Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чорний колір в інтер’єрі ванної кімнати


Інтер’єр ванної кімнати, оформлений у білому, давно став класикою дизайну. Але мало хто наважується використати інший класичний колір – чорний. Втім, ситуація змінюється, і сьогодні дизайнери у всьому світі все частіше експериментують саме з глибоким чорним, створюючи помітні та контрастні композиції або змушуючи звучати темний відтінок соло – у будь-якому разі результати захоплюють! Якщо вам складно зважитися саме на класичний чорний для ванної інтер’єру, розгляньте близькі відтінки: чорнильний, темно-коричневий, глибокий сірий.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Чорний колір може вдало доповнити інтер’єр у будь-якому стильовому напрямку, від класики до хай-тек. Питання тільки в тому, з чим ви поєднуватимете темний відтінок і які пропорції підберете. Зрозуміло, чистий білий відтінок завжди буде ідеальною парою для глибокого чорного, така композиція вимагає мінімальних доповнень, достатньо одного-двох помітних елементів, щоб загальна палітра виглядала цікаво та свіжо.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Під час роботи з великими обсягами чорного кольору дуже важливо пам’ятати про фактури. Часто один і той же колір, втілений в тому самому матеріалі, в результаті дає відчуття плоского і одноманітного декору. Тому підбирайте кілька фактур, як, наприклад, зроблено в цьому інтер’єрі: приглушений глибокий сірий відтінок втілений у плитці, дереві, металі та тканині.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Цікаво виглядають інтер’єри, в яких сусідять два принти в одній колірній гамі. Для того щоб такий декор виглядав стильно, краще розділити два малюнки однотонним кольоровим блоком.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Як було зазначено, темний колір не терпить одноманітності, зокрема одноманітності фактури. Крім використання різнорідних матеріалів, можна застосувати інший, не менш цікавий та ефектний метод. Погляньте на інтер’єр цієї ванної кімнати: тут задіяний лише один глибокий синій колір, причому у великій кількості, проте він не виглядає надто суворо та нудно. Вся справа в тому, що завдяки фігурним панелям, якими оброблені стіни, світло заломлюється і допомагає темному відтінку розкриватися по-новому.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

В даному випадку поверхня абсолютно рівна та темно-коричневий відтінок створює вже зовсім інше враження.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Якщо ви досі сумніваєтеся, чи не зробить різноманітність чорного кольору інтер’єр ванної кімнати похмурим та нудним, підберіть правильні акценти. В даному випадку чудово будуть працювати будь-які, найяскравіші та сяючі відтінки, чорний колір для подібних акцентів буде найкращим тлом.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Ще один спосіб урізноманітнити та зробити цікавіше палітру в темних тонах – поєднувати матові та глянцеві фактури шпалер або фарби. Матовий фініш зовсім особливим чином передає денне або штучне світло, але велика кількість такої текстури може виглядати одноманітно.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

А ось велика кількість глянсових поверхонь, навпаки, може виглядати неймовірно розкішно! Ванна кімната якнайкраще підходить для подібних експериментів, просто підберіть підходящу плитку, краще якщо вона повністю співпадатиме за кольором і відрізнятиметься формою і розмірами. Прекрасно працює і мозаїка, а також поєднання мозаїки та плитки.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Інтер’єр цієї ванної кімнати виглядає дуже стильно, хоча тут використано лише один, дуже темний відтінок. Щоб уникнути відчуття тісного і темного простору, дизайнер підібрав плитку, яка візуально розширює приміщення, а також ретельно продумало м’яке, але достатнє для цієї кімнати світло.

Чорний колір в інтер'єрі ванної кімнати

Чорний, темно-синій, глибокий сірий або насичений коричневий – всі ці кольори неймовірно хороші, і при правильному поєднанні стануть родзинкою та головним акцентом інтер’єру ванної кімнати. Як правило, активне декорування в такому інтер’єрі вже не потрібне, тому намагайтеся бути стриманіше в дрібницях, даючи можливість кольору максимально розкритися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.