особливості оформлення кімнат на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

особливості оформлення кімнат на фото


В умовах просторої квартири можна максимально точно відтворити стилістичні особливості арт-деко. Загалом – це розмах, розкіш та мальовнича еклектика.

Парні дивани з білою шкіряною оббивкою та симетричною стібкою, розташовані на тлі темної стіни з каміном та великим панорамним вікном. У м’яку групу входять і оксамитові фіолетові крісла з високими спинками, що нагадують меблі з тронного залу. У підтримці маленького світильника, що повторює колір фактурної оббивки, композиція виглядає самодостатньо. М’яка стьобана кушетка синього кольору розмістилася безпосередньо біля джерела вогню та становить частину меблевої експозиції. Коричнева фігурна пара конструкцій із лаковим покриттям фрагментарно перегукується з журнальним габаритним столом. Функціональна частина під матовою скляною стільницею виконана з ідентичного матеріалу та служить сполучною ланкою у різнопланових комплектах. Елегантний кавовий столик, плавністю ліній та формою нагадує про ар-нуво та чудово поєднується зі світлими диванами. В цілому м’яка група по габаритах під стіні з прямокутним каміном, по оформленню тяжіє до мінімалізму. При цьому зберігається відчуття легкості та свободи

Покриття для підлоги, що дублює текстурну особливість мармуру, гармонійно зливається з темними панелями інсталяції з вбудованим вогнищем. Вся композиція побудована на тлі текстильних шпалер, підлоги з білого мармуру та дверей з вибіленого дуба. Містичний глибокий чорний колір в обробці камінного порталу та секції з ебонітового дерева надає інтер’єру загадковості без натяку на похмурість. Характерний декор, як майстерне різьблення на оздоблювальному профілі та фасаді, заокруглені кути, свідчать про ручну роботу з дорогої колекції. Симетричне вітражне скло бічних шаф, у тандемі зі срібним блиском металевих фрагментів, надають шику.

Камінна зала

Домінування чорно-білої гами спочатку передбачуване – такого рішення потребують традиції. Еклектичний мікс з оббивки м’яких комплектів, спільне відображення глянсових поверхонь, калейдоскопічні розсипи відблисків люстр з богемського кришталю, створюють повноформатне уявлення про арт-деко і руйнують стереотипи щодо необхідності колірної узгодженості.

Через панорамну стіну і не зашторене скло, у вітальню нахабно вривається урбаністичний сюжет із претензією на участь у декорі. Порт’єри з кольоровими лініями перегукуються з гамою обідньої групи. Красиві полотна зафіксовані на круглій латунній штанзі. Наразі вони завмерли в очікуванні вечора. Зміна їх позицій згідно з часом доби послідовно змінює враження про вітальню. Пару рухів – і шовкова тканина стрункою шеренгою смуг убезпечить кімнату від міських вогнів. Яскраві принти заграють ніжними переливами під штучним освітленням люстр та спалахів живого полум’я.

Їдальня зона

Їдальня зона умовно виділена килимом із чорно-білими ромбами. До скляного столу присунуто глибокі крісла з оксамитового темно-синього комплекту та м’які стільці з білою шкірою. У супроводі «кришталевого» світла, що ллється з низько підвішеної люстри, тут щовечора збирається сім’я.

Кухня відрізняється ахроматичним оформленням, дивує продуманістю, функціоналом та комфортом. Фартух зі скляної мозаїки графітового кольору в робочій зоні відображає сонячних зайчиків, благо оглядове вікно на весь отвір, розташоване навпаки, максимально пропускає сонце. Велика срібляста плита з червоними ручками та чорною варильною панеллю частково розбавляє монохромність. Витяжка на пару тонів темніша за «осередок» і впирається в сіру стелю. У колірній гармонії з плитою виконана фурнітура. Масивні ручки простої форми дистанційовані від фасадів і пропускають світло, що відволікає погляд від їх розмірів.

Пари навісних шафок кольору слонової кістки знаходяться поруч із плитою. Великі секції розставлені по периметру і ховають за скляними дверцятами посуд та техніку. І все ж таки декоративне рішення не так однозначно: помічено присутність дерев’яного модуля, що вдало виділяє коричневим корпусом на блідому тлі. Перламутр мармурових поверхонь додає дзеркальних відблисків простору та візуально збільшує кухню. Великий непропорційний «острів» посідає центральне місце, проте залишає свободу пересування. З боку вікна до напівкруглої конструкції приставлені невисокі крісла з фактурною оббивкою домінуючого кольору.

Несиметричний острів

Ящики виконані в насиченому сталевому і вторять стелі, що зависла над периметром. Декоративний білий профіль підкреслює ідентичну геометрію стелі та «острова». Люстри з кришталевими віслюльками і вбудовані світильники складають окрему композицію і бездоганно римуються з концепцією.

Напої, що бадьорять, приємно випити біля вікна, милуючись міським пейзажем. Сріблясті прути довільного плетіння є креативною підставкою для скляної круглої стільниці. У компанії аскетичної люстри на ланцюгах, синіх крісел та гардин перлинного кольору композиційний сюжет побудований чудово.

Місце для чаю

Креатив у спальні

Інтер’єр спальні продовжує сюжетну лінію та дизайн побудований на гармонії темного та світлого. Білий чудово поєднується з венге та його м’якими відтінками, поміченими на текстилі: однотонних шорах та ніжній покривалі з красивими принтами. Стильні тумби, виконані в одній тональності з кімнатою, — зразок досконалості. Підлога кольору волоського горіха відмінно контрастує з перлинними панелями та ідентичними сегментними вставками зі шкіри та просторою шафою. Ліжко з яскраво-блакитним узголів’ям декороване в унісон домінуючою стіною. Враження від сюжету було б неповним за відсутності парного комплекту зі срібних світильників у тандемі розкішної люстри свічки, що зависла над ложем.

Царське ложе

Зона з туалетним столиком оформлена дещо по-іншому. Поєднання золота та «цикламена» буквально засліплює. Дивовижно красивий дизайн стінових панелей не вимагає коментарів. Атмосфера сповнена розкішшю.

Домінує рожевий та золотий

Подивимося, що заховано за важкою шторою. До глибокого релакса розташовує тотальний коричневий периметр, що умиротворює. Простір із текстильними темними шпалерами та підлогою відтінку гіркого шоколаду виглядав би депресивним, якщо не світло-чорна пляма килима, широкі білі плінтуси та симетричні абстракції. Цікаво, але факт: колірна схема обмежена участю білого, скромною кількістю коричневого відтінків з невеликою участю чорного. Але який ефект!

Зона релаксу

Візит у ванну кімнату

Ванна кімната в арт-деко

Арт-деко простежується скрізь та у всьому. Приватна зона розкоші нічим не поступається іншим кімнатам і витримана у двох кольорах. Класична ванна на «левиних» срібних ніжках, кругла звисаюча люстра з краплями, що падають, візерункова перегородка-панно, підлога і стеля в кам’яному облицюванні виконані в дружньому чорно-білому тандемі з яскравою стилістичною вираженістю.

Яскраво та стильно

Понежившись у ванній, приємно привести себе до ладу в релакс-зоні. Червоний фон стіни з шовкові шпалери і малюнок в стилі арт-деко, дзеркало в чорному обрамленні посилюють естетичні враження.

На червоному тліУздовж стіни розставлені меблі білого кольору. У великих дзеркалах відбивається малюнок панно, що створює ілюзорне враження дубльованого декору. За строкатою панеллю скляної ширми розташований душ. Периметр віддано на відкуп кольорової мозаїки з участю мармуру. Панорама, що видніється із широкого вікна, стала складовою частиною дизайну.

Кольорова мозаїка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *