Чорно-білий дизайн інтер'єру квартири чи будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чорно-білий дизайн інтер’єру квартири чи будинку


Чорно-білий інтер'єр

Багато іменитих фотохудожників вважають за краще працювати в чорно-білому кольорі, вважаючи, що саме ця скупа кольорова гама може по-справжньому висловити настрій, відсутність інших кольорів не відволікає від зображення: вдивіться у старі фотографії: скільки в них шляхетності та неповторності…Так чому б у сучасному інтер’єрі не скористатися саме цим чарівним ефектом? Вийде просто і красиво. До речі, за старих часів у північних поселеннях топили лазні по-чорному і, відповідно, стіни і стеля були темними і справляли враження нічного неба. Це і взяли на озброєння архітектори та дизайнери інтер’єрів, домагаючись такого ж ефекту цивілізованим способом.

Наприклад, чому б не зробити чорно-білу кухню? Ця ідея є виключно для дуже акуратних господарок. Вона передбачає зовсім невеликий набір меблів, побутову техніку сріблястого кольору та дуже прості металеві світильники. А головне – це поєднання білих меблів із чорними стінами або навпаки. Найпрактичніше, звичайно, варіант з білими стінами: його простіше змінити. На підлозі чудово виглядатиме чорно-біла плитка, а на стінах – чорно-білі фотографії.

Тепер поговоримо про вітальню. Звичайно, можна було б поставити тут білий диван, виглядав би він незрівнянно. Але ж доглядати його доведеться день у день! Чи варто мода таких жертв? А ось кришталева люстра з чорними підвісками – цілком реальний варіант. Люстра і сама собою чудове явище в інтер’єрі вітальні. Але якщо доповнити її бра та свічниками такого ж стилю – з’явиться ефект класичної таємничості. На стінах може бути текстиль без малюнка, штори у такому варіанті краще підібрати у смужку чи клітку.Чорно-білий дизайн інтер'єру квартири чи будинку

Темні стіни у спальні не лише красиві, а й корисні. Вважається, що вони допомагають тим, хто страждає на безсоння. Центральне місце в спальні займає, звичайно, ліжко з сяючо-білими простирадлами. Каркас ліжка може бути чорним, а голова обрамлена широкою білою рамою.

У ванній стіні краще облицьовувати білою плиткою. Цікаво виглядає при цьому чорна затирка, яка «розкреслить» стіни під зошит у клітку. Чорними можуть бути двері, аксесуари.

У будь-якому випадку сенс чорно-білого варіанта – у грі кольорів, їхньому контрасті. Не кожен дизайнер інтер’єрів здатний піти на сміливий крок використання лише чорно-білої гами у проекті, але професіоналам студії Павла Полинова – все під силу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *