5 головних секретів ідеального інтер’єру
Кожен дизайнер інтер’єрів може розповісти про власні знахідки і невеликі, але значущі секрети створення стильного декору. Дізнатися все неможливо, але є певні ідеї, які застосовуються найчастіше і вже пройшли випробування часом і модою, що змінюється. Розглянемо п’ять найбільш універсальних та ефективних методів створення ідеального інтер’єру.
1. Використовуйте елементи стилю середини ХХ століття. Принаймні одну таку деталь декору або меблів можна успішно застосувати в будь-якому інтер’єрному стилі.
Стиль 50-х років минулого століття наповнений свіжими ідеями та затишком, і навіть незважаючи на те, що сьогодні вишукування минулого ж не здаються такими технологічними та унікальними, ми можемо сміливо переносити в сучасний дизайн дух п’ятдесятих за допомогою пари деталей.
Якщо не знаєте з чого почати знайомство з модерном п’ятдесятих, зверніть увагу насамперед на стільці, саме цей предмет меблів найбільш яскраво і точно відображає стилістику в цілому.
2. Додайте чорний та білий. Ми звикли продумувати колірну палітру, відштовхуючись від основного обраного відтінку, але спробуйте додати білий і чорний, адже ці контрастні кольори здатні врівноважити будь-яку гаму.
Чорний і білий кольори відмінно працюють також у нейтральних палітрах, вони додають ледь вловимий, але такий необхідний завершальний і збирає картину останній штрих.
3. Змішуйте текстури. Якщо вашою метою є створення по-справжньому стильного розкішного інтер’єру, вам не обійтися без етапу підбору різних фактур і матеріалів. Важливо не тільки грамотно поєднати в ансамбль різні види тканини, але й вміло розбавити їх металом, склом, деревом та іншими матеріалами.
Якщо сумніваєтеся в вдалій комбінації матеріалів, почніть з таких предметів, як плетені кошики, кашемірові пледи та накидки, стільці з якісного пластику, меблі з цільної деревини. Ці фактури чудово доповнять будь-які інтер’єрні стилі.
4. Індивідуальність та невеликі недосконалості. Яким би прекрасним не був інтер’єр, як би точно і тонко не були підібрані найдрібніші деталі, він приречений виглядати нудно і безлико, якщо в ньому немає горезвісної родзинки, крапельки індивідуальність власника будинку та характеру.
Намагайтеся додати щонайменше один предмет декору, який має історію, нехай це буде столик з трохи потертою фарбою або картина, привезена з далекої подорожі. Головне – чарівність недосконалості, предмета, що «прожив життя».
5.Прикрасьте будинок живими квітами. Ця проста порада може здатися зовсім незначною, але, повірте, букет свіжозрізаних квітів здатний уявити у вигідному ракурсі навіть найбанальніший інтер’єр.
Свіжа зелень квіткового листя привертає увагу та наповнює кімнату сяйвом та яскравими фарбами. Це чудовий спосіб «оживити» нейтральний, стриманий, навіть найсуворіший інтер’єр.