сучасний дизайн квартири та будинки під дерево
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

сучасний дизайн квартири та будинки під дерево


Прийшла потреба постукати по дереву — виявляєш, що світ складається з алюмінію та пластику

Зовсім не дивним є той факт, що в умовах цивілізації, що активно розвивається, і всіх наслідків, що випливають з цього, людина все більше прагне захистити себе від негативних факторів, створити не тільки комфортні, а й безпечні умови життя. У цьому значну допомогу нам надають природні матеріали, що використовуються в дизайні інтер’єрів.

Дерево – природний, екологічно чистий матеріал, здатний створити атмосферу спокою та умиротворення в будинку. Адже про його корисні властивості написано тисячі праць, а тісний взаємозв’язок із людиною використовувався ще нашими далекими предками. Саме тому дерево очолює топ найпопулярніших природних матеріалів, що використовуються у розробці дизайнів квартир та заміських будинків.

Декоративні елементи у вітальні

Людина все менше прагне використовувати результати технічного прогресу: штучно створені аналоги натуральних матеріалів (вовна, шкіра, дерево, камінь та хутро). Тому сьогодні, як ніколи раніше, актуальне використання дерева у всіх його проявах: набірний паркет з рідкісних матеріалів (бамбук, олива, венге та ін.), дерев’яні меблі ручної роботи, рами, стелі, підлоги, аксесуари та ін. Дерев’яні елементи, для досягнення бажаного результату та втілення задумів дизайнера, легко можна скомбінувати з металом, шкірою, склом, прикрасити різьбленням, інкрустувати.

Натуральні елементи в інтер'єрі

Дерево – традиційний матеріал

Дерево, в першу чергу, асоціюється з підлогою та меблями, але раніше воно було традиційним будівельним матеріалом для будівництва цілих будинків. Російські хати, англійські, фінські та шведські будинки, швейцарські шале не зводилися без дерева. Втім, ця традиція вже сьогодні стає все більш затребуваною та гідно оціненою.

Використання каміна в інтер'єрі

Завдяки професійній дизайнерській роботі поєднання навіть застарілого дерева із витонченими світильниками та модними меблями, не викличе непорозуміння та дискомфорту для зорового сприйняття.

Поєднання дерев'яних елементів із сучасними меблями

Традиція дерев’яного домобудівництва сьогодні переросла у професійне будівництво дерев’яних будинків. «Натуральний» інтер’єр дедалі більше зачаровує, приваблює унікальною можливістю поєднувати користь зі стилем, неординарністю та розкішшю. Цей природний та комфортний матеріал дозволяє створити всілякі стильові рішення – від японськоїдо дерев’яного хай тека.

Інтер'єр, виконаний із максимальним використанням дерева

Дерев’яні елементи в інтер’єрі – естетично та доступно

Однією з причин того, що дерев’яні елементи активно використовуються в доповненні до інтер’єру, є можливість виготовити їх власноруч. Наприклад, такий шедевр ручної роботи, створюючи контраст зі стіною або шпалерами, може стати виразним акцентом, який не тільки освіжить інтер’єр, а й доповнить його «родзинкою».

Дерев'яні елементи своїми руками

Такий доступний матеріал дозволить вам частіше експериментувати, змінювати не лише дерев’яні елементи, а й свій настрій.

Згідно з сучасними модними тенденціями дерево можна і потрібно використовувати в несподіваній якості. Наприклад, ванни часто доповнюються дерев’яною обробкою, хоча раніше це рішення було неприпустимим.

Дерево в інтер'єрі ванної кімнати

Стильно і цілком доречно виглядають навіть дерев’яні меблі у ванній кімнаті.

Дерев'яні меблі у ванній кімнаті

Варто лише відзначити, що в такому разі виникне необхідність нанесення додаткового покриття, яке збереже меблі від вологи та підлить термін її служби.

Такий дизайнерський хід допоможе вам підкреслити свою індивідуальність та смак, тому важливо продумати кожну деталь, можливо звернутися за допомогою до фахівців.

Дерево у ванній

Декор з дерев’яних елементів

Дерев’яні торці завдяки своїй міцності та незвичайній красі здавна користуються у майстрів популярністю. Кожен їх шар зберігає історію, настрій та природний початок. Крім того, матеріал для торців оточує нас всюди, особливо цікавими стануть криві гілки, потовщення на стовбурах дерев, тріщини, сучки та ін. Варто лише дати волю фантазії та емоціям.

Цілісні дерев'яні елементи в інтер'єрі

Декоративні світильники, вази, вішалки, столики з деревини дуже актуальні сьогодні. Вони, у поєднанні із сучасними дизайнерськими рішеннями, здатні наповнити атмосферу будинку затишком, розкішшю та теплом одночасно.

Необроблене дерево в інтер'єрі вітальні

Відмерлі пні, суки, стволи та коріння в руках художника можуть стати шедевром, який прикрасить інтер’єр, наповнить його природною простотою та гармонією.

Дерев'яні елементи у вітальні

Дерев’яні меблі в інтер’єрі

Дерево, як ніякий інший штучний матеріал, наповнює будинок справжньою природною енергетикою. Доторкнувшись до нього, відчуваєш тепло, а вдивившись у річні кільця, повертаєшся в минуле. Тому зовсім не дивним здається таке захоплення меблями з дерева, цільного, архаїчного, антикварного – все залежить від можливостей та переваг замовника. Провідні дизайнери в усьому світі віддають перевагу меблям, які були випиляні з суцільних стовбурів дерев, з явно вираженими тріщинами і сучками.

Цілісне дерево як цікаве дизайнерське рішення

Часто, і так нагадують меблі селян, предмети знебарвлюються, їм доведеться застарілий вигляд.

Дерево без додаткової обробки в інтер'єрі.

Тоніно Гуерра, відомий сценарист та поет, славився ще одним своїм талантом – він за власними ескізами створював меблі. Але основним матеріалом для виготовлення служили старі дошки, дверні петлі і замки, знайдені в рідному середньовічному містечку. Потім створені елементи частинами збиралися в предмети меблів або декоративні композиції.

Створюючи грубі меблі, дизайнери ставлять собі за мету показати її неординарність, історію. Наприклад, використовують пні старих дерев, знімають із них кору та створюють незвичайні предмети інтер’єру. А у поєднанні зі шкіряними меблями та деякими атрибутами вони створюють неперевершений ефект.

Сучасні меблі та незвичайні елементи з дерева

Інтер’єр – поєднання смаку та можливостей

Інтер’єр з використанням дерев’яних елементів, як і будь-який інший, має безліч абсолютно різних рішень. Залежно від можливостей та уподобань, можна захопитися авторськими меблями та дорогими аксесуарами, а можна використовувати природне багатство навколо будинку, доповнити його каміном або осередком, відвести місце для сухих та ароматних дров.

Камін і великі вікна - ідеальне рішення для вашого інт.

Можна віддати перевагу дерев’яному хай-теку, де чіткість форм у поєднанні з природністю дерева, сучасними меблями дозволяють домогтися стильної, але затишної і теплої обстановки.

Дерево та хай-тек

А можна створити делікатний та екологічний інтер’єр у скандинавському стилі, де меблі мають переважно прямокутну форму і просту конструкцію, з предметами з плетеного ронатга, мотузки, доповнити інтер’єр акцентами з натуральних елементів (льон, бавовна, натуральні шкури, дрова для каміна) – як результат, господар такого житла отримує затишне, наповнене теплом та умиротворенням «притулок».

Плетені меблі, дерево та натуральні елементи

Створюючи інтер’єр, де підлога, стіни та стельові перекриття виконані з дерева, не потрібно перевантажувати кімнату громіздкими меблями, непотрібними елементами – можна обмежитися невеликим столиком, світлим килимом, м’якими меблями з використанням натуральних матеріалів.

Дерев'яний мінімалізм

Якщо у виборі інтер’єрного рішення ви надали перевагу хай-теку, важливо створити великі поверхні вікон, високі стелі, де дерев’яні підлоги, стіни, стелі наповнять аскетичну атмосферу натуральним колоритом.

Дерево в поєднанні з високою стелею

Дерево – основний фаворит серед трендів у дизайні інтер’єру

Можливості використання дерева в інтер’єрі безмежні. Як дизайнерів, так і власників будинків дуже тішить той факт, що такий корисний, теплий та натуральний матеріал, як дерево, є ще й модним напрямком у сфері дизайну.

Дерево можна використовувати в різних формах і обсягах, це можуть бути і необроблені, і підготовлені, зачищені елементи.

Дерев'яний елемент як яскравий акцент в інтер'єрі

Текстура цього природного матеріалу виглядає гармонійно і тепло, тому дерево легко вписується в будь-яке приміщення — важливо лише правильно розставити акценти, не перевантажити інтер’єр. Дуже стильно виглядає однотонне фонове фарбування, яке ідеально поєднується з білим кольором, створюючи відчуття легкості та свіжості.

Необроблений дерев'яний елемент у поєднанні з білим оздобленням

Будинок, в інтер’єрі якого гармонійно поєднуються всілякі дерев’яні елементи — це красиве, екологічно чисте та сучасне житло, в якому почуваєшся комфортно, затишно, житло, яке заряджає позитивною енергетикою, бадьорістю.

Стриманий, але теплий стиль

Респектабельно, але красиво і гармонійно виглядає поєднання природного каменю або його матеріалу, що імітує, з деревом в інтер’єрі. Таке оздоблення порадує не тільки око, а й стане надійним та довговічним матеріалом.

Об'єм дерева, але витончений стиль

Дерево дозволяє створити не тільки стильний, красивий, затишний інтер’єр, воно уможливлює використання оригінальних та неординарних рішень.

Дерев'яний елемент у поєднанні із сучасними меблями

Безумовно, такий екологічний та корисний матеріал, як дерево, насамперед затребуваний у дитячих кімнатах, де неприпустимо використання предметів меблів, виготовлених із штучних матеріалів.

Дерево у дитячій

Гілка, зруб, пень і навіть ціле дерево.

Політ дизайнерських фантазій безмежний, тим більше, коли йдеться про дерево. Воно використовується в різних формах і навіть, для збереження всіх корисних властивостей, в живому і первозданному вигляді.

Використання живого дерева

Таке рішення стане ідеальним у заміському будинку, де природне багатство довкола житла плавно переходить у природний інтер’єр. Гармонійно поєднується дерево з предметами меблів, виконаними у білому чи світлому кольорі з хромованими компонентами, великими вітражними вікнами, склом.

Дерево, скло та світлі меблі

Дерево та обідні зони

Кухні, їдальні – це зони, де людина отримує задоволення від їжі, відпочинку та спілкування у сімейному колі. Саме тут, як ніде, хочеться наповнити інтер’єр атмосферою затишку, тепла та гармонії. Дерево — єдиний матеріал, який ідеально впоратися з поставленим завданням. Причому його можна використовувати по-різному.

Можна поєднувати рівну, оброблену колоду з сучасними та стильними предметами меблів, що дозволить створити вишуканий та неповторний інтер’єр у будинку.

Дерево та обідні зони

Стильні деталі та натуральна деревина створюють неперевершений ефект.

Можна створити більш традиційну, але в той же час стильну кухню в сільському стилі, в якій домінує дерево в різних своїх проявах — від матеріалу для обробки стін, до аксесуарів.

Дерево в інтер'єрі кухні

Природна краса деревини плюс грамотна робота дизайнерів можуть призвести до зовсім несподіваних результатів, які і радують око і душу гріють.

Хто вважає за краще використовувати дерево в інтер’єрі

Незаперечним є той факт, що дерево було і є фаворитом витончених, вишуканих людей, які цінують розкіш у поєднанні з натуральністю. Також дерево гідно оцінять люди, для яких сімейне вогнище, тепло та затишок – це основні життєві цінності. Дерево – перевага людей з гарним смаком та чіткими життєвими позиціями.

Таким чином, дерево в інтер’єрі – це безмежні можливості, які зводяться до екологічності, практичності та вишуканості. Його можна використовувати для створення будь-якого дизайну, в якому обов’язково пануватиме атмосфера спокою, тепла та природного багатства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *