Чорна стеля.  Чому б ні?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чорна стеля. Чому б ні?


Чорна стеля.  Чому б ні?

Не секрет, що для переважної більшості людей питання «У який колір пофарбувати стелю?» не варто взагалі. Зрозуміло, стеля має бути білою, при найсміливіших рішеннях вона може повторити колір стін, але в легшому відтінку. Ми звикли до подібних рішень, але сьогодні дизайнери закликають не боятися квітів, навіть найяскравіших та сміливіших. Одним із головних трендів на сьогодні є чорна стеля. Ця ідея може здатися вам дивною та недоречною, але варто лише спробувати і стає очевидним, що пофарбована в глибокий чорний колір стеля – це практичне та стильне рішення. По-перше, цей колір легко приховує невеликі недоліки поверхні та обробки. По-друге, це чудовий спосіб акцентувати увагу на потрібних вам деталях інтер’єру. І, нарешті, чорна стеля це просто яскраво та неймовірно стильно.

Чорна стеля

Якщо в кімнаті крім стелі присутні інші елементи, пофарбовані в чорний колір, вони допоможуть зібрати інтер’єр і створити цікавий, цілісний дизайн.

Чорна стеля

Немає більш ефективного методу для того, щоб підкреслити незвичайне оздоблення стелі, ніж фарбування окремих його частин у чорний колір.

Чорна стеля

Високі стелі, за традицією, вважаються ідеалом. Однак це міф, часто дуже велика висота робить кімнату незатишною і холодною. Вирішити проблему допоможе чорний колір, який візуально зробить стелю нижче.

Чорна стеля

Дивно, але чорний колір здатний створити прямо протилежний ефект, а саме зробити стелю візуально вище. Такий прийом працює завдяки тому, що темний колір приховує реальну висоту та створює необхідну.

Чорна стеля

Подивіться на цей розкішний інтер’єр. Якщо прибрати з даної кімнати стильні аксесуари та цікаве оздоблення, залишиться «коробка з гіпсокартону». Це той самий випадок, коли такі сміливі деталі, як чорна стеля, грають вирішальну роль у декоруванні.

Чорна стеля

Чорна стеля – ідеальне стильове доповнення чорно-білих інтер’єрів. Монохромна гама виглядає ще розкішніше, якщо доповнити її парою яскравих деталей.

Чорна стеля

Якщо вам знайома проблема маскування труб і систем вентиляції на стелі, чорний колір і тут може стати відмінним рішенням. Просто пофарбуйте все, що знаходиться зверху в чорний колір, і він допоможе якщо не замаскувати непотрібні деталі повністю, хоча б відвернути увагу від проблемної зони.

Чорна стеля

Для тих інтер’єрів, в яких вже є стіни чорного кольору, фарбування стелі в подібний тон може стати тим вирішальним фінальним штрихом. Погляньте на цю розкішну спальню. Вона надзвичайно вишукана, і багато в чому завдяки великій кількості темного відтінку.

Чорна стеля

Такий прийом добре працює і у ванній. Крім того, ванна кімната — те приміщення, де ми проводимо не так багато часу, тому сміливі експерименти з чорним кольором там цілком допустимі.

Чорна стеля

Якщо перед вами стоїть непросте завдання візуально відокремити певну зону в межах однієї просторої кімнати, чорний колір допоможе. Пофарбуйте стелю в цей благородний тон тільки над зоною, що виділяється, це один з найпростіших способів вирішення подібного завдання.

Чорна стеля

Чорна стеля – ідеальне тло для розкішного вигляду з вікна. Зрозуміло, такий прекрасний вигляд залишиться таким і при білій стелі, але зверніть увагу, як виграшно уявляє панораму смуга чорного зверху.

Чорна стеля

Стеля чорного кольору – знахідка для любителів постерів та фотографій на стінах, адже завдяки темному кольору будь-які зображення виглядають наче виставкові експонати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.