Білий дизайн приватного будинку з панорамними вікнами
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Білий дизайн приватного будинку з панорамними вікнами


Домовласникам по всьому світу подобається оформляти свої житла в білих тонах. Світле оздоблення поверхонь візуально розширює простір, надає приміщенню свіжого та легкого зовнішнього вигляду. До того ж білі стіни здатні приховати недосконалість архітектури, її особливості та нюанси. До світлої обробки найпростіше підібрати меблі та декор – будь-які кольори та їх відтінки виграшно виглядають на білому тлі. Створити колірний акцент у світлому приміщенні не складно, і навіть пастельні відтінки виглядають виразно.

Пропонуємо до вашої уваги дизайн-проект приватного будинку, інтер’єр якого виконаний переважно в білих тонах. Та й фасад будинку має білу основу з вкрапленнями дерев’яного облицювання. Але основу екстер’єру двоповерхової будівлі складають великі панорамні вікна та скляні двері. За рахунок великої кількості скляних поверхонь і внутрішні приміщення забезпечені максимальною кількістю сонячного світла, і фасад будівлі виглядає виграшно, сучасно та нетривіально.

Білий фасад приватного будинку з великими вікнами

Невеликий дворик має живоплот, представлений деревами та невисокими кущами. Весь простір заднього дворика засаджено газоном, а на просторій дерев’яній палубі можна влаштовувати чаювання чи битви у настільні ігри – для цього достатньо винести садові меблі на поміст.

Задній дворик з газоном та гойдалками

Розглянемо докладніше інтер’єр приватного будинку. Практично всі стіни в домоволодінні оздоблені в білому кольорі, лише деякі поверхні виступають як акцентні плями. Спільно з білими стінками і величезними вікнами від підлоги до стелі, весь місце виглядає повітряним, свіжим і легким. У приміщеннях першого поверху бетонна наливна підлога, яка відмінно гармонує з білою палітрою обробки стін і стелі.

Білий інтер'єр першого поверху

У вітальні сірий колір підлоги перегукується з оформленням систем зберігання, сходів та настінного декору. Весь дизайн вітальні простий і лаконічний – лише необхідний набір меблів, мінімум декору та максимум практичності.

Сірий бетонний підлога першого поверху

Два приблизно однакові за площею функціональні сектори першого поверху – вітальню та кухню-їдальню поділяє конструкція сходів. Огороджені з двох сторін міжкімнатними перегородками дерев’яні сходи виступають як тунель серед бетонних просторів, заповнених світлом від панорамних вікон.

Дерев'яні сходи між кухнею та вітальнею

Кухонна та їдальня зони розташовані в одному просторі і не мають чіткого зонування. На відміну від вітальні, кухонний простір оформлений контрастніше. У ролі акцентної стіни виступає цегляна кладка міжкімнатної перегородки настінним декором, що недвозначно вказує на приналежність приміщення та його функції. Однорядний кухонний гарнітур виконаний не менш виразно – використання білих, деревних та темних дзеркальних поверхонь призвело до створення сучасного та динамічного образу робочої зони кухні. Острів з наливною бетонною стільницею багатофункціональний — крім систем зберігання, в його простір була інтегрована раковина.

Кухня та їдальня в контрастних тонах

Контрастні поєднання не оминули і зону сімейних трапез – обідній стіл з дерев’яною стільницею склав відмінний союз чорним пластиковим стільцям зі спинкою відомої пари дизайнерів.

Контрастна обідня група

На другому поверсі приватного будинку знаходяться спальні та ванні кімнати. Оформлення особистих апартаментів відрізняється створенням неймовірно світлого та легкого образу приміщень. Біла обробка, використання світлого меблювання та текстилю в пастельних тонах разом з розмаїттям сонячного світла виглядає легко і невимушено. Мінімалістська обстановка спальних приміщень додає простоти та лаконічності інтер’єру.

Білий дизайн спальні з ванною кімнатою

Ванна кімната, яка знаходиться у приміщенні спальні за міжкімнатною перегородкою, оформлена також переважно у білих тонах. Біле виконання оздоблення, сантехніки та керамічної плитки в тон, а також активне використання скляних та дзеркальних поверхонь дозволило візуально розширити і так просторе утилітарне приміщення. Лише темне облицювання підлог і світла деревина систем зберігання виступає як акцент у білому дизайні сектора водних процедур.

Лаконічний інтер'єр ванної кімнати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *