Плитка як елемент стильного інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Плитка як елемент стильного інтер’єру


Плитка як елемент стильного інтер'єру

Сьогодні плитка — це не просто один з найпрактичніших матеріалів для обробки стін або підлоги. Ви можете вибирати з приголомшливого різноманіття форм, кольорів та стилів. Плитка може стати як основою для створення стильного інтер’єру, так і його яскравим акцентом.

Всі ті, хто активно цікавиться дизайном інтер’єру або зараз займається облаштуванням будинку, знають чимало про декоративну різноманітність шпалер, меблів, фурнітури та іншого. Але чи так часто ми замислюємося про те, наскільки цікавою та неординарною може бути настінна, підлогова чи декоративна мозаїчна плитка? Мабуть, частіше цей елемент сприймається з утилітарної точки зору, адже він має чудову зносостійкість, практичний і універсальний. Давайте спробуємо поглянути на плитку по-новому, адже вона може бути такою різною і такою яскравою!

Плитка як елемент стильного інтер'єру

Мозаїчна плитка, що складається з круглих елементів — чудовий вибір, як для обробки стін, так і для підлоги. Такий варіант підійде будь-якому стилю інтер’єру – від класики до сучасного мінімалізму. Залежно від того, якій колірній гамі плиток ви віддасте перевагу, варіюється призначення і місце розташування такого покриття: яскраве різнобарв’я ідеальне для обробки фартуха в кухні, стримана гама — для підлоги у ванній.

Плитка як елемент стильного інтер'єру

Плитка з ефектом «металік» додасть блиску в найнесподіваніших куточках вашого будинку, таких, як стіни душової кімнати або робоча зона на кухні. Такий декор може працювати як основа для яскравих акцентів, так і в невеликих кількостях для надання особливого шику. Варіацій «металіку» безліч! Він може відрізнятися як за кольором (золото, бронза, сталь), і за фактурою. Є зразки, наче потерті з часом, є хромовані, зі складними переплетеннями та малюнками.

Плитка як елемент стильного інтер'єру

Глиняні плитки – мабуть, один із самих декоративних та стильних видів обробки. Вони відрізняються від інших методом виготовлення, а, крім того, абсолютно екологічні та безпечні. Така плитка має безліч назв, але суть у неї одна – це наявність яскравого, автентичного орнаменту, настільки характерного для південних країн.

Плитка як елемент стильного інтер'єру

Марокканська плитка одягає природну красу в геометричні форми, її малюнок заснований на симетричному повторенні малюнка, що зрештою утворює неймовірно красивий візерунок. Традиційні марокканські візерунки, як правило, наповнені кольором, яскравими та світлими фарбами, проте, бувають і зразки з невиразним або навіть похмурим малюнком, але й на них є цінителі. У будь-якому випадку такий акцент в інтер’єрі точно зробить ваш будинок особливим.

Плитка як елемент стильного інтер'єру

Мозаїка – спосіб прикраси житла, відомий та улюблений ще з античних часів, і досі не втратив своєї актуальності. Мозаїчна плитка дає повну свободу для фантазії та самовираження, підбирайте кольори за своїм бажанням, змішуйте їх та експериментуйте! Існує два способи укладання мозаїки. Основний передбачає викладання частинок плитки прямо на стіну, на яку нанесений заздалегідь клейкий склад. Інший полягає в тому, що малюнок спочатку готується та викладається на спеціальну сітку, яка потім прикріплюється до стіни. Ви можете вибрати готовий малюнок у магазині або створити індивідуальний, на свій смак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *