Як дизайнер може вам допомогти при виборі квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як дизайнер може вам допомогти при виборі квартири


Ми всі звикли думати, що звертатися по послуги професійного дизайнера інтер’єрів потрібно тільки в той момент, коли вам хочеться змінити обстановку в квартирі чи будинку. Насправді ж, допомога дизайнера дуже корисна ще на етапі вибору житла. Справа в тому, що тільки фахівець може оцінити ряд параметрів, які обивателю не помітні або здаються неважливими, але які можуть бути значущі згодом.

planos5-e1555339958837.jpg

Отже, чим допоможе дизайнер при виборі житла?

 1. Визначить, чи підходить цей об’єкт вам та вашій сім’ї.
  При покупці квартири важливо розуміти, хто проживатиме в ній і які потреби у кожного члена сім’ї. Тому можна знайти оптимальне планування і приблизно зрозуміти ідеальну площу.
 2. Запропонує планування.
  Маючи на руках план об’єкта, дизайнер може розробити кілька варіантів планування саме для цього житла. Така послуга дуже корисна, адже вона наочно показує, які задуми можна реалізувати в цьому об’єкті, а які неможливо просто фізично. Нерідко вже на даному етапі людина розуміє, що ідеальна квартира насправді їй не підходить.

  Що таке дизайн проект.png

 3. Допоможе заздалегідь визначитися з меблями та технікою.
  Вибір меблів та обладнання – ще один важливий етап створення інтер’єру, і непогано одразу розуміти, які зразки добре впишуться у нову квартиру. Це не лише питання економії, але також питання ергономіки, що згодом виявляється ще важливішим. Іноді сім’я переїжджає в нове житло з великими меблями та побутовою технікою, яка служила у старій квартирі, а іноді люди точно знають, яке обладнання їм потрібно буде докупити. У кожному з цих випадків дизайнер допоможе визначити, чи вміститься все потрібне в нові квадратні метри, і якщо так, то як саме це краще зробити.

  Що таке дизайн проект?

 4. Підкаже, як вигідно використати світло.
  Дуже важливо, на яку сторону світу виходять вікна нового житла. Здавалося б, дрібниця, а насправді це може вплинути на багато чого. Так, наприклад, той самий відтінок у приглушеному «північному» або яскравому «південному» світлі буде виглядати по-різному. А тепер уявіть, що ви вже вибрали цей ідеальний колір для стін, а потім виявляється, що в новій квартирі він виглядає зовсім не так виграшно, як на вифарбовуваннях в магазині. Нерідко після цього валиться і вся вже намальована у голові картинка майбутнього інтер’єру. Щоб такого не трапилося, краще відразу розуміти сильні та слабкі сторони нового житла і вже тому підбирати той відтінок, який прикрасить його.

  010_CAMERA6 copy.jpg

 5. Достеменно знає, які стіни можна знести, а які ні.
  Нерідкі також ситуації, коли людина купує квартиру в твердій впевненості, що зможе реалізувати в ній задумане перепланування, а потім виходить, що знесення стін просто неможливе через те, що вони несуть. Виходить, що простора кухня-вітальня на місці двох маленьких кімнат так і залишиться мрією, або доведеться продавати це та купувати нове житло. Дизайнер не тільки розповість про всі можливості подібних перенесення або знесення стін, але й докладно пояснить, як це правильно оформити.

  7xb5ura25_5N-VM1RP3NU_gxQf9JG6HvhxJB.jpg

 6. Дизайнер знає все про комунікації.
  Це, мабуть, найскладніше з усіх завдань, що виникають в оцінці можливостей облаштування нової квартири. Йдеться не лише про оцінку стану водних та інших видів комунікацій, але також про можливість перенесення тих чи інших зон. Так, наприклад, перенесення ванної кімнати або кухні теоретично можливе, але практично залежить від ряду факторів, які здатні оцінити лише професіонал.

Не варто нехтувати можливістю отримати кваліфіковану допомогу, особливо коли справа стосується такої значущої та дорогої покупки, як квартира. У цьому питанні навряд чи можна покладатися на рекомендації ріелтора чи виконроба, адже, по суті, ці люди зацікавлені або якнайшвидше продати квартиру, або отримати в роботу об’єкт, кожен недолік у якому – додаткова можливість заробити.

Зазначимо також, що не кожен інтер’єрний дизайнер впорається з усіма завданнями, що перераховані в цій статті. Для цього потрібен справжній профі, який добре розуміється не лише на питаннях декорування житлового простору, але також в інженерних та технічних тонкощах, будівельному регламенті та, звичайно, архітектурі. Саме такі фахівці працюють у «Студії Павла Полинова», де є спеціальна пропозиція – попереднє планувальне рішення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *