Дизайн кабінету керівника
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн кабінету керівника


Виконати дизайн інтер’єру кабінету керівника – мабуть, одне з найцікавіших і найскладніших завдань навіть для досвідченого спеціаліста. Це приміщення відрізняється багатофункціональністю, і його не визначиш як внутрішню чи зовнішню зону. Тут насамперед робочий простір шефа. Але це й представницьке місце, де проводяться наради, переговори, підписання договорів. Кабінет служить і для відпочинку, і для знайомства гостей із документальними свідченнями історії та досягнень компанії та особисто керівника. Так що дизайнеру знадобиться багато фантазії та професійних навичок, щоб в одному приміщенні звести докупи всі ці функції.

Деталі в обстановці інтер’єру кабінету

Обладнання кабінету має бути розраховане різні ситуації. Це може бути нарада зі співробітниками офісу, а може бути зустріч із діловими партнерами та іншими високими гостями. Та мало які події відбуваються в кабінеті людини, яка майже добу безперервно перебуває на службі. Тому всі деталі обстановки повинні бути ретельно підібрані, щоб у приміщенні панували комфорт і стиль. Кажуть же, що якийсь кабінет, — такий і його господар.

7598.jpg

Зонування інтер’єру кабінету

Умовно територію керівника можна поділити на три зони. У робочій розташовуються письмовий стіл, крісло, стелаж, шафа, полиця, комп’ютер. У рекреаційній зоні – журнальний столик, диван, крісла. Переговорна обладнана великим столом та стільцями. Це є офіційна схема. Але в робочому кабінеті іноді можна побачити і музичний центр, телевізор, диван-розкладачку. Все залежить від потреб господаря.

Стиль дизайну інтер’єру кабінету має відповідати іміджу керівника

Якщо керівник очолює велику процвітаючу фірму, яких чимало у Санкт-Петербурзі, його кабінет повинен відповідати іміджу. Під рукою – все необхідне: звітні документи, комп’ютер, пульти. Швидше за все, в цьому випадку доречний стиль хай-тек, який здатний звести докупи технічні новинки і сучасне довкілля. Важливо, що меблі в цьому стилі багатофункціональні. Наприклад, шафа з столом і стільцями, що висуваються, або тумбочка, яку можна перемістити за допомогою пульта. Крім того, меблі в цьому стилі зовні відрізняються елегантністю за рахунок благородного поєднання скла та металу.

Дизайн кабінету може бути дуже вдалим та у класичному стилі. Тоді його слід обставити дерев’яними меблями прямих форм. Стиль модерн відрізняється, навпаки, округлими формами, і меблі можуть бути виготовлені з пластику або з дерева.

Дизайн інтер’єру має враховувати ритм робочого дня

За великим рахунком дизайн інтер’єру кабінету керівника повинен залежати від ритму робочого дня. Якщо багато часу доводиться проводити за комп’ютером, то зона відпочинку матиме другорядне значення. Головні предмети інтер’єру повинні розташовуватись у робочій зоні.

Матеріали та меблі

Успішний керівник може дозволити собі мати розкішний інтер’єр кабінету, обставивши його дорогими меблями, які доповнять образ респектабельного бізнесмена. У такому випадку всі предмети інтер’єру мають бути виготовлені з натуральних матеріалів. Але при цьому дуже важливо дотриматися почуття міри, щоб не перетворити розкіш на химерність, і цим відштовхнути і підлеглих, і ділових партнерів.

Враховуючи, як багато часу проводить шеф компанії на службі, немає нічого дивного, що на робочому місці з’являються предмети домашні. До речі, вони йдуть лише на користь інтер’єру, роблять його більш затишним.

Трапляється, що на прохання шефа в кабінеті встановлюється барна стійка. Вона потрібна, щоб приготувати напої для високих гостей, не залучаючи до цього секретаря.

Але є керівники, схильні до аскетичного стилю у своїх володіннях. Це створює досить напружену атмосферу під час ділових зустрічей, може призвести навіть до втрати вигідного партнера, який сумнівається у фінансовому благополуччі компанії. Тому все ж таки краще, якщо в дизайні інтер’єру присутні комфорт і м’якість. Небажані меблі з гострими кутами, які вносять в обстановку кабінету дисгармонію, відчуття порожнечі. Якщо вже вийшло так, що й сама кімната має такі кути, і гострокутні меблі, можна вийти зі становища, задекорувавши небажані елементи живими або штучними квітами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *