Чорно-білий інтер'єр кухні у різних стилях
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чорно-білий інтер’єр кухні у різних стилях


Поєднання чорного та білого кольорів давно стало не просто класикою інтер’єрного дизайну, а й навіть символом цієї класики. Однією з найбільш привабливих сторін такого рішення є його універсальність: чорно-біла гама чудово підходить для будь-якого інтер’єрного стилю, і представлені нижче проекти є доказом.

Дивовижне поєднання вишуканості та практичності, легкість та варіативність у роботі, можливість створювати унікальний, але гарантовано вдалий дизайн – все це описує комбінацію чорного та білого. Як працює цей дует у різних стильових напрямках? Розглянемо лише деякі з них.

001.jpg

Першим, як це не дивно, буде не такий вже й поширений стиль транзишнл. Втім, тільки його назва не така нам відома, а ось сам стиль дуже часто використовується дизайнерами, адже саме транзишнл вважається ідеальним балансом між класикою та сучасністю. Не варто плутати транзишнл з еклектикою, тут звичні та ультрамодні форми змішуються складнішим чином, по суті, створення інтер’єру перетворюється на пошук золотої середини. При цьому, колірна гама зазвичай залишається дуже стриманою, адже кінцевою метою завжди буде отримання максимально комфортного житлового простору.

002.jpg

Поєднання чорного і білого кольорів якнайкраще підходить для кухні в стилі транзишнл: ця гама поєднує в собі потрібний рівень лаконічності, але в той же час дає можливість створювати контрасти, підкреслюючи таким чином об’єм і форму.

003.jpg

Інтер’єр у класичному стилі також може бути виконаний у чорно-білій гамі. В даному випадку чорного кольору вирішено було використовувати мінімально, він з’являється лише в декількох деталях, що не дає виглядати білому одноманітно і плоско. Класичні меблі, прості, але елегантні декоративні елементи у поєднанні із чорно-білою гамою – перевірена часом формула стильного інтер’єру.

004.jpg

Зверніть увагу і на те, що в цій кухні дуже активно використане дерево — як підлогове покриття, а також в деяких інших елементах. Такий прийом варто взяти на озброєння, адже часто під час створення інтер’єру в чорно-білій гамі ми стикаємося з тим, що кінцевий результат виглядає недостатньо затишно та м’яко. Просто додайте натуральних матеріалів у їхньому природному відтінку.

005.jpg

Не можна не згадати і сучасний стиль, який сьогодні вибирають, мабуть, частіше за будь-яке інше. В даному випадку поєднання чорного та білого все також актуальне, адже задана ними контрастність та динаміка дозволяють підкреслити цікаві архітектурні рішення. Ця кухня є чудовим прикладом того, як найпростіші кольори можуть звучати оригінально і свіжо: взята за основу чорно-біла гама доповнена спалахами насиченого червоного, але ключовим акцентом стали геометричні форми, втілені в малюнку на стінах, а також у незвичайних світильниках.

006.jpg

Дизайнер не прагнув зробити інтер’єр кухні екстравагантним чи надто яскравим, тому чистий білий та приглушений чорний стали ідеальною базою для сяючих золотистих елементів фурнітури.

007.jpg

Втім, не тільки звичні нам усім стилі відмінно сусідять із чорно-білою гамою. Фактично, ви можете втілити будь-який або майже будь-який проект у такому дусі. Інтер’єр цієї кухні, наприклад, був створений на основі типових інтер’єрів французьких кондитерських — саме таке завдання стояло перед дизайнером. Втілити в життя справжній затишок і теплоту, особливий шарм та вишуканість цілком можливо навіть маючи в арсеналі лише два контрастні кольори – білий та чорний.

008.jpg

Секрет у тому, щоб ці прості кольори були втілені у цікавих фактурах та формах, а також розбавлені симпатичними елементами побуту та декору.

009.jpg

Зрештою, не можна не згадати скандинавський стиль, який відрізняється своєю лаконічністю та комфортом. Білий колір у такому інтер’єрі нерідко береться за основу і навіть переважає, а ось чорний є ідеальним доповненням, яке дозволяє розставити акценти та створити необхідний обсяг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *