через свою мобільність. Каміни встановлюються як до стіни, так і вбудовуються в стіну або ж розміщуються в ніші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *