Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чому інтер’єр вітальні може виглядати незавершеним


У процесі створення нового інтер’єру вітальні величезну роль грає етап її декорування. У цій зоні декор набуває особливої ​​значущості, адже саме з дрібниць складається відчуття затишку та гармонії. Для того щоб дизайн житлового простору виглядав завершено, зазвичай потрібно додати буквально пару штрихів. І якщо вам здається, що в інтер’єрі вітальні начебто все добре, але чогось не вистачає, перевірте, чи не випустили щось із цього списку.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Одна з найчастіших ситуацій, в яку потрапляють люди, які не мають досвіду в галузі дизайну, виглядає приблизно так: інтер’єр не створює враження єдиної та гармонійної картинки, а скоріше нагадує набір красивих, але розрізнених елементів. Як правило, проблема в тому, що немає ключового акценту, точки, навколо якої будувалася б композиція. У ролі такого акценту може виступати майже все, що завгодно: диван, пара крісел, камін, велика ваза або картина на стіні.

Якщо ви не знаєте, де саме розмістити акцент, орієнтуйтеся на той простір, куди насамперед падає погляд, коли ви заходите у вітальню.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Коли центральний об’єкт буде визначений, варто зробити його ще яскравішим, наприклад, за допомогою кольору або оточивши його декількома декоративними елементами. Один із найцікавіших способів – створення акцентної стіни, цей прийом передбачає фарбування однієї зі стін або її ділянки у контрастний тон. Пам’ятайте, що інші предмети та поверхні в такому разі краще витримати у нейтральній колірній гамі.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Важливість центрального акценту полягає ще й у тому, що як ви його позначили, стає простіше вибудовувати композицію всього інтер’єру. Відштовхуйтеся від ключового об’єкта, почати можна з найпростішого — розміщення поруч із ним пари крісел та кавового столика. Невелика зона, де можна присісти самому з чашкою чаю або запропонувати розташуватися гостям, одразу зробить вибраний вами ключовий об’єкт ще помітнішим і значущим.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Добре облаштована зона відпочинку вже сама по собі стає чудовим дизайнерським рішенням. І в такому разі навіть не потрібні яскраві колірні поєднання або інші помітні акценти, достатньо вивіреного планування, комфорту та ергономіки.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Наступне питання, яке варто собі поставити, якщо інтер’єр вітальні здається незавершеним: чи достатньо поверхонь для зберігання? Саме у вітальні стає особливо важливою можливість кудись покласти чи поставити чашку кави чи книгу, окуляри чи телефон. Для цього ми й купуємо столики, полиці та комоди.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Столики, до речі, можуть бути невеликого розміру, головне правильно продумати розташування. Зверніть увагу також на моделі незвичайного дизайну або виготовлені з натуральних матеріалів.

До речі, активне використання різноманітних матеріалів, у тому числі натуральних – ще один спосіб зробити інтер’єр вітальні більш гармонійним та сучасним.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Килим для підлоги — декоративний елемент, який дуже часто використовують в інтер’єрі вітальні. Килим дуже добре доповнює зонування, тобто чітко візуально обмежує ту зону, в якій він розташований. Як правило, килим розташовують там, де стоїть диван та крісла, і в ідеалі він повинен бути такого розміру, щоб усі предмети меблів вільно на ньому містилися. Але якщо ваш килим меншого розміру, розташуйте його так, щоб на ньому стояли передні ніжки дивана та крісел.

Чому інтер'єр вітальні може виглядати незавершеним

Якщо інтер’єр вітальні все ще виглядає незавершено, зверніть увагу на оформлення вікон. У деяких випадках можна залишити вікна як є, але все ж таки найчастіше вони вимагають доповнення шторами або тюлем. Підберіть той варіант штор, які підходять до інтер’єру за стилем і швидше за все кімната відразу стане більш комфортною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *