Чому краще довірити інтер'єр дизайнеру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чому краще довірити інтер’єр дизайнеру


Коли людина вперше стикається з питанням створення інтер’єрного проекту, у нього неодмінно з’являється проблема: звернутися за допомогою до дизайнера або зробити все самому. І тут же перед очима малюється образ дизайнера з телешоу, який як за помахом чарівної палички перетворює найбезнадійніший вихідник на досконалість.

Це може створити ілюзію простоти такої ситуації, тому багато хто думає, що і складного в цьому зовсім нічого немає.

Насправді все зовсім не так. Для того, щоб стати успішним дизайнером, потрібно вчитися багато років, осягаючи не лише очевидні науки на кшталт колористики чи архітектури, а й багато всього ще. Дизайнер – це талановитий творець, успішний менеджер та навіть психолог в одній особі. Він допоможе вам зрозуміти, яким саме ви хочете бачити свій ідеальний будинок і знає, як зробити цей задум реальністю. Ви все ще в роздумах? Ось лише кілька причин, чому краще довірити свій інтер’єр спеціалісту.

Image001.jpg

Дизайнер точно знає, які ідеї можна втілити у життя саме у вашій квартирі, а які ні. Нам часто здається, що реалізувати можна все, що спаде на думку. А насправді існують речі, які не можна скасувати, наприклад, несучі стіни, низька стеля або опорні колони. Правильне розуміння вихідника збереже нерви, час та гроші.

Image002.jpg

Фахівець також визначить, як вичавити максимум із конкретних вихідних даних. Ви можете не побачити, які можливості існують, наприклад щодо планування простору, а досвідченому погляду це видно відразу.

Image003.jpg

У професіонала є свої напрацювання, тому процес ремонту буде більш упорядкованим і його терміни можна більш точно спрогнозувати. Важливість цього складно оцінити, доки на власному досвіді не дізнаєшся, наскільки нескінченний ремонт.

Image004.jpg

Робота із дизайнером скоротить бюджет на ремонт. Думати, що коли робиш усе сам, то здорово заощаджуєш – одна з найчастіших помилок. Є багато деталей, які просто не можна передбачити, не будучи фахівцем, це стосується будь-якої сфери. А в ремонті виправлення помилок може коштувати дуже багато.

Image005.jpg

Дизайнер легко розбереться в будь-якій документації і знає, як спілкуватися з різними фахівцями, зайнятими у сфері будівництва та ремонту. Може здатися, що мати на руках грамотні креслення цілком достатньо, щоб втілити задумане на практиці. Але насправді саме процес втілення має на увазі спілкування та роботу з вузькими спеціалістами, а це не завжди просто і зрозуміло тому, хто в цьому не розуміється.

Image006.jpg

В арсеналі хорошого дизайнера не лише талант та багатий досвід, а й знання комп’ютерних програм. За допомогою спеціальних програм можна зробити дуже багато, наприклад, повністю візуалізувати майбутній інтер’єр або подивитися, чи зручно переміщатиметься у просторі, коли ви перемістите одну зі стін.

Image007.jpg

Крім того, у будь-якого дизайнера завжди є в наявності зразки матеріалів, які можна використовувати в обробці, оббивці меблів, а також колірні палітри різних виробників. Все це дозволяє заздалегідь ознайомитися з продукцією різних брендів, навіть не виїжджаючи з офісу дизайн-студії.

Image008.jpg

Звичайно, досвідчений фахівець підкаже, на які матеріали звернути увагу він зможе порадити, що підійде краще саме у вашому випадку.

Image009.jpg

Мабуть, найцінніше у роботі з фахівцем у будь-якій галузі – це економія часу. Складно оцінити, як багато дрібних, але важливих питань належить вирішити тому, що почав процес ремонту та перепланування. Співпрацюючи з дизайнером, можна не відволікатися на все це, жити звичним життям і бути впевненим у відмінному результаті.

Image010.jpg

І останнє, але не менш важливе: дизайнер – це творча одиниця, а значить він завжди може запропонувати щось таке, про що ви б не подумали. Саме так часто і буває, особливо коли справа стосується складання колірної палітри, підбору та змішування стильових напрямків, вирішення зведених планувань – словом, усіх аспектів інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *