100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер’єрі


Зміст:

  1. Основні вимоги
  2. Вінілові шпалери для кухні
  3. Флізелінові шпалери для кухні
  4. Шпалери для кухні з акрилу
  5. Рідкі шпалери в інтер’єрі кухні
  6. Самоклеючі шпалери в інтер’єрі кухні
  7. Модні кольори та принти
  8. Тенденції та дизайн шпалер для кухні

Не дивлячись на те, що у світі дизайну існує величезна кількість матеріалів для обробки стін, шпалери, як і раніше, залишаються найбільш доступним і популярним варіантом. Їх можна використовувати в будь-яких кімнатах і кухня також не є винятком. Однак якщо в спальні, вітальні або передпокої ви можете використовувати більшість видів шпалер, то у випадку з останнім приміщенням слід дотримуватися деяких правил, і в першу чергу відштовхуватися від надійності та практичності. Як правильно підібрати шпалери для кухні, щоб покриття на стінах довгий час тішило господарів своїм бездоганним виглядом, ви дізнаєтесь далі у матеріалі.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Шпалери для кухні – основні вимоги

Будь-яка господиня знає, що стіни на кухні найчастіше зазнають попадання вологи, різного виду забруднень, що виникають у процесі приготування страв, та перепадів температур. Тому при виборі шпалер в першу чергу слід підбирати полотна з високим показником міцності та зносостійкості.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

По можливості вироби повинні мати вогнетривкість, відштовхувати вологу, бути стійкими до впливу ультрафіолету та механічних підтверджень, мати злегка еластичну структуру, відповідати ступеню освітленості та запитам конкретного стилю.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Вінілові шпалери для кухні

Більша кількість шпалер для кухні, представлених у магазинах, відносяться саме до цієї категорії оздоблювальних матеріалів, і найголовнішою їх перевагою є інертність до вологи та повітря. Виглядають такі шпалери красиво і дорого, тому стануть доповненням будь-якого інтер’єру.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Виготовляються вінілові шпалери на паперовій або флізеліновій основі, можуть бути рельєфними, спіненими, виконаними шляхом гарячого тіснення або шовкографії. Такі шпалери легкі у монтажі та завдяки своїй щільності чудово маскують нерівності на стінах, а також запобігають появі плісняви. Ними можна обклеїти штукатурку, бетонні, гіпсокартонні та дерев’яні поверхні.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Флізелінові шпалери для кухні

Шпалери такого плану створюються із спресованих целюлозних волокон, тому мають дихаючу структуру. У процесі обклеювання стін вони трохи розтягуються і, як у разі використання попереднього варіанту, вміло приховують нерівності поверхонь.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Всі флізелінові шпалери можна розділити на два підвиди — повністю флізелінові та вироби на основі флізеліну. У першому випадку це міцні та довговічні багатошарові полотна, які можна сміливо використовувати під фарбування. У другому варіанті шпалери можуть мати текстильний, паперовий або вініловий верхній шар.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Шпалери для кухні з акрилу

Подібні вироби зовні мають певну схожість з вініловими шпалерами. Однак, при їх виготовленні акрил наноситься на паперову підкладку точковим способом, а не шарами. В результаті подібних маніпуляцій на полотнах утворюються мікроскопічні пори, що дозволяють вільно циркулювати повітря.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Такі вироби мають високу вологостійкість, мають невелику вагу, але, порівняно з вініловими та флізеліновими шпалерами, відрізняються меншим терміном експлуатації.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Рідкі шпалери в інтер’єрі кухні

Оздоблювальний матеріал з цікавою назвою «рідкі шпалери» досить недавно з’явився на широкому ринку і вже встиг проявити себе в інтер’єрі кухні. Така новинка є розфасованою по пакетах сухою сумішшю, до складу якої входять різні волокна натурального походження, наприклад, целюлоза, бавовна або шовк, клейові компоненти і акрилові барвники на основі води. Наносяться такі шпалери тонким і рівним шаром за допомогою шпателя, чудово приховують нерівності на стінах і формують оригінальні візерунки.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Для кухні слід вибирати рідкі шпалери, які після повного висихання здатні відштовхувати вологу. А якщо ні, то їх слід наносити на стіни, протилежні від робочої зони і поверхонь кухонного гарнітура.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Самоклеючі шпалери в інтер’єрі кухні

У народі такі шпалери часто називають плівкою-самоклейкою, що цілком виправдано. Адже, по суті, шпалери, що самоклеяться, є декоративним оздоблювальним матеріалом на клейовій основі, яка з тильного боку захищена плівкою. Вам залишається тільки її видалити та рівно розподілити полотно на поверхні стіни.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Такі шпалери чудово справляються з попаданням вологи, мають довгий термін служби, легкі у монтажі та мають широкий вибір моделей. Ви можете використовувати такі шпалери лише на стінах навколо робочої поверхні та поєднувати їх з іншими оздоблювальними матеріалами.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Шпалери для кухні – модні кольори та принти

Палітра кольорів шпалер для кухні може бути абсолютно різноманітною, а вибір того чи іншого варіанту безпосередньо залежить від розташування стіни і віконних отворів. Якщо вікна кухні виходять на південну сторону, то при виборі шпалер краще зупинити вибір на прохолодних відтінках, які наповнять приміщення прохолодою та свіжістю.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

При розташуванні віконних прорізів на північній стороні атмосфера в приміщенні може бути збалансована за допомогою теплих тонів.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Також слід враховувати розміри кухні та загальну стилістику інтер’єру. Нейтральні білий, сірий та чорний кольори прийнято використовувати у поєднанні з іншими відтінками. Пастельна палітра наповнить приміщення свіжістю та легкістю. Натуральні бежеві, деревні та молочні відтінки актуально використовувати як фон.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Для любителів більш насичених фарб можна використовувати яскраві шпалери. Що стосується принтів, то ідеальним рішенням для кухні стануть шпалери з мальовничими пейзажами, ажурними вензелями, візерунками, що імітують цегляну або кам’яну кладку, а також вироби з геометричними та квітковими мотивами.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Модні тенденції та дизайн шпалер для кухні

Оскільки в наш час для облаштування кухні можна використовувати безліч стильових напрямків, то і дизайн шпалер, якщо ви припускаєте їхнє використання, може бути абсолютно будь-яким. Це можуть бути ідеально гладкі, схожі на папір полотна або вироби з рельєфною та шорсткою поверхнею. Шпалери з волокнистим покриттям і малюнком, що переливається на світлі. А також полотна з металізованим покриттям, всіляким тісненням та матові шпалери.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Кухня вважається найпопулярнішим і найчастіше відвідуваним приміщенням в будь-якому будинку або квартирі. Тому важливо, щоб у ній було приємно перебувати не лише мешканцям, а й їхнім гостям. Гарні та якісні шпалери в цьому випадку можна назвати ідеальним для оздоблення стін варіантом.

100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі 100 фото ідей та модних тенденцій в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *