Біла інтер'єр невеликої квартири на мансарді
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Біла інтер’єр невеликої квартири на мансарді


Давно минули часи, коли проживання на горищі столичного будинку було прерогативою місцевої творчої богеми. У паризьких горищах та мансардах творили художники та поети, музиканти та письменники. Житло цих творчих людей слугувало і майстернею, і приміщенням для прийняття гостей, клієнтів та товаришів за ремеслом. Часи змінилися, ціни на житло в мегаполісах, а тим більше столицях держав зросли неймовірно. І зараз придбання мансардного приміщення в центрі Парижа може дозволити собі далеко не кожен француз чи гість столиці. Але є речі, які не змінюються — романтизм проживання під небом Парижа, можливість зі свого вікна милуватися визначними пам’ятками міста, гарними краєвидами. Не змінився також і підхід до організації простору у квартирах, облаштованих на колишніх горищах та мансардах. Найчастіше вони є студією, де за допомогою відкритого планування в одному просторому приміщенні розміщуються всі функціональні сегменти житла. Саме з інтер’єром такої квартири-студії нам хотілося б ознайомити вас у цій публікації. Можливо, білий дизайн паризьких апартаментів, розташованих під дахом багатоквартирного будинку, стане натхненням для тих, хто давно хоче переобладнати горище або збільшити житлову площу за рахунок облаштування мансарди.

За скляними дверима

Мансардні приміщення, як правило, мають нестандартну форму, повні асиметрії та ділянок із сильним скосом стель. До всього цього геометричного багатства можуть додатись ще й ніші, закутки та інші конструктивні особливості найвищого рівня будинку. Як у цьому складному просторі зберегти самобутність інтер’єру, відчуття простору та розмістити всі необхідні функціональні зони з погляду ергономіки та практичності? Один з варіантів – обшити всі нерівності та скоси, позбутися поглиблень та ніш, підігнавши форму приміщення до стандартних параметрів. Але, очевидно, що при такому підході істотна площа мансардного приміщення буде втрачена. Другий варіант оформлення квартири на колишньому горищі – скористатися самобутністю архітектури та конструктивними особливостями для створення унікального та хитромудрого інтер’єру. Саме так і вчинили дизайнери паризьких апартаментів.

Білий інтер'єр

Білий колір оздоблення чудово підходить для оформлення складних з погляду архітектури приміщень. Жоден інший колір не здатний настільки непомітно замаскувати неточності та огріхи, стерти межі конструкцій та створити свіжий та світлий образ простору. Але дизайнери вирішили піти далі у своєму бажанні створити легкий та повітряний інтер’єр квартири – використання тотального білого кольору, скляних поверхонь та легких вкраплень природної палітри стало основою естетики паризького житла.

Квартира-мансарда

Інтер’єр паризької квартири-мансарди схильний до мінімалізму, оточеного сучасними прийомами оформлення інтер’єру житлових приміщень. Нічого зайвого, але при цьому всі функціональні сегменти практичні та зручні. Наприклад, вітальня зона, яка постає перед нами, як тільки ми піднімаємося сходами на колишнє горище, виглядає дуже скромно.

Вітальня

Невелика зона відпочинку у вигляді плетеного крісла, пари невисоких столиків та оригінального торшера і стала вітальнею в апартаментах під дахом паризького будинку. Ширма, декорована рельєфними стіновими панелями в білому кольорі, недарма є свого роду «задником» на цій маленькій сцені – за нею розташований зовсім інший сегмент житла.

Зона відпочинку

Зонування простору в кімнаті з відкритим плануванням відбувається дуже умовно. Наприклад, вітальня сегмент позначений досить яскравим килимовим покриттям, що створює не стільки межі зони, скільки візуально вказуючи на центр композиції.

Умовне зонування

Плетене крісло

Поруч із вітальнею, біля мансардного вікна знаходиться невеликий кабінет. У місці з найбільшим скосом стелі логічніше було розмістити письмовий стіл для роботи за комп’ютером.

Кабінет

Світла деревина, використана для виготовлення робочого столу, поєднується з оформленням віконних отворів, а білий пластиковий стілець оригінального дизайну буквально розчиняється у світлому образі приміщення.

Робоче місце біля вікна

За ширмою, яку ми бачили у вітальні, знаходиться зона ванної кімнати і розташувалася подвійна раковина із дзеркалом та системами зберігання. Лише блиск нержавіючої сталі виділяє цей ансамбль серед білої ідилії простору.

Подвійна раковина

Тут же знаходиться біла ванна овальної форми. Незважаючи на сильний скіс стель, досить скромну кількість корисного простору, приміщення для водних процедур наповнене свободою і простором.

Ванна кімната

Ванна розміщена таким чином, щоб навіть стоячи в ній на повний зріст ніщо не перешкоджало господарям квартири та їхнім домочадцям, наприклад, велике скасування стелі.

У невеликому закутку простору, поруч із ванною кімнатою, яка, по суті, також є частиною одного великого приміщення, є спальня. Дизайнери не змінили своєї концепції та оформили цю зону в тих же білих тонах. Текстиль центрального предмета меблів та оригінальна модель підвісних світильників стали акцентними плямами інтер’єру, що створюють необхідний контраст. А нотку природної теплоти в цю білу і досить прохолодну обстановку привнесли предмети меблів, виготовлені зі світлої деревини.

Спальня з контрастним дизайном

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *