інтер'єр та дизайн кімнати у бежевих тонах на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

інтер’єр та дизайн кімнати у бежевих тонах на фото


Бежевий колір актуальний завжди, його застосування не має меж, а завдяки існуючим відтінкам (їх налічується більше тисячі) можливо створити неповторний, унікальний інтер’єр з урахуванням індивідуальних уподобань та смаків.

Але перш ніж говорити про інтер’єр спальні в бежевому кольорі, давайте розберемося в його символіці. Психологами встановлено факт, що бежевий колір є найкращим «ґрунтом» для усунення агресії, він утихомирює та розслаблює. Абсолютно всі відтінки цього кольору допомагають повноцінно та якісно відпочити, тому інтер’єр, виконаний у бежевих кольорах, ідеально підходить для спалень.

Незважаючи на те, що різниця у відтінках бежевого кольору не суттєва, він досить багатоликий — з його допомогою можна зробити акценти на значних моментах інтер’єру, а можна і наповнити спальню атмосферою умиротворення та спокою, без використання будь-яких хвилюючих свідомість елементів.

Бежевий колір — це ідеальне рішення для інтер’єру спальні, виконаного в будь-якому стилі, він дозволяє сміливо експериментувати та поєднувати непоєднуване.

У будь-якому випадку, бежева спальня стане еталоном вишуканості та витонченості, які ніколи не йдуть з моди.

Бежевий колір, як правило, сам по собі на акцентний, але за його допомогою можна «розбавити» інтер’єр

Яскраві акценти у бежевій спальні

або зробити бежевий головним кольором у спальній кімнаті.

У такій спальні не холодно взимку, і не спекотно в літню спеку – колір освіжає, зігріває, але при цьому не перевантажує сприйняття, а дарує відчуття комфорту та спокою. Важливо відзначити, що сам колір є нейтральним, він не задає настрою – головна роль відводиться меблям, дизайну інтер’єру, оздобленню, аксесуарам.

Бежевий колір, як уже згадувалося вище, не несе ніякого навантаження та акцентів – у цьому його і принадність. Тому його можна поєднувати з будь-яким іншим кольором, але, безумовно, якщо йдеться про спальню – до уваги потрібно брати і функціональне призначення цієї кімнати, не можна підбирати надмірно збуджуючі та активні кольори.

На відміну від білого, бежевий колір не активує яскраві кольори, а контрастність мінімальної – цим завжди можна скористатися.

Ідеально поєднується беж зі своїми відтінками, коричневим і сірим кольором – тоді спальня не виглядає нудно та монохромно. У кімнаті панує атмосфера розкоші, тепла та затишку. Досконалу гармонію можна досягти за допомогою використання матеріалів, фактури, різних аксесуарів.

У такій спальні не повинно відбуватися злиття меблів з підлогами, стелями та текстилем. Всі компоненти інтер’єру, якщо і однакові за кольором, повинні відрізнятися на дотик фактурою.

Поєднання бежевого з яскравими кольорами доречно лише в тому випадку, коли активніший колір (червоний, фіолетовий, помаранчевий та ін.) вводиться невеликими вставками – смужки на стіні, меблів, подушки, пледи, покриття для підлоги та ін. В іншому випадку в такій спальні можна і не заснути, особливо, якщо ви енергійна і активна людина.

У такому випадку лише підкреслюються переваги бежевого кольору, а яскравий акцент задає настрій, що радить, вливає позитив і позитивні емоції.

Заспокійливою та розслаблюючою є комбінація бежевого з зеленим, світло-блакитним кольором.

Бежевий та зелений колір

Тандем чорного та бежевого кольорів можуть дозволити собі сміливі та активні люди, які цінують розкіш та комфорт.

Контраст бежевого та чорного кольорів

Бежевий колір дарує власникам інтер’єрів у таких відтінках масу переваг, головним з яких є зорове збільшення простору, в якому панує гармонія, чистота та затишок. Істотну допомогу в цьому надають дзеркальні/скляні поверхні, великі вікна і еркери.

Вікно - доповнення бежевого інтер'єру

Штори у бежевій спальні

Бежевий колір асоціюється з простором, стерильністю і навіть певною мірою з безмежністю. Тому підбирати штори для бежевої спальні потрібно уважно – щоб не зруйнувати ореол гармонії та умиротворення, не стиснути простір у рамки. Краще, якщо штори будуть світлими, легкими, але якщо кімната велика і простора — цілком підійдуть і темні, одночасно вони роль акценту виконають.

Темні штори у бежевій спальні

Інтер’єр бежевої спальні може бути доповнений шторами у будь-якому кольорі – але це робити нудно обережно, не порушуючи загальну концепцію стилю, можна орієнтуватися на меблі, шпалери та інші головні акценти.

Стіни у бежевій спальні

Як правило, інтер’єр бежевої спальні має на увазі наявність світлих стін. Безперечно, можна дати волю фантазії – зробити акценти на різних ділянках, вставити інший колір і навіть матеріал. При цьому фактура стінок повинна відрізнятися від фактури оббивки, підлоги, стелі.

Стіни у бежевій спальні

Меблі у бежевій спальні

Бежева спальня не повинна зливатися, навіть якщо використовуються монохромні кольори. Меблі можуть бути виділені завдяки незвичайній формі, відтінку та габаритам. Для подібних спалень не страшні громіздкі меблі — візуальне приміщення залишається просторим і світлим.

Меблі - стильне доповнення бежевого інтер'єру спальні

Якщо ви – людина душевна, яка цінує гармонію, практичність і умиротворення, ідеальним місцем для вашого відпочинку стане бежева спальня, яка може бути багатоликою та несподіваною. Тут знайдеться місце і стабільності, і фантазіям та позитивним емоціям!

Стильна та розкішна бежева спальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *