Дизайн інтер'єру.  Оранжерея вдома
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру. Оранжерея вдома


Дизайн інтер'єру.  Оранжерея вдома

Багато стилів, що використовуються і улюблені дизайнерами, є відображенням прагнення людини до краси і натуральності. Це такі стилістичні напрямки, як колоритний «модерн», натуралістичний «еко», дуже актуальний також «етношик» з його прозорістю, природністю, плетеними меблями та яскравими деталями та інші.

Наше життя стрімке та швидкоплинне. Кожен хоче вирватися з цього пінобетонного полону туди, де спокій, затишок та краса. Особливо ця тенденція стала явно проглядатися у зв’язку з економічною кризою, коли погляди дизайнерів кинулися в безкраї простори економічного, але від цього не менш ефектного екологічного дизайну інтер’єру, під гаслом — «Природність пріоритетної бездоганності». Це відбилося у створенні будинків-оранжерів, які переносять людину з життя повного стресів, не змовкаючого шуму та сірого брудного повітря туди, де можна відпочити від повсякденної метушні, заспокоїться та набратися сил для подальших звершень та перемог.

Будинок-оранжерея – це ваш власний райський куточок. Студія дизайну інтер'єру Павла Полинова Натуральні матеріали, велика кількість свіжої зелені і квітучих рослин — ось те, що оточує і приємно тішить око, постійно підвищуючи настрій. А з використанням у дизайні інтер’єру флористичних композицій у комбінації з такими стилями як «хай тек», «Східний» або настільки популярної «еклектикою», де різноманіття стилів вишиковуються в єдиний витвір мистецтва, ми отримуємо дуже гармонійний та комфортний для життя інтер’єр.

Так само чудово впишеться сюди і стиль «Сафарі», додавши екзотичну нотку, а також привнісши собою елемент незвичайності, і вигідно підкреслить особливість інтер’єру. Це опудало птахів, вироби з пір’я та хутра, сучасна і старовинна зброя на стінах, а також присутність у дизайні такого інтер’єру штучних або натуральних шкур тварин. Тут буйству зелені відведено центральне місце, хоча обробка натуральним каменем, велика кількість бамбука (як живого, так і в елементах меблів і декору), що умиротворює дзюркотливі декоративні фонтани на тлі блиску металу і скла, привносять в інтер’єр непередаваний стиль і відчуття легкості. І це зараз модно, затребуване та дуже популярно. Дизайн інтер'єру квартири Павло Полинов

Фантазії дизайнерів немає меж. На зміну банальним квітковим горщикам на вікнах прийшли об’єкти мистецтва на кшталт «поп-арту» з елементами «авангарду». Наприклад, основним елементом і частиною навісної полиці є вплетена в неї рослина, серед стильного столика легко може цвісти декоративне деревце — бонсай. Навіть у проектування м’яких меблів дизайнерська думка втілила цікаві рішення – матеріали оббивки та декоративні подушки нагадують за своєю структурою, формою та фактурою елементи живої та не живої природи – камінь, мох, дерево і тільки при найближчому ретельному розгляді можна зрозуміти, що це лише елементи декору. Для затишку тут дуже підійдуть м’які пледи зі штучного хутра, ковдри, виконані з імітацією тих самих природних матеріалів, а також різні килими з орнаментами або просто однотонні, що імітують густу соковиту зелену траву. Зі стелі по підвісних ламп зважуються різні дивовижні рослини, з їх переплетених стебел формуються живі перегородки і ширми. Квіти, укладені в скло і скло оплетене бамбуком і різноманітними кучерявими рослинами виглядають дуже модно і цікаво.

Основні кольори в дизайн інтер’єру дуже добре гармонують із яскравістю свіжої зелені. Це сірий, світло-бежевий або темно-коричневий. Часто використовується м’яка гра контрастів, світла, тонів та відтінків. Світлі постільні кольори, оформлені квітучими рослинами, що зеленіють, зорово розширюють приміщення, привносячи в нього простір, прозорість і почуття свободи і свіжості.

Найбільш виграшно виглядає в будинку-оранжереї такий актуальний предмет декору, як камін. І сьогодні він виконаний не просто з каменю, який теж користується величезною популярністю, а зі скла або сталі та латуні. Науково-технічний прогрес не перестає нас дивувати. Тепер тепло каміна абсолютно не небезпечне, і не потрібно захаращувати простір виведенням зайвих труб, димоходів і виснажливих погоджень перепланування. Диму, сажі та кіптяви тепер немає і близько. Камін працює на біоетанолі або спеціальній паливі пасті, а так само може бути і зовсім світловою імітацією.

У 2010 році мода впливає не тільки на сам дизайн інтер’єру, а й на те, які кімнатні рослини застосовувати в композиціях та яких саме відтінків та форм. Зараз дуже модно використання безлічі дрібних кольорів різних відтінків, що не дратують око. Найактуальніші – це традиційний червоний, жовтий та світло-лимонний, саме їм віддали перевагу німецькі садівники Райнланд-Пфальц, назвавши їх найбільш актуальними цього року. А найбільш широко використовується рослиною для декору вважаються рослини виду немезії, які за життєстійкістю і довготою цвітіння значно перевершують інші групи рослин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.