Квартира з мансардою в сучасному стилі модерн.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Квартира з мансардою в сучасному стилі модерн.


Сучасний стиль в інтер’єрі житлових приміщень все частіше є гармонійним міксом між практичністю мінімалізму, технологічністю стилю хай-тек і оригінальністю авангарду. Як правило, обробка особистих та утилітарних приміщень є нейтральними кольоровими рішеннями в комплексі з практичними способами оформлення поверхонь. Просте, але дуже зручне в експлуатації та прибиранні меблювання гармонійно поєднується з побутовою та цифровою технікою, утворюючи привабливий зовні та неймовірно навантажений функціонально альянс. Якщо при цьому й використовуються предмети декору, то обов’язково оригінальні, що привносять в інтер’єр унікальність, назвати які інакше як арт-об’єкти не виходить. Саме з таким інтер’єром однієї квартири ми хотіли б познайомити вас у цій публікації.

Лаконічний інтер'єр

Почнемо нашу міні-екскурсію з лаконічного, практичного та комфортного інтер’єру вітальні. Це світле і просторе приміщення, поверхні і меблювання якого оформлені в нейтральній палітрі кольорів, буквально налаштовує будь-кого, хто входить на розслаблення, спокій і відпочинок. Ні для кого не секрет, що білі стіни здатні заспокоїти багато емоцій, а після складного трудового дня багато хто з нас цього потребують. Діючий камін також може стати підмогою в процесі заспокоєння та відпочинку – дивлячись на блискучі відблиски вогню, ми мимоволі розслаблюємося, зупиняємо шалений біг думок, емоцій та власного життя. Зручний м’який диван, що є кутовою комбінацією окремих модулів, які можна розташовувати на ваш розсуд як завгодно, став центром м’якої зони відпочинку вітальні. Компанію йому склали комфортне крісло з високою спинкою та легкий журнальний столик круглої форми. Лише гірчично-жовті дивані подушки розбавляють біло-сіру палітру приміщення.

М'яка зона вітальні

Системи зберігання у вітальні також прості та лаконічні, як і сам дизайн. Біле виконання відкритих полиць і гладких фасадів невеликих шафок нижнього ярусу систем зберігання не тільки не обтяжують обстановку вітальні, але здаються практично непомітними, легкими. Ніщо в цій кімнаті не дратує погляд, не виривається на перший план у загальному сприйнятті приміщення, створюючи не просто гармонійний образ вітальні, а розслаблюючу атмосферу для сімейного відпочинку або посиденьок з друзями.

Камін

Вбудована система підсвічування по периметру стелі, в нижній частині відкритих полиць і великих дверей-купе, забезпечує достатній рівень освітленості, при якому біла кімната не здається занадто холодною, але дозволяє господарям квартири читати або займатися творчістю.

Двері-купе

Відсунувши оригінально виконані двері-купе, ми потрапляємо в кухонне приміщення, яке зручно розташоване поруч із вітальнею, але при цьому відокремлене від загальної кімнати, що для багатьох домовласників є обов’язковою умовою для комфортного перебування в обох просторах.

Сучасні кухні все більше схожі на декорації до фільмів майбутнього, які ще недавно захоплювали нас, а тепер стали дійсністю. Неймовірно технологічні побутові прилади, гармонійно інтегровані в гладкі фасади систем зберігання, приховане підсвічування, багаторівневе розташування стельових і стінових панелей, розсувні механізми, що ховають додаткові простори – все в інтер’єрі кухонного приміщення працює на створення найбільш комфортної атмосфери, спрощення всіх робочих процесів та скорочення на процес збирання після приготування їжі.

Кухня з островом

Якщо раніше кухонний острів був що називається приємним «бонусом» до кухонного гарнітуру, то в наші дні – це справжнісінький координаційний центр кухні. І відбувається це не тільки тому, що в його робочі поверхні часто інтегрують раковину або варильну панель, а нижня частина сповнена систем зберігання різної модифікації. Але й тому, що кухонний острів стає місцем збору сім’ї під час сніданку вранці, перед тим як усі домочадці вирушать у своїх справах або приготування вечері ввечері, коли повернувшись додому, всі можуть поділитися враженнями про день, що відбулися, відбулися події.

Білі поверхні

Контрастний інтер’єр кухні привносить певний динамізм у всі робочі процеси, що відбуваються у приміщенні, не кажучи вже про перевірений час поєднання чорного та білого у просторі утилітарних приміщень. Прихована за розсувними дверима зона для міні-кабінету стала справжньою особливістю цього кухонного простору. Оригінальне, але водночас практичне дизайнерське рішення додало унікальності характеру інтер’єру кухні.

Контрастний інтер'єр

Всі додаткові, утилітарні приміщення квартири виконані в аналогічному білому варіанті обробки стін та використанні світлих порід деревини для покриття для підлоги. Сходами ми піднімаємося в мансардні приміщення, де розташовані спальні та ванні кімнати.

Сходи на мансарду

Першу спальню можна сміливо називати білою. Для асиметричних мансардних приміщень зі складною архітектурою, безліччю виступів та скошеними стелями, білий колір оздоблення – найбільш прийнятний варіант оформлення стель та стін. Спальня мебльована на кшталт мінімалізму, властивого майже всім приміщенням цих апартаментів. Велике ліжко та вбудована система зберігання з дзеркальними дверцятами, мабуть, склали все меблювання кімнати для сну та відпочинку.

Біла спальня

Ванна кімната, прилегла до спальні, має не менший мінімалістський інтер’єр. Все те ж біле оздоблення, розведена лише світлою деревиною підлогового покриття і мозаїчною плиткою поверхонь душової кабіни, сяюча білизною сантехніка і скромне меблювання в досить просторому (для ванної кімнати) просторі.

Ще одна спальна кімната виконана в більш контрастному варіанті оформлення. Облицювання акцентної стіни біля узголів’я ліжка за допомогою стінових панелей темного відтінку в поєднанні із дзеркальними поверхнями дозволило створити гармонійний альянс, який не тільки урізноманітнив кольорову гаму спальні, але й виділив центральний предмет меблів та фокусний центр приміщення – ліжко.

Спальня з темним узголів'ям

До цієї спальні прилягає велика за масштабами та функціональною завантаженістю ванна кімната, виконана у темно-бежевих тонах. Вологостійка декоративна штукатурка стала гармонійним фоном для білої сантехніки, завдяки використанню дзеркальних і скляних поверхонь, приміщення не лише візуально розширилося, а й стало «легшим» з погляду зорового сприйняття.

Бежева ванна

Вбудована система підсвічування не тільки забезпечує необхідний рівень освітленості приміщення для водних процедур, але й стирає межі між конструктивними елементами та меблюванням кімнати.

Дзеркальні шафки

Підсвічування ванної кімнати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *