Чорний колір в інтер'єрі спальні: 8 чудових прикладів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чорний колір в інтер’єрі спальні: 8 чудових прикладів


Чорний колір в інтер'єрі спальні: 8 чудових прикладів

Знайти інформацію про те, як облаштувати спальню в будь-якому кольорі веселки не складе труднощів, проте є один колір, який не настільки популярний саме у сфері дизайну інтер’єру, і ми вважаємо, що незаслужено. Йдеться про чорне. Колір драми, колір стилю, такий універсальний, але не схожий ні на що. Багато хто намагається уникати великої кількості чорного кольору в інтер’єрі. високий ризик отримати в результаті не затишну кімнату, а похмуру печеру. Але це не зовсім так, потрібно лише суворо дозувати темний відтінок, не боятися експериментів, а тим, хто сумнівається і почати з аксесуарів.

Погляньте на вісім чудових прикладів інтер’єру спальні із використанням чорного кольору.

Чорна стіна біля ліжка в спальні

Чорна стіна біля ліжка виглядає яскраво і є ключовим акцентом інтер’єру. Якщо у вас є улюблена картина, плакат або інший арт-об’єкт, темний колір стане ідеальним фоном для нього. Тут важливо лише щоб цей предмет був контрастного чорного кольору, інакше він просто загубиться на фоні стіни.

Декорування чорної стіни у спальні

Погляньте, наскільки ефектно виглядають декоративні білі куби на тлі чорної стіни. Чорний колір не такий простий і зовсім не такий нудний, як про нього прийнято думати, він здатний створювати найяскравіші контрасти та акценти. У цій спальні монохром розбавлений теплим відтінком деревини, що робить інтер’єр більш розслабленим та спокійним загалом.

Фото на чорній стіні в спальні

Мабуть, неможливо вигадати більш вигідного фону для чорно-білих фотографій, ніж глибокий чорний колір. Це супер простий спосіб додати до вашої спальні елегантності.

Фактура чорного кольору у спальні

Спробуйте пограти до фактур і текстур, чорний колір при подібних експериментах лише виграє-він завжди розкривається по-новому. Наприклад, чудовою ідеєю для спальні можуть стати шпалери зі складною фактурою, у такому разі можна навіть заощадити на декоративному узголів’ї для ліжка.

Темний тон в інтер'єрі спальні

Якщо глухий чорний все ж таки здається вам надміру драматичним, зверніть увагу на те, як чудово обіграний темний тон в інтер’єрі цієї спальні. Стіна, біля якої стоїть ліжко, декорована дерев’яними брусками, пофарбованими у чорний колір. Текстура дерева трохи пом’якшує колір та додає незвичайне звучання.

Чорний колір в інтер'єрі спальні

Для створення затишної спальної зони, розгляньте варіант створення невеликого навісу, який починається біля ліжка і йде на стелю. Цей прийом підкреслює спальне місце, робить його більш комфортним, а темний колір допоможе візуально занизити цю ділянку, додатково посиливши ефект.

Чорний колір в оздобленні підлоги в інтер'єрі спальні

Ви також можете використовувати чорний колір в обробці підлоги або вибрати меблі темного відтінку. Однак подумати варто дуже серйозно, ви повинні бути точно впевнені, що вам подобається колір, адже поміняти підлогове покриття або дорогі меблі не так просто, як шпалери. Інтер’єр цієї спальні є чудовим прикладом правильного балансу чорного та білого, а велика кількість природного освітлення робить кімнату ще більш затишною.

Пофарбувати стіну у чорний колір у спальні

Якщо ви все ще вагаєтесь, що чорний вам підійде, почніть з невеликої ділянки приміщення, наприклад, пофарбуйте одну стіну. Велика кількість білого кольору на всіх інших стінах не дасть чорному виглядати похмуро і давляче, але все ж таки такий інтер’єр вже куди цікавіше. Залишилося додати яскравий колір, такий, як цей соковитий помаранчевий, та стильний інтер’єр у сучасному стилі готовий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.