Дизайн квартири, від сучасної до класичної
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн квартири, від сучасної до класичної


Ремонт квартири простіше, ніж ви вважаєте!

1. Скажи мені, що тобі потрібно
Виберіть кімнату, визначте свій бюджет і розкажіть нам про свої мрії, картинки інтер’єрів, що сподобалися в соц. мережах — будь то колірне рішення або кілька ідей щодо їх втілення дизайну 🙂
2. Я завжди на зв’язку з вами
Надягніть домашній і затишний халат, налийте кухоль гарячої кави і пориньте в інтернет. Виберіть свого дизайнера (мене) і працюйте віч-на-віч протягом усього процесу проектування, щоб знайти логічні рішення, що відповідають вашому способу життя та бюджету.
3. Отримайте преміальне обслуговування
Я працюю безпосередньо з вами, щоб миттєво вирішити будь-яку проблему. Ми також підберемо всі основні матеріали обробки в Ростові-на-Дону, щоб ви могли зосередитися на інших важливих речах, наприклад, на перегляді улюбленого фільму.

Останнім часом дизайн квартир набув широкої популярності в Росії, хоча в Європейських країнах він уже давно позиціонував себе як затребувана професія. Всім набридли тривіальні шпалери, типова обстановка та однакова конфігурація квартир. Сьогодні хочеться кожному виділитися, висловити свою індивідуальність і зробити своє житло таким, щоб хотілося приходити додому і відволікатися від негативних зовнішніх факторів. Це можливо в той момент, коли рідна хата буде місцем, звідки не захочеться їхати, яке тішить внутрішньою обстановкою, своїм теплом та домашнім затишком. Грамотно сформований дизайн інтер’єру квартир прикрасить ваше життя, і зробить дозвілля щасливішим.

Дизайн проект квартири, виконаний мною — це комплекс послуг високої якості. Як висококваліфікований спеціаліст я позбавлю вас від низки питань, пов’язаних з важливими деталями будівництва та ремонту. Якщо навіть один раз стикалися з ремонтом, то чудово зрозумієте всі складнощі цього ретельного процесу. Витративши мінімум зусиль і нервів, ви отримаєте приміщення, в якому завдяки організованому мною неповторному союзу стилю та краси вам захочеться проводити в ньому найкращі моменти свого життя.

Дизайн квартири, від сучасної до класичної

Дизайн квартири в Ростові-на-Дону

Кожному власнику квартири в сучасному панельному будинку хочеться, щоб його житло було затишним, комфортним і в той же час оригінальним і незвичайним. Те, як людина облаштовує своє житло, говорить про те, яка це людина, як і чим вона живе і про що думає та мріє. Сучасні багатоквартирні будинки дуже схожі один на одного, як і квартири в них.

Дизайн квартири – полягає у продумуванні найдрібніших деталей, він необхідний для створення затишку та комфорту для конкретної людини, щоб удома було тепло для душі.

Із сучасним дизайном може допомогти професійний дизайнер, для цього можна звернутися до фірми, яка спеціалізується на дизайні приміщень. Професіонали знають усі основи та правила дизайну та допоможуть у грамотному його проведенні.

Тому, найкращим рішенням для вас буде звернення до фахівця дизайнера квартир!

Основні етапи дизайну квартири:
— підготовка проекту;
— дизайн стін, підлоги та стелі;
— Підбір матеріалів, необхідно, щоб кольори та фактури гармонійно виглядали разом;
— підготовка проектів освітлення, вентиляції та електропроводки;
— Підбір меблів та аксесуарів.
Під час підготовки проекту слід враховувати нормативні будівельні документи. Коли проект готовий, можна розпочинати дизайн поверхонь. Необхідно звернути окрему увагу на підготовку поверхонь до їх обробки: від цього залежить якість ремонту та зовнішній вигляд.
Підбирати матеріали так, щоб вони поєднувалися один з одним дуже важливо, інакше простір давитиме на свідомість і не буде комфортно перебувати в приміщенні.

Висвітлення — етап, до якого варто підійти не менш відповідально, тому що це допоможе підкреслити переваги простору та приховати недоліки. А щоб ніщо не відволікало від краси інтер’єру, необхідно компактно влаштувати вентиляцію і електропроводку, щоб вони не були помітні.

Завершальним етапом є найцікавіше та найважливіше – добірка меблів та аксесуарів. До цього потрібно уважно підходити, щоб меблі прослужили довгий час.

При самостійній підготовці проекту дизайну потрібно вивчити основні елементи дизайну:
— Простір – може бути позитивним чи негативним. Позитивне – це меблі, а негатив – повітря. Їхнє співвідношення створює атмосферу приміщення.
— Форма – форми в інтер’єрі мають поєднуватися між собою.
— Фактура — може бути гладкою або шорсткою, блискучою або матовою, твердою або м’якою. Фактура надає приміщенню настрою.
— Лінія – у дизайні приміщень має домінувати один напрямок ліній (вертикальний чи горизонтальний).
— Світло – освітлення у квартирі має залежати від кімнати, наприклад, у спальні – загальне, а робочій зоні – направлене.
— Колір — надає найбільший вплив на людину. Наприклад, теплі кольори роблять простір меншим, а холодні навпаки – його розширюють.

Найважливіше у дизайні квартири – це щоб він був функціональним та затишним для тих людей, які будуть у ньому жити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *