азіатські риси інтер'єру, дизайнерський декор
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

азіатські риси інтер’єру, дизайнерський декор


Східний стиль останнім часом стає дуже популярним. Особливо своєрідним та цікавим рішенням є квартира, оформлена у східному стилі Гонконг. Але для втілення такої ідеї в життя необхідно буде знати безліч тонкощів, адже сама східна культура – ​​це криниця мудрості та самобутності.

Отже, першим етапом буде оздоблення квартири.

Важливо, щоб в обробці стін, підлоги, стелі, дверних та віконних отворів домінували натуральні матеріали. Переважний колір для східного стилю – червоний. Але якщо цей колір обраний для меблів або декору, то для стін він буде зайвим, інакше вийде одна суцільна червона пляма. Тому для стін, стелі та підлоги можна вибрати блідо-рожевий відтінок, близький до кольору слонової кістки. Кам’яна або керамічна плитка відмінно виглядатиме на підлозі. Також ідеально підходить паркет, але у цьому випадку слід брати масивну дошку. Але найпопулярнішим останнім часом стає бамбуковий паркет.

У китайському інтер’єрі кількість меблів обмежена, тобто її не повинно бути багато, тільки найнеобхідніше і невеликих розмірів. Дерев’яний стіл з різьбленими ніжками, якщо дивани, то з оббивкою з натуральних тканин, дверцята шафи можуть мати хитромудрий малюнок. Формуючи інтер’єр у східному стилі, зверніть увагу, що єдино правильним буде побудувати мінімалістський напрямок – все на своїх місцях, не захаращувати простір, жодних непотрібних деталей.

Меблі у східному стилі

Для ванни характерні витонченість та невибагливість. Білизна та гладкість поверхонь раковини та ванни можна прикрасити дрібними камінцями. Все лаконічно та граціозно.

Ванна у східному стилі

Світло у квартирі східного стилю має бути приглушеним, тут рідко використовуються центральні люстри. У всякому разі, більше уваги приділяється торшерам і брам, які створюють правильну, а саме утихомирюючу атмосферу.

У такій квартирі декор займає чи не найголовнішу позицію. Він підкреслює витонченість стилю та робить інтер’єр завершеним та витонченим. Бамбукове панно на стіні у вітальні із зображенням журавлів характерне для китайців.

Вази та статуетки можуть зайняти чи не всю шафу, це підкреслює обраний стилістичний напрямок. Для більшого ефекту оснастіть шафу підсвічуванням, тоді фігурки та вази будуть як живі.

Квіти в гарних і незвичайних горщиках, маленькі свічки – це наповнить приміщення своєрідною аурою, налаштовуючи на медитацію.

Також можна використовувати бамбукове панно із зображенням побуту китайського народу, щоб глибше поринути у їхню культуру.

А статуетки з китайськими богами допоможуть вам відчути себе в певній безпеці, начебто ви перебуваєте під їхнім наглядом.

Китайські статуетки

Ну і, звичайно, китайський чайний сервіс, один його вид здатний вдихнути мудрість китайського народу. Ця данина традиціям і донині наповнює нас умиротворенням і віковою мудрістю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *